شیکاگو — Kobe Bryant همیشه به نظر می رسید در فرم بالا زمانی که او پا بر روی دادگاه برای NBA All-Star Game. لیگ فعلی بهترین سعی خواهد کرد برای مطابقت با تلاش خود را هنگامی که تیم LeBron و تیم Giannis دیدار در روز یکشنبه.

این همه ستاره جشن بازگشت به شیکاگو برای اولین بار پس از سال 1988 زمانی که مایکل جردن ضرب و شتم دومینیک ویلکینز در با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه باقی مانده است که استاندارد و گل 40 امتیاز منجر به شرق بیش از غرب است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما برایانت, استفراغ کردن یک سایه بزرگ بیش از حوادث این آخر هفته فقط هفته پس از او 13 ساله دختر Gianna در میان نه نفر کشته شدند که هلی کوپتر سقوط کرد و به سمت کوه در نزدیکی لس آنجلس.

کمیسر آدم نقره اعلام کرد شنبه شب که همه ستاره بازی جایزه MVP شده است تغییر نام داد و در برایانت (آرکانزاس) حافظه.

‘œWe می دانم که او را به تماشای بیش از ما” لیکرز’ LeBron James گفت. “این مسئولیت ما فقط به نمایندگی بنفش و طلا نه تنها برای او بلکه برای تمام نوابغ همه است که تا کنون از طریق این دریاچه نشان می دهد. من واقعا نمی خواهید به نشستن در اینجا و بحث در مورد آن بیش از حد. این یک موضوع بسیار حساس اما او با ما در هر روز است.’�

برایانت در پنج NBA قهرمانی تیم برنده لیگ جایزه MVP و دو به ثمر رساند عنوان یک حرفه ای است که به طول انجامید و 20 فصل است و او را آماده ورود به سالن از شهرت پس از او اعلام شد روز جمعه به عنوان یکی از هشت فینالیست.

او جوانترین همه ستاره در لیگ, تاریخچه رتبه دوم با 18 انتخاب و در زمان بازی MVP افتخارات یک رکورد بستن چهار بار از جمله در صفحه اصلی دادگاه در سال 2011 هنگامی که او به خیره شدن با 37 امتیاز و 14 ریباند. برایانت به ثمر رساند 20 یا بیشتر از هفت بار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe همه چیز از ادای احترام به کوبه عالی است, بنابراین من فکر می کنم آن را برای رفتن به سرگرم کننده’� گفت تورنتو کایل لوری ساخت ششمین مستقیم All-Star ظاهر. “من امیدوار هستم این واقعا شدید است. امیدوارم ما به طرفداران یکی از بهترین همه ستاره بازی ها تا کنون.’�

در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم:

رقابت

جیمز به دنبال رفتن 3-0 به عنوان یک All-Star کاپیتان پس از تیم خود را ضرب و شتم یکی از برداشت توسط دولت طلایی را Stephen Curry در سال 2018 و در صدر یکی میلواکی را Giannis Antetokounmpo انتخاب شده در سال گذشته است. جیمز تا به حال شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید برای شروع دور چون او موفق به دریافت بیشترین آرا از طرفداران گرفت و هم تیمی آنتونی دیویس.

Antetokounmpo مورد استفاده خود را انتخاب کنید در فیلادلفیا Joel Embiid.

کلیپرز’ Kawhi Leonard هوستون را جیمز هاردن و راسل وستبروک و دالاس’ لوکا Doncic در میان بازیکنان پیوستن جیمز دیویس در تیم.

تورنتو پاسکال Siakam بوستون را Kemba واکر در آتلانتا Trae جوان و میامی جیمی باتلر کمک به دور از تیم Giannis.

‘œI هستم فقط رقابتی و من فقط رفتن به سعی کنید به بیرون رفتن وجود دارد و یک پیروزی برای اولین بار من همه ستاره (برنده),” Antetokounmpo گفت. ‘œI هستم 0-3 تا کنون. اما در پایان روز, من فقط به نگه داشتن یک لبخند بر روی صورت من از آنجا که ما رو برای قرار دادن در یک نمایش برای مردم است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

قوانین جدید

لیگ اعلام کرد که تغییرات عمده در All-Star قالب ماه گذشته تبدیل چهارم به مینی بازی.

نمرات تنظیم مجدد خواهد شد بازگشت به 0-0 قبل از دوم و سوم و چهارم پس از آن می تواند دوباره برای چهارم. این همه ستاره بازی برنده مشخص خواهد شد هدف نمره تعیین شده توسط ترکیب نقطه کل تیم در سرب تا به حال در سه ماهه اول plus 24 – اشاره به برایانت که عینک این تعداد بیش از نهایی دهه از حرفه خود. که فقط یکی از چند مراسم تجلیل از او بیش از آخر هفته.

این تیم همچنین بازی شیکاگو-منطقه موسسات خیریه با حداقل $500,000 رفتن به سازمان های محلی.

پرداخت ادای احترام

پشتیبانی برای برایانت و دختر خود را یکنواخت است.

تیم Giannis می پوشند شماره 24 در آن کشباف و تیم LeBron شماره 2 برای Gianna امیدوار کننده بازیکن که عینک است که تعداد.

همه شرکت کنندگان در این Rising Stars Challenge روز جمعه و 3 نقطه با شدت بهم زدن غوطه دادن و مهارت های رقابت در دوشنبه عینک تکه های نمایش اعداد 24 و 2 و نه ستاره برای بزرگداشت قربانیان سقوط هلیکوپتر. تکه های فرسوده یکشنبه را تنها نه ستاره از بازیکنان خواهد شد با پوشیدن شماره 24 و 2.

‘œHe بود مایکل جردن از نسل ما,’� Antetokounmpo گفت. ‘œHe یکی از آن بچه ها که به بازگشت به بازی خیلی به بازگشت به بازیکنان است. بسیاری از مردم هنگامی که آنها به آنها انجام نمی دهد. وجود دارد یک نقل قول که گفته که استعداد بی ارزش است اگر شما مایل به اشتراک گذاشتن آن ، و او یکی از آن دسته از بچه ها که های استعداد خود را با ما. او برای رفتن به قطعا از دست رفته است.’�

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

Davis, شیکاگو, محصول, نمی شود تنها بازیکن در خاک آشنا. ساقی خواهد شد بازی که در آن کار خود را آغاز کرد.

Unheralded به عنوان اواخر دور اول انتخاب او به عنوان یک ستاره و یکی از این لیگ بهترین راه دو بازیکن خود را در شش فصل با گاو قبل از برخورد به مینه سوتا در سال 2017 پیش نویس روز تجارت.

‘œMan این شهرستان انجام می شود خیلی برای من’� ساقی گفت. ‘œTo من بچه ها خیلی مهم است و من عاشق این شهرستان است. بنابراین هر بار که من دوباره سعی میکنم تا آنجا که من می توانم با آنها.’�

بین المللی استعداد

با هشت غیر آمریکایی استیلای تا بازی را باید بین المللی استعداد. یونان (Antetokounmpo) اسلوونی (DonÄ�ić) صربستان (Nikola Jokić) لیتوانی (Domantas Sabonis) استرالیا (بن سیمونز) کامرون (Joel Embiid پاسکال Siakam) و فرانسه (رودی Gobert) نشان داده خواهد شد.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de