برادران متهم را وادار تگزاس به فحشا

شیکاگو-دو برادر متهم هستند در ایلینوی وادار تگزاس نوجوان به فحشا و نگه داشتن او در برابر او را هنگامی که او ابراز تمایل برای بازگشت به خانه و طبخ دادستان شهرستان اعلام کرد.

Eric Johnson, 29 متهم به تشدید جنایی تجاوز جنسی و تشدید باتری. برادر خود را جارویس الکساندر, 25 متهم به ترویج فحشا و چند بزه اتهامات عنوان شده علیه او به اتهام مشارکت در این طرح به فروش 17 ساله دختر برای رابطه جنسی.

                                                                                                                                                                                                                       

دختر ملاقات جانسون آنلاین در ماه فوریه و او خریداری یک بلیط اتوبوس به ممفیس تنسی که در آن او زندگی می کنند. جانسون دختر انجام اعمال جنسی برای پول آورده و به شیکاگو حرکت دادن دختر بچه به برادر خود را آپارتمان. الکساندر را به دختر برای دیدار با مردان برای رابطه جنسی پس از قرار دادن تبلیغات در اسکورت وب سایت.

برادران دستگیر شدند جمعه, زمانی که خودرو آنها و شد سوار شد و توسط پلیس متوقف زمانی که آنها متوجه الکساندر نبود کمربند. یک جستجوی خودکار تبدیل شده تا $3,000 در نقد و نامشخص مقدار از ماری جوانا. آن بود که این سه نفر گرفته شده به یک ایستگاه پلیس که افسران آموخته دختر شده بود مجبور به فحشا.

‘œWhat ما در اینجا این است که داستان یک زن,’� جانسون دستیار مدافع در دادگاه گفت شنبه.

جانسون دستور داده شد برگزار شد در ازای $500,000 به قید وثیقه. الکساندر است که برگزار می شود در ازای 250.000 دلار اوراق قرضه. هر دو برادر تا به حال آدرس در آستین با توجه به سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>