DALLAS — Jalen Brunson به ثمر رساند 27 امتیاز در نهم شروع فصل دوریان فینی-اسمیت اضافه شده 22 امتیاز و پیراهن زنانه دامن بلند Kleber 18 به عنوان دالاس ماوریکس ضرب و شتم Atlanta Hawks 123-100 شنبه شب در یک بازی بین تیم های با تخلیه فهرست اسامی.

Brunson به ثمر رساند 19 امتیاز در نیمه اول تقریبا بیش قبلی خود بالا در فصل 21. او به ثمر رساند 13 در سه ماهه دوم به عنوان دالاس در زمان کنترل. فینی-اسمیت همسان فصل خود را بهترین.

                                                                                                                                                                                                                       

ماوریکس شد از دست رفته خود را برترین گلزنان لوکا Doncic (رگ به رگ راست مچ پا) و Kristaps Porzingis (دوره نقاهت بعد از یک زانوی چپ آسیب) برای اولین بار در همان بازی است. آنها از دست دیگر استارت دوایت پاول برای فصل on Jan. 21 با یک پاره راست آشیل.

دالاس ساخته شده 62-49 حاصل کار دو تیم منجر شود و تمدید آن به 29 امتیاز در سه ماهه سوم.

جان کالینز led هاوکز با 26 امتیاز و تا به حال 11 پرتاب ریباند. کوین Huerter 20 امتیاز به ثمر رساند.

Trae جوان که به طور متوسط 31.7 امتیاز در ژانویه باز فوریه با 12 امتیاز در 4-of-13 تیر اندازی و چپ بازی در اواخر سه ماهه سوم با یک راست مچ پا رگ به رگ شدن. یک بازی پس از یک حرفه ای بالا 18 کمک جوان یکی بود کمک کند.

آتلانتا به جلو د’Andre شکارچی ساخته شده است که 47 شروع می شود در این فصل بازی نمی کند چرا که از یک چپ پيچ خوردگی مچ پا.

ویلی Cauley-استین به دست آورد دالاس چهار روز پس از پاول از دست داده بود ساخته شده خود را برای اولین بار شروع به fors ماوریکس. او تا به حال هفت امتیاز و 10 پرتاب ریباند در 26 دقیقه.

                                                                                                                                                                                                                       

هاوکز شتافت به 15-5 سرب در چهار دقیقه با Huerter هدف قرار دادن هر سه تیم 3-نقطه عکس. اما Mavericks پاسخ با 12-2 اجرا به کراوات نمره کمتر از سه دقیقه بعد. دالاس بسته دوره با 19-9 جهش ابتدا با یک 16-پا جلو-بالا جهنده با Brunson با 5:33 چپ در سه ماهه اول برای این بازی تنها منجر شود تغییر دهید.

ریک کارلایل 500 برنده به عنوان Mavericks مربی است و حق رای دادن رهبر.

نکته-INS

شاهین: Cam مایل به قرمز در سمت چپ از این بازی در اواخر سه ماهه اول با یک چهره کوفتگی. … Bruno فرناندو (چپ گوساله فشار) از دست رفته خود را دوم مستقیم بازی.

ماوریکس: Maxi Kleber ساخته شده خود را 11th شروع فصل. … کارلایل گفت نشسته Porzingis تصمیم گرفته شد قبل از بازی روز جمعه در هوستون که در آن Porzingis به ثمر رساند نجومی بالا 35 امتیاز در یک 128-121 از دست دادن.

بعدی

شاهین: میزبان بوستون سلتیکز در روز دوشنبه.

ماوریکس: بازدید از ایندیانا پیسرز در روز دوشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de