شیروانی مرجان, فلوریدا. — Jakia قهوه ای-ترنر به ثمر رساند 18 امتیاز از جمله متهور پایه بلوز با 2.9 ثانیه به سمت چپ پیشرو شماره 10 ایالتی کارولینای شمالی به 50-48 پیروزی میامی در شب پنجشنبه.

قهوه ای-ترنر تنها یک دانشجوی سال اول همسان او نجومی بالا برای NC State (23-3, 12-3 کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس) که جامعی دو بازی از دست دادن خط.

                                                                                                                                                                                                                       

سرنوشت سخت گل 15 امتیاز و Mykea خاکستری اضافه شده 11 برای میامی (13-13, 5-10) که به سقوط به 0-7 مقابل Top 25 تیم در این فصل است.

این طوفان led با هشت امتیاز در اواخر سه ماهه سوم و یک بازی به تساوی 3-اشاره گر از Kelsey مارشال با 22 ثانیه به سمت چپ اما نمی تواند بهبود می یابند پس از قهوه ای-ترنر بلوز. میامی تا به حال برنده هفت مستقیما در برابر Wolfpack در خانه.

NC State را الیسا Cunane تا به حال 14 امتیاز و هفت ریباند. او در زمان یک ضربه به سر در سه ماهه سوم و پس از بازگشت از دست رفته چند دقیقه.

تیم گره خورده بودند در 22 در حاصل کار دو تیم. سخت بود که فقط سه امتیاز در نیمه اول رو در سه ماهه سوم با 10 امتیاز کمک به آتش یک 11-0 اجرا شود. که به میامی بزرگترین سرب از بازی به آن نقطه در 39-31.

پس از آن, اما, میامی رفت و سرد اجازه می دهد NC امور خارجه به تجمع.

تصویر بزرگ

NC State: The Wolfpack بوده است و رتبه چهارم از هفته گذشته اما دو راست صفحه اصلی ضرر و زیان -‘” سپس نهم-تاریخ لویی و unranked Georgia Tech -‘” فرستاده Wolfpack به 10.

                                                                                                                                                                                                                       

میامی: این طوفان شد 9-4 وقتی 6-4 ارشد به جلو بئاتریس Mompremier این ACC را پیش فصل بازیکن سال رفت و با یک پا آسیب است. Mompremier هنوز به بازگشت و میامی است 4-9 بدون او. Mompremier است که پیش بینی دور اول WNBA پیش نویس انتخاب این سال است.

بعدی

NC State بازده صفحه اصلی به صورت دوک سه شنبه شب ،

میامی بازدید از جاده به بازی بازی های کالج بوستون در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP زنان کالج بسکتبال: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

546 کلمات

نشر تنظیمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im