‘ما’: استرالیا گیر در کشتی کروز گرفتن ناامید

  • آخرین جنوب استرالیا به روز رسانی ویروس
  • آخرین ملی و بین المللی به روز رسانی ویروس

یک Adelaide, زن و شوهر گیر در هیئت مدیره یک کشتی کروز که تبدیل شده به دور از اقیانوس آرام جنوبی در میان کشورهای coronavirus نگرانی کرده است صحبت کردن در مورد در حال رشد عدم قطعیت در اطراف هنگامی که مسافران قادر خواهد بود برای رفتن به خانه.

گراهام و جودی تیلور از Hahndorf در نروژی جواهر که تبدیل شده به دور از فیجی, پلینزی فرانسه و نیوزیلند در طول هفته گذشته.

کشتی – در ابتدا با توجه به پایان آن کروز در تاهیتی در روز شنبه – در حال حاضر عنوان برای هونولولو است و انتظار رسیدن به هاوایی پایتخت در سه روز.

در حالی که مسافران در ابتدا گفت که آنها قادر خواهد بود به پیاده در هونولولو و خانه پرواز هاوایی حاضر مقامات می گویند این کشتی تنها اجازه داده می شود برای سوخت گیری و restock و هیچ مسافر خواهد بود مجاز در زمین های خشک.

Graham and Judy Taylor, of Hahndorf, on-board the Norwegian Jewel. Picture: Tom Huntley
media_cameraگراهام و جودی تیلور از Hahndorf روی بورد نروژی جواهر. عکس: تام هانتلی

این می آید به عنوان تصویری به دست آمده توسط این تبلیغ نشان می دهد ده ها تن از مسافران استرالیا در کشتی شعار “ما” در تلاش برای متقاعد کردن دولت استرالیا به اقدام است.

آن را اعتقاد بر این حدود 280 از 2000 مسافر در هیئت مدیره هستند و استرالیا.

زبان به تبلیغ از کشتی آقای و آقای تیلور گفت: مسافران مورد نیاز دولت فدرال به مداخله برای اطمینان از استرالیا مسافران می تواند به خانه بازگشت.

“یک وضعیت ایده آل خواهد بود مجاز به زمین تحت نظارت در هونولولو و ترتیبات ساخته شده بودند برای حمل و نقل مستقیم به فرودگاه و که ما می تواند پرواز در یک هواپیمای” آقای تیلور 73 گفت.

“هر کس به شدت می خواهد به خانه قبل از دروازه در نهایت انتقاد شدید بسته است.”

خانم تیلور 66 اذعان کروز خط انجام شد بهترین آن می تواند تحت شرایطی اما “استرس واقعا سخت است”.

The Norwegian Jewel docked at Circular Quay in Sydney in February, where a man was removed from the ship over coronavirus fears. Picture: Britta Campion / The Australian
media_cameraنروژی جواهر لنگر انداخت در دایره اسکله در سیدنی در ماه فوریه که در آن یک مرد برداشته شد از این کشتی بیش از coronavirus نگرانی. تصویر: Britta Campion / استرالیا

“من احساس گناه می کنم شکایت زمانی که ما در حال درد و رنج آسیب فیزیکی بلکه روحی و فشار روانی بزرگ است,” او گفت:.

“وجود دارد مردم شکستن کاملا به طور منظم و در یک یادداشت شخصی من به مسائل تحرک و ما اضافه شده مسئله ای است که خود الکتریک روروک مخصوص بچه ها شکسته است و نمی تواند ثابت شود.

“ما احساس واقعا درمانده و زیبا رها شده است.”

اضافه کردن به مسافران گلایه است و در واقع آنها را مجبور به لغو پروازهای خود را از تاهیتی, درخواست برای ویزای ایالات متحده و کتاب جایگزین پروازهای خانه همه در هزینه های خود را.

“به ما گفته شده است سه بار به کتاب بلیط های هوایی و سپس به ما گفت: برای صرفنظر کردن از” خانم تیلور گفت.

Advertise photographer Tom Huntley is also on cruise ship Norwegian Jewel, which is stuck at sea because of coronavirus.
media_cameraتبلیغ عکاس تام هانتلی نیز در کشتی کروز نروژی جواهر است که گیر کرده در دریا به دلیل coronavirus.

“برخی از مردم نیز در استرس های مالی به دلیل تورم قیمت بلیط هواپیما و برخی از آنها را نمی تواند پرداخت.”

آقای تیلور گفت: مشکلات برای اولین بار شروع به سطح زمانی که آنها مجموعه ای خاموش برای پلینزی فرانسه پس از اینکه در فیجی برای سه روز.

“همه پلینزی فرانسه بسته شد و نمی خواهد زمین کسی,” او گفت:.

“که در آن نقطه ما سر به عقب به سمت فیجی و حدود یک روز بعد به ما گفتند ما در واقع رفتن به نیوزیلند.

“سپس بعد از یک روز بود که هنگامی که (NZ نخست وزیر) Jacinda protocol wine studio تصمیم به نزدیک او مرز بنابراین پس از آن ما به رهبری بازگشت به فیجی هنوز دوباره.

The cruise ship Norwegian Jewel in 2005.
media_cameraکشتی کروز نروژی جواهر در سال 2005.

“ما موفق به عبور از تاریخ خط بین المللی سه بار در روز به عنوان بسیاری از.”

آقای تیلور گفت که او را درک کشتی ممکن است به لس آنجلس پس از هونولولو اما معلوم نیست در این مرحله که در آن آنها به پایان خواهد رسید.

وی از دولت استرالیا به مرحله و کمک به مسافران به خانه.

نروژی کروز خط سخنگوی گفت: تبلیغ شرکت خواهد بازپرداخت تدریجی و بلیط هواپیما و هزینه های متحمل شده توسط مسافران بود و تمدید آن با تعریف دسترسی Wi-Fi بنابراین مسافران می تواند ترتیبات سفر و تماس با خانواده و دوستان است.

“تیم ما متعهد به انطباق مهمانان ما در طول این مایع زمان,” او گفت:.

“ما خواهد شد به اشتراک گذاری یک به روز رسانی (در نروژی جواهر) آن را به عنوان در دسترس می شود.”

وزیر امور خارجه Marise Payne بعد از ظهر روز جمعه گفت سیدنی ایستگاه رادیویی 2GB که دولت فدرال مشغول به کار بود با کروز شرکت ها برای کمک به مسافران استرالیا بازگشت به استرالیا.

“ما انتظار دارند که ما قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک پورت در ایالات متحده برای کشتی به اسکله و سپس هنگامی که مسافران قادر به پیاده (ما) انتظار می رود که آنها قادر به پرواز از وجود دارد,” او گفت:.

“نروژی جواهر است که متاسفانه نه تنها یکی است.

“وجود دارد بیش از 35 عروق در سراسر جهان با … بیش از 5500 استرالیا مسافران در هیئت مدیره. هر یک از کسانی که … ارائه یک چالش در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de