بریا اوهایو — Browns صاحب جیمی Haslam گفت: این تیم بار دیگر گفت در حال اجرا بازگشت کریم شکار که او می خواهم بهتر رفتار کنند.

شکار بود که به حالت تعلیق در فصل گذشته توسط NFL برای دو فیزیکی مجادلات بود اشاره کرد هفته گذشته برای بالا بردن سرعت و پلیس ماری جوانا در ماشین خود را. اگر چه او بود دستگیر شکار اقدامات باعث شد این تیم برای دیدار با 24 سال به بحث در مورد رفتار خود.

                                                                                                                                                                                                                       

مربی جدید کوین Stefanski و مدیر کل اندرو بری صحبت به شکار در مورد انتظارات خود را برای او و اقامت در خارج از مشکل.

‘œIt خوب نیست,’� Haslam گفت: به عنوان تیم دوباره معرفی بری بود که باشگاه معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل از سال 2016 تا 2018. ‘œKareem می داند که او را به انجام بهتر. کوین و اندرو باید او را به صحبت در مورد آن و من فقط آن را ترک که در آن. چه او قابل قبول نیست; او را به انجام بهتر.’�

Stefanski استخدام در ماه گذشته پس از گذراندن 13 فصل در انواع مربیگری موقعیت با وایکینگها مینه سوتا گفت: او روشن ساخته است به شکار است که او باید به دنبال تیم سیاست.

‘œEvery وضعیت متفاوت است اما قطعا با هر بازیکن ما در حال رفتن به استانداردهای چگونه با ما رفتار می کنند که ما در این ساختمان زمانی که ما در این ساختمان,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم کریم می داند که, و ما در حال رفتن به حرکت به جلو با او را درک که من ایستاده بر تمام کسانی که مهم است.’�

شکار متوقف شد توسط پلیس در هفته گذشته در راکی ریور اوهایو و صادر شد یک بلیط سرعت. در طول یک جستجو از وسیله نقلیه خود را یک افسر در بر داشت مقدار کمی از ماری جوانا و یک ظرف باز ودکا در یک کوله پشتی در پشت صندلی.

                                                                                                                                                                                                                       

در dashboard cam تصویری منتشر شده توسط پلیس عاطفی شکار خواسته افسر برای نرمی و قول داد او را به تغییر راه خود را.

وضعیت مطرح شده یک پرچم قرمز برای Browns پس از آنها در زمان خطر در امضای او را برای یک سال قرارداد در سال گذشته و پس از او منتشر شده توسط Kansas City Chiefs. شکار بود به حالت تعلیق در هشت بازی لیگ خود را خارج از زمینه جرائم که یکی از آنها گرفتار شدن در تصویری تنه زدن و لگد زدن یک زن در طول یک استدلال در راهرو هتل.

Stefanski همچنین ملاقات با ستاره گیرنده گسترده Odell بکهام جونیور که تا به حال ناامید کننده فصل اول با کلیولند و سپس خودش را در دردسر در ماه گذشته در نیواورلئان. بکهام تحویل پول به LSU بازیکنان در زمین بعد از آنها برنده مسابقات قهرمانی ملی بیش از کلمسون و سپس سیلی Superdome گارد امنیتی بر روی باسن, در حالی که در جشن ببر’ اتاق قفل است.

حکم بازداشت صادر شده توسط پلیس بود به یاد می آورد اما بکهام اقدامات منجر به حدس و گمان Browns ممکن است بخواهید به حرکت می کند بدون این سه وقت Pro کاسه.

اما Stefanski گفت که او امیدوار است هر دو بازیکن باید از آموخته های خود را اشتباه.

‘œI فکر می کنم من قطعا می خواهید کریم و Odell در این تیم در این سال,” او گفت:. “بله آنها در حال بازیکنان من به آن معتقدم. دوباره دو شرایط مختلف اما برای توده آنها را با هم, من می خواهم آنها را با همه بازیکنان ما است. وجود یک استاندارد است که ما مجموعه ای که ما قصد داریم به درخواست آنها را به رعایت این استاندارد ها.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بری گفت که او و Stefanski داشته اند ‘œreally بزرگ مکالمات’� با بکهام

‘œHe یکی از با استعداد ترین رسیور در لیگ,’� بری گفت. ‘œAnd ما قطعا خوشحال به او را در اینجا. اما دوباره همه رفتن به مجبور به جا به فرهنگ ما از نظر هوشمند بودن سختی و پاسخگو باشند و هر دو آن دسته از بچه ها انجام دهد.’�

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im