بوفالو بیشه رهبران میزبان مجازی تاون هال برای پاسخ به ساکنان سوالات

چه وضعیت بوفالو بیشه پیشنهاد افزایش مالیات تامین مالی منطقه برای دریاچه-طبخ جاده راهرو ؟ آنچه در مورد ساخت و ساز جاده, پروژه دریاچه-طبخ و Weiland جاده ها ؟ با وجود مقررات منع رفت و آمد?

کسانی که در میان این پرسش ایجاد کرد مدیر Dane براگ رئیس پلیس استیو Casstevens و رئیس آتش نشانی مایک بیکر خطاب شنبه شب در بوفالو بیشه مجازی شهر-سالن نشست.

                                                                                                                                                                                                                       

آن را یکی از نشانه های است که این روستا هنوز هم عملکرد اگر چه در یک دامنه محدود به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Casstevens پرسیده شد که چگونه اداره پلیس است که اجرای این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“مطمئن بوفالو بیشه افسران پلیس نخواهد بود توقف خودروها برای دیدن جایی که آنها به رهبری” او گفت:. “ما در حال رفتن به توقف عبور و مرور به شما بپرسید که چرا شما در حال خروج از خانه خود را.”

او توصیه می کنند که مردم بهترین قضاوت خود استفاده کنید زمانی که ترک خانه و تحکیم سفر. اگر ماموران گشت دیدن یک گروه بزرگ تجمع آنها را متوقف خواهد کرد و یاد مردم سفارش او اضافه شده است.

روستای ندارد یک حکومت نظامی, Casstevens گفت.

بیکر گفت که از روز دوشنبه وجود داشته است هیچ تایید COVID-19 موارد در بوفالو بیشه.

به عنوان برای ایجاد عملیات براگ گفت: همه بوفالو بیشه کارکنان است که می توانید از خانه کار در حال انجام این کار است. برای کارکنان شاغل در بوفالو بیشه امکانات این روستا دارای تنظیم چرخش و تقسیم شیفت برای جلوگیری از گسترش ویروس. ایجاد سالن شد و مقادیر هفته گذشته پس از یک مشکوک به قرار گرفتن در معرض, که تبدیل به یک هشدار اشتباه است.

                                                                                                                                                                                                                       

برگ گفت: هر دو ایجاد کرد گلف بسته تحت فرمان اجرایی از ایجاد کرد رئیس جمهور بورلی Sussman. وی گفت: این روستا کارکنان خواهد شد به بررسی آخرین استانداردهای منتشر شده توسط فرماندار که در ابتدا اعلام گلف به عنوان غیر ضروری کسب و کار به منظور تعیین اینکه آیا آنها می توان باز کرد. برگ گفت: فرماندار به حال منتقل شده و موقعیت خود را اجازه می دهد تا دوره های آموزشی برای باز کردن زمانی که کافی استانداردهای بهداشت عمومی حفظ می شود.

در مورد اقامت در خانه سفارش و تاثیر آن بر کسب و کارهای محلی براگ گفت Sussman یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد رستوران ها با مشروب مجوز به فروش الکل با takeout و تحویل. تحویل حاوی الکل باید ساخته شده توسط این رستوران نه یک شخص ثالث مانند GrubHub یا DoorDash.

Sussman نیز گسترش مشروب تمدید مجوز دوره به مدت 90 روز.

“کسب و کار لازم نیست برای درخواست این افزونه. از آن خواهد شد به صورت خودکار” برگ گفت.

برنامه ریزی در یک پیشنهاد دریاچه-طبخ جاده راهرو TIF منطقه به تعویق افتاده است به عنوان روستا با تمرکز بر زندگی-ایمنی عملیات.

در ضمن ساخت و ساز جاده در دریاچه-طبخ و Weiland جاده ها ادامه دارد به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان ساخت و ساز تلقی شده است ضروری کسب و کار توسط دولت است.

وقتی پرسیده شد که آیا ایجاد کرد بازپرداخت خواهد شد Metra پارکینگ می گذرد برگ گفت: تصمیم گیری نشده است. ساکنان این روستا اطلاع داده خواهد شد هر گونه تغییر او اضافه شده است.

همانطور که برای ایجاد یک کمیته از کل جلسه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 6 انتظار می رود که لغو شده و برنامه ریزی شده بعدی ایجاد کرد جلسه هیئت مدیره تعیین شده برای مارس 20 مارس برگزار می شود به صورت الکترونیکی به عنوان مورد با روز دوشنبه مختصر هیئت مدیره جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im