سنگی آپارتمان نظارت شورای اجرایی کمیته خواهد بود, جلسه امروز صبح, مه 2 اما بزرگترین توسعه های اخیر مربوط به راکی آپارتمان نمی تواند در دستور کار باشد. در برومفیلد جلسه شورای شهر در فوریه 25, شهر تعیین می شود که آن را بیرون بکشد, Jefferson, پارک وی بزرگراه های عمومی قدرت این گروه است که سعی شده است برای بیش از یک دهه برای ساخت 250 میلیون دلار ده مایل دولتی تلفات جاده در امتداد لبه شرقی سابق Rocky آپارتمان سلاح های هسته ای گیاه ایجاد یکی از لینک ها در یک کمربندی در اطراف دنور.

دلیل Broomfield را عمل ؟ خاک نمونه های گرفته شده در نزدیکی مسیر پیشنهادی بزرگراه بخوانید خطرناکی بالا در 264 pCi/g پلوتونیوم بیش از پنج برابر بیشتر از 50 pCi/g پاکسازی مجموعه استاندارد برای راکی آپارتمان.

کلرادو وزارت بهداشت تجزیه و تحلیل است که نمونه و همچنین 467 دیگران گرفته شده در آزمونهای تابستان گذشته مجاز توسط JPPHA; با توجه به CDPHE تنها که تنها پلوتونیوم نمونه رتبه بالاتر تاریخی سطوح در نظر گرفته امن است.

در مارس 2 exec جلسه کمیته وجود خواهد داشت برخی از بحث در مورد CDPHE گزارش که ارائه خواهد شد در مارس جلسه کامل Rocky آپارتمان شورای نظارت “اما هیچ بحث توسعه جاده ها به عنوان کسانی که بحث فراتر از محدوده ما می گوید:” دیوید Abelson مدیر اجرایی Rocky آپارتمان شورای نظارت.

سنگی آپارتمان شورای نظارت تشکیل شد در فوریه سال 2006 به ارائه مداوم دولت های محلی و جامعه نظارت پس از بسته شدن مدیریت Rocky آپارتمان که تا به حال فقط به تکمیل 7 میلیارد دلار پاکسازی; امروز بسیاری از زمین به عنوان پناهگاه حیات وحش به رغم نگرانی از دانشمندان و فعالان آن است که اموال ممکن است امن و…که در ساخت یک جاده در نزدیکی ملک می تواند هم بزنید تا بیشتر آلودگی.

این نگرانی ها تا به حال منجر به JPPHA تصمیم به گرفتن نمونه های خاک در داخل و اطراف پیشنهادی سایت ساخت و ساز در تابستان گذشته. و که منجر به Broomfield قرار دادن ترمز در مشارکت خود را در کمک به ساخت یک پارک در اطراف سایت در هفته گذشته.

Broomfield دارای یک نماینده در راکی آپارتمان شورا به عنوان دیگر دولت های محلی از جمله اروادا و Jefferson County بزرگ دیگر همکاران در JPPHA. Broomfield رای داده بودند در سپتامبر گذشته به نگه داشتن در پرداخت 2.5 میلیون دلار غرامت آن را بدهکار قدرت برای 2019; در حال حاضر اقتدار باید تصمیم بگیرد که آیا برای مبارزه با آن پول و…چگونه به جای Broomfield مشارکت به عنوان پروژه جلو حرکت می کند.

اگر پروژه در جلو حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de