پنجره شکسته, نقاشی های دیواری, در میان خرابکاری گزارش در آرلینگتون ارتفاعات

در حالی که باقی مانده دست نخورده توسط غارت ده آرلینگتون ارتفاعات کسب و کار پایدار پنجره شکسته بیش از آخر هفته مقامات روز دوشنبه گفت:.

اموال آسیب آمد در میان دیگر گزارش اعمال خرابکاری در سراسر شهر از جمله نژادپرستانه نقاشی های دیواری برچسب گذاشته شده توسط در تونل ها و پیاده روها به گفته رئیس پلیس نیک پچورا.

                                                                                                                                                                                                                       

پنجره شکسته شد در درجه اول در کسب و کار عمده معابر مانند Arlington, سگ, خانه, 213 S. آرلینگتون ارتفاعات جاده ها است. صاحبان سگ مراقبت روزانه و شبانه روزی کسب و کار گفت: در Facebook همه امن است و آنها همچنان به کار با ساعات کار عادی.

در رها پلاس لوازم خانگی و مبلمان در غرب بزرگراه و Kennicott خیابان یک پنجره آسیب دیده بود یک شبه در روز جمعه و دیگری در شنبه پچورا گفت. که به رهبری مدیر اموال به هیئت مدیره تا تمام ویندوز, او گفت:.

پچورا مظنون به ویندوز آسیب دیده بودند توسط مردم در حرکت وسایل نقلیه به دلیل نزدیکی به جاده.

“وجود دارد هیچ موضوع است. هیچ کس به طور خاص,” پچورا گفت. “این صرفا تصادفی کسب و کار.”

او افزود که پلیس شروع به جمع آوری گزارش های شکسته ویندوز 10 روز پیش-قبل از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا — اما که گزارش “مشخصی” در روز جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

همانطور که بیش از آخر هفته نژادپرستانه نقاشی های دیواری موجود در یک زیرگذر عابر پیاده در نزدیکی شمال غربی بزرگراه شرق کنزینگتون جاده و شمال داگلاس خیابان درو سریع محکومیت پنج شنبه از شهردار تام هیز و روستای دیگر مقامات. نقاشی های دیواری به تصویر کشیده صلیب شکسته حروف “KKK” و یکی دیگر از نژادی پیام.

پس از آثار عمومی خدمه با استفاده از یک ماشین قدرت به حذف رنگ اسپری جدید, گرافیتی استفاده شد و در همان نقطه اما این بار با پیام های از جمله “سیاه زندگی موضوع” پچورا گفت.

که نقاشی های دیواری بود که پس از آن حذف او اضافه شده است.

در جای دیگر در سراسر شهر سفید supremacist گرافیتی گزارش شده در طول مسیر در دریاچه آرلینگتون بیش از آخر هفته. آن برداشته شد آرلینگتون ارتفاعات پارک منطقه پچورا گفت.

پچورا انتشار بیانیه ای در روستای کانال های رسانه های اجتماعی روز یکشنبه با محکوم کردن آنچه که او گفت: استفاده بیش از حد از زور که منجر به Floyd مرگ و تصریح کرد برخی از این نظرات در یک روستا هیئت مدیره جلسه دوشنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

“هر افسر که رفتار یک انسان مانند که دیده می شود در این ویدئو ویروسی نیست باید پوشیدن نشان” پچورا نوشت. “برعکس, لطفا قضاوت نکنید و یا دسته بندی همه وفادار و ماهر افسران پلیس به عنوان بیشتر از همان.”

همچنین دوشنبه شب هیز دوباره را محکوم کرد نژادپرستانه گرافیتی در حالی که در ستایش صلح آمیز معترضان که جمع شده بودند یکشنبه شب در شمال پارک مدرسه.

“نفرت واقعا هیچ جایی در اینجا و ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما فقط متعهد به ما پرچم آزادی و عدالت برای همه شهروندان این شهرستان از همسایگان خوب” هایس گفت. “ما مدیون است که به جورج فلوید و داشتن فقط مشاهده یادبود بعد ما آن را مدیون به ما افتاده قهرمانان که جنگیدند و مردند به حفظ آن حقوق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de