لندن — انگلیسی, ورزشی پله تا آماده سازی برای حوادث را بدون تماشاگر به عنوان coronavirus گسترش با لیگ برتر مشتاق به پیدا کردن یک راه برای تکمیل فصل به عنوان کشور هایش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

دولت شده است به طور منظم در تماس با مقامات ورزشی در طول هفته گذشته به عنوان COVID-19 نگرانی را تشدید کرده و مذاکرات برنامه ریزی شده با نهادهای حاکم و رسانههای روز دوشنبه به شکل احتمالات برای بازی در خالی استادیوم یک فرد آشنا با این طرح گفت: در روز جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم در مورد مذاکرات.

Sky Sports که airs ترین بازی های لیگ برتر در تلویزیون بریتانیا گزارش داد که پخش شده بود ‘œsummoned’� برای مذاکره با دولت است.

هدف این است که برای پیدا کردن یک راه برای ورزش به ادامه در حالی که حفاظت از مردم است. دولت ایتالیا این هفته دستور داد تمام ورزشی را بدون تماشاگر تا آوریل است.

لیگ برتر است که ثروتمندترین فوتبال رقابت مورد بحث و بررسی تاثیر فصل بودن رها شده به طور کامل در دستور دولت است.

اما لیگ می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای تکمیل فصل و برنامه ریزی شامل امکان محدود کردن دسترسی به بازی برای سالمندان که در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی از این ویروس فرد دیگری با آگاهی از این وضعیت گفت: AP به شرط ناشناس ماندن.

                                                                                                                                                                                                                       

سازمان جهانی بهداشت گفت: افراد بالای 60 سال در معرض خطر بیشتری از عوارض و بیماری شدید از COVID-19 به خصوص اگر آنها مشکلات زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا.

مقامات لیگ که در تماس مستقیم با دولت virologists آن را باور نمی ممکن است تا ماه آینده که این ویروس گسترش یافته است به حدی که بازی ها را بدون طرفداران.

باشگاه با ورزشگاه ها در صورت از دست دادن بیش از 5 میلیون دلار درآمد در هر بازی اگر از طرفداران مجاز نیست ،

تنها 200 از 380 لیگ برتر بازی نشان داده شده است زندگی می کنند در تلویزیون بریتانیا — در حالی که همه می توان به پخش در سطح بین المللی با ویژه بلوک در پخش بازی ها از 2:45 p. m. به 5:15 بعد از ظهر در روزهای شنبه در تلاش برای محافظت از تماشاگران در پایین بازی های لیگ.

اما لیگ و پخش در حال مذاکره در مورد پیدا کردن یک راه از پخش تمام بازی ها در استادیوم ها است که طرفداران نمی توانید دسترسی داشته باشید.

وجود دارد 10 دوره لیگ برتر, بازی باقی مانده با لیورپول تقریبا مشخصی برای پایان دادن به 30 سال عنوان خشکسالی با توجه به آن 22-نقطه سرب بیش از منچستر سیتی. اما وجود دارد به مراتب بیشتر عدم قطعیت بیش از آن تیم خواهد پرچ لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در نقاط و یا در پایان سه سقوط اماکن.

                                                                                                                                                                                                                       

تنها تغییر قابل توجه در لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ بازی های این هفته خواهد بود بازیکنان و تیم نه دست دادن قبل از کیکآف بر اساس توصیه های پزشکی.

‘œCoronavirus است گسترش از طریق قطرات از بینی و دهان و منتقل می شود به دست و از طریق دست دادن” لیگ برتر گفت.

منع handshakes نیز به عنوان بخشی از بهداشت عمومی پیام برای تشویق کمتر تماس بین مردم به عنوان دولت تلاش می کند برای به تاخیر انداختن این ویروس در حال گسترش است.

نیوکاسل مدیر استیو بروس گفت: “بسیار اجتناب ناپذیر” است که بازی برگزار خواهد شد در خالی استادیوم.

‘œIt را سخت به تصور آن نیست ؟ اما بدیهی است که آنها در حال انجام آن در حال حاضر در ایتالیا و این چیزی است که ما احتمالا به صورت” بروس گفت. ‘œWe همه می دانیم که فوتبال یک راه برای همه, اما زندگی مردم در خطر است و ما باید به مقامات.’�

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im