جوانه Bronson و خوب تایمر رالی برای سلام شیرجه و شورش

جوانه Bronson و خوب تایمر یکی از آن دنور گروههای راک که فقط باعث می شود شما احساس زنده بودن — و در حال حاضر در این زمان بحران که بسیاری از کار هستند و نوازندگان در حال انجام بخشی خود را برای کمک به مستقل سالن که نشان داد تا برای آنها در طول سال: سلام شیرجه و شورش اطلاعات کافه.

هر پنی که راک را از merch و فروش موسیقی در حال رفتن به آن دو کالاهای اساسی از صحنه موسیقی محلی.

“این مهم است که هنگامی که ما از طریق این ما باید مستقل محلی متعلق به کسب و کارهای کوچک به بازگشت به” گروه می گوید در وب سایت خود برچسب روح اعداد کمی. “دنور بوده و تحت محاصره از توسعه دهندگان برای سال — و COVID-19 همه گیر است بسیار به طور جدی تهدید برای سرعت بخشیدن به این روند به احتمال زیاد برگشت ناپذیر. به همین دلیل ما به طور نامحدود اهدا همه ما merch درآمد حاصل به دو South Broadway صحنه مدافعان: سلام شیرجه و شورش اطلاعات کافه.وجود دارد یک تن از کسب و کارهای کوچک ما را دوست دارم و نگران هستند. ما را در انتخاب این دو چرا که آنها نه تنها همیشه بزرگ حامیان گروه ما اما بسیار مهم است برای بسیاری از مردم ما به طور کلی جامعه.”

این حرکت در می آید در یک زمان از اضطراب برای هر دو سالن. کوتاه و مختصر Wallach صاحب سلام-شیرجه گفت: Westword که کسب و کار خود را نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن بیش از چند ماه از بسته شدن بدون کمک های خارجی است. و این دقیقا کاری است که او مواجه است.

جیم نوریس صاحب شورش اطلاعات کافه ارسال این پیام در مورد جوانه Bronson و خوب تایمر در Facebook صفحه: “همه دوستان من در حال نوازندگان. همه دوستان من در حال نویسندگان. همه دوستان من در حال هنرمندان. همه دوستان من در سرگرمی کسب و کار. همه دوستان من در حال صدمه زدن به. بنابراین من می دانم که چقدر این به این معنی. این شهر را دوست دارم, من عاشق این صحنه و من عاشق روح اعداد کمی و جوانه Bronson و تایمر بسیار است که من پاک کردن اشک دور از صفحه کلید. صرف با تشکر از شما کافی است. خون سوگند یا پیمان یا چیزی.”

در اینجا این بیانیه پر از جوانه Bronson و خوب تایمر:

سلام دوستان است. دل ما به همه کسانی که در خط اول جبهه مبارزه با COVID-19 آیا در بیمارستان ها و یا فروشگاه های مواد غذایی و یا هر جای دیگری مردم مجبور به ترک خانه های خود را به کار در حال حاضر. ما نیز بسیار نگران تمام کسب و کارهای کوچک هستند که احساس شدید کوتاه مدت و دراز مدت اثرات خاموش کردن. این مهم است که هنگامی که ما از طریق این ما باید مستقل محلی متعلق به کسب و کارهای کوچک برای بازگشت به. دنور بوده و تحت محاصره از توسعه دهندگان برای سال — و COVID-19 همه گیر است بسیار به طور جدی تهدید برای سرعت بخشیدن به این روند به احتمال زیاد برگشت ناپذیر. به همین دلیل ما به طور نامحدود اهدا همه ما merch درآمد حاصل به دو South Broadway صحنه مدافعان: سلام شیرجه و شورش اطلاعات کافه.

وجود دارد یک تن از کسب و کارهای کوچک ما را دوست دارم و نگران هستند. ما را در انتخاب این دو چرا که آنها نه تنها همیشه بزرگ حامیان گروه ما اما بسیار مهم است برای بسیاری از مردم ما به طور کلی جامعه. ما کمک های مالی عطف به ماسبق اعمال می شود به هر کسی که در حال حاضر خریداری merch بیش از هفته گذشته. ما ادامه خواهد داد اهدای درآمد حاصل تا کسب و کار بازگشایی شده است.

ما به روز رسانی وب سایت ما فروشگاه شامل یک تن از چیزهای جدیدتر. ما شامل دست نوشته با تشکر از شما یادداشت که ما همیشه انجام دهید و انجام بهترین های ما برای انجام هر گونه درخواست خاص. روح کوچک اعداد ضبط صدا با کیفیت برچسب صادر شده است که “بین خود و فضای بیرونی” نیز بود earmarking BTOAOS فیزیکی و دیجیتال درآمد تولید شده از طریق تجارت مکان برای رفتن به سلام شیرجه و شورش اطلاعات کافه در طول مدت مبارزه ما نیز هست.

ما درک می کنیم وجود دارد یک میلیون موسسات خیریه باعث کسب و کار و مردم نیاز به حمایت شما در حال حاضر. ما از هر کسی که ساخته شده است تلاش برای کمک به کسی که در نیاز. اگر شما احساس می کنید نقل مکان کرد برای حمایت از مکان های ما را انتخاب کرد برای حمایت از ما با فروتنی برای کمک به شما انجام این کار.

نگه داشتن سر خود را. حتی در این دنیای جدید سری بازی به مراتب بیش از.

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟

بروید و خرید برخی از جوانه Bronson merch و موسیقی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>