در حالی که پرونده های حقوقی به دنبال نزدیک Rocky آپارتمان پناهگاه حیات وحش ملی (و یا به سادگی به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این سایت ایجاد شده از سابق Rocky آپارتمان سلاح های هسته ای گیاهی) هستند متوقف شده در دادگاه توسعه اطراف پناه غرب دنور ضربه موانع عمده.

امشب 25 آوریل در برومفیلد شورای شهر رای خواهد داد در قطعنامه 2020-82 که در صورت تصویب خواهد اطلاع جفرسون پارک وی بزرگراه های عمومی قدرت که شهر و شهرستان از Broomfield است که خروج از این پروژه که ایجاد تلفات جاده ای در امتداد مرز شرقی سنگی آپارتمان.

این JPPHA ایجاد شد و در سال 2008 با هدف احداث ده مایل از بزرگراه است که کمک خواهد کرد به پایان کمربندی محاصره مترو دنور پیش بینی کلرادو توسط وزارت حمل و نقل; Jefferson County, شهر اروادا و Broomfield همکاری با اقتدار در این پروژه است.

در حال حاضر Broomfield می تواند بیرون کشیدن. به چه دلیل ؟ نگرانی ها در مورد آلودگی رادیو اکتیو از سابق سلاح های هسته ای گیاه است که تولید پلوتونیوم باعث. Jefferson پارک وی بزرگراه های عمومی سازمان خواسته بود Broomfield برای 2.5 میلیون دلار در سال 2019 برای تهیه آن فرایند طراحی شده برای به دست آوردن دوازده ساله پروژه در مسیر بازگشت. در 1 سپتامبر پس از یک نمونه خاک از 250 در داخل و اطراف پارک وی, سایت ساخت و ساز آمد داغ (Broomfield درخواست کرده بود که JPPHA کمیسیون مطالعه) در برومفیلد شورای شهرستان قرار دادن ترمز در anteing تا این مبلغ است.

در حال حاضر آن می تواند رای به خارج شدن از این پروژه در دسترس نباشد. به عنوان 2020-82 یادداشت “[S]روغن تست شناسایی یک نمونه با 264 picocuries هر گرم پلوتونیوم (Pu) 239/240. این است که بیش از پنج برابر اقدامات اصلاحی در سطح Pu 239/240 از راکی آپارتمان بسته شدن برنامه. … علاوه بر این یکی از بالاترین خاک نمونه نتایج جستجو برای Pu 239/240 خارج از سابق Rocky آپارتمان صنعتی منطقه است.”

محل این سطح از آلودگی در جفرسون سیتی پارک وی از این راه موجب شده است تا Broomfield شورای شهر به تجدید نظر خود را از ادامه مشارکت در این قطعنامه یادداشت.

دو شرکت در حال اجرا را به ساخت و راه اندازی پارک وی. “این JPPHA است که در انتظار نتایج حاصل از یک گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست (CDPHE) تجزیه و تحلیل نمونه های خاک جمع آوری شده در داخل و اطراف تراز پارک وی که JPPHA یادداشت در وب سایت خود را. “هنگامی که CDPHE فراهم می کند بازخورد انتظار می رود در نیمه اول سال 2020 به JPPHA طرح های نهایی و صدور درخواست خود را به صورت پیشنهاد به دو شارت تیم است.”

اما در عین حال این قدرت می تواند تقلا برای پیدا کردن یکی دیگر از منبع مالی بسته به نتیجه Broomfield شورای شهر رای دادن. در اینجا کامل قطعنامه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im