Bryan Cranston اهدا پلاسما پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19

لس آنجلس (CBSLA) — بازیگر Bryan Cranston نشان داد او روز پنجشنبه به بهبود از COVID-19 بعد از تست مثبت و اهدا پلاسما امید به کمک به دیگران.

شکستن بد ستاره یک پیام ویدئویی در Instagram و گفت: “سلام. در مورد در حال حاضر شما احتمالا احساس کمی کردن محدود کردن تحرک خود را و مثل من و شما خسته از این!! من فقط می خواهم به شما را تشویق به کمی صبر بیشتر. من خیلی سخت در پیوستن به پروتکل و هنوز هم… من قرارداد ویروس. بله. آن را برای تلفن های موبایل دلهره آور که در حال حاضر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها مرده به خاطر آن است.”

کرانستون در ادامه گفت: “من یکی از آنهایی که خوش شانس. علائم خفیف. من به شمارش نعمت های من و شما می خواهیم به نگه داشتن پوشیدن لعنت ماسک نگه داشتن شستن دست های خود را و ماندن اجتماعی دور. ما می توانیم پیروز شویم – اما تنها اگر ما به دنبال قوانین با هم. بود خوب خوب باشید.”

در این ویدئو کرانستون خود را نشان داد اهدای پلاسما در UCLA خون و پلاسما مرکز گفت: “امیدوارم اهدای پلاسما می تواند کمک به برخی از افراد دیگر است.”

با توجه به Cranston, کل فرآیند در حدود یک ساعت بود و او قادر به تماشای فیلم “یک چهره در میان جمعیت” به او اهدا 840 میلی لیتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر