عمده اقدام به خرید و فاصله: چگونه درمانگاه مقابله با COVID-19

“تو باید برای متوقف کردن شما در سمت راست وجود دارد ، ما تمرین های اجتماعی فاصله امروز.”

این که چگونه جان Andrle استقبال مشتری در خارج از درمانگاه دنور, L’Eagle در 17 مارس است. گلدان صاحب مغازه بود اجازه می دهد یک مشتری به هر یک از انتظار و مناطق خرید در یک زمان نیاز به آنها را به ماندن حداقل شش فوت دور از یکدیگر (مگر اینکه آنها نشان داد تا با هم) و کارکنان در تلاش برای محدود کردن هر گونه پتانسیل گسترش coronavirus یا COVID-19.

Andrle می گوید که او و همسرش امی تصمیم به پیاده سازی خطوط دیگر و فرد خرید هفته گذشته پس از این ویروس وجود افزایش در کلرادو. (آنها همچنین تصمیم به ارائه محصول با تخفیف به bartenders و کارگران در صنعت مواد غذایی خدمات.) در حالی که فروشگاه نیست دیدن به عنوان بسیاری از مشتریان در حال حاضر به دلیل تماس های دولت برای مردم به ماندن در خانه, L’Eagle و بسیاری دیگر از درمانگاه ها در اطراف شهر شاهد افزایش در مقدار محصولات ماری جوانا است که هر مشتری است خرید.

“برخی از مکان ها هستند فقط اجازه دادن به مردم در, به عنوان اگر آن را یک رایگان-برای-همه در یک فروشگاه مواد غذایی است. در اینجا آن را فقط یک نفر در داخل در یک زمان” او می گوید. “ما شاهد بود و 40 درصد کمتر از مردم, اما آنها صرف حدود 50 درصد بیشتر پول است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چند فروشگاه در حال اجرای فاصله, قوانین L’Eagle است اما اکثر گامهای بیشتر برای پاکسازی و حفاظت از کارکنان و مشتریان از این ویروس مانند منع مشتریان از بوی گل و نیاز کارکنان به پوشیدن دستکش در حالی که در فروشگاه. اگر چه شیوه های درمانی ممکن است متفاوت از فروشگاه به فروشگاه درمانگاه انجام یک چیز مشترک اند: افزایش فروش طی هفته گذشته.

“من می توانم به شما بگویم که ما تا به حال به طور مداوم ترافیک بالاتر در فروشگاه ها به نقطه ای که در اتاق انتظار بودند کامل ترین زمان. برای یک زمان است که در بین تعطیلات است که بسیار غیر معمول می گوید:” پیتر مارکوس مدیر ارتباطات برای Terrapin مراقبت از ایستگاه. “مردم احتمالا فکر کردن به آینده.”

درمانگاه کارکنان تا حد زیادی گزارش شده

کسب و کار به طور معمول در هفته گذشته

اما به عنوان دولت coronavirus گزارش شد جدی تر ماری جوانا کاربران شروع به درمان گیاهی بیشتر شبیه به کاغذ توالت و کمتر مانند شب جمعه, احساس خوب. پس از دنور رستوران ها و کافه ها دستور داده شد تا نزدیک به محل مصرف به مدت دو ماه در مارس 16 و

تمام رستوران ها, میله, ورزشگاه, سالن های تئاتر و قمار در کشور تعطیل شدند

تا آوریل 16, مردم شروع به وحشت خرید.

اما محدود به چقدر داروخانه خریداران می توانند وحشت-خرید پستها در طول روز: یک اونس ماری جوانا یا هشت گرم کنسانتره و یا خوراکیهای حاوی بیش از 800 میلی گرم THC.

“ما فروش پررونق” توضیح می دهد که چاک Blackton صاحب ورد درمانگاه ها در تخته سنگ و دنور و همچنین به عنوان یک عمده فروشی ماری جوانا کشت. “ما در حال اجرا نیست اما ما فقط ناودان.”

درمانگاه ها باید به اندازه کافی گل آن را از طریق تابستان با توجه به ذخیره نمایندگان اگر چه چند خوراکیهای فروشندگان گزارش شده است کوتاهتر لوازم Andrle یادداشت ها.

اما به عنوان دیگر کلرادو از کسب و کار مورد نیاز برای مردم تعجب می کنم که آیا درمانگاه ها خواهد بود قادر به باز باقی می ماند…که منجر به بیشتر فله-خرید.

فرماندار Jared پلیس هنوز مشخص نیست که کسب و کار ضروری و یا غیر ضروری در صورت هر ایالت بسته شدن مارکوس یادداشت اما وجود دارد برخی از سابقه.

“ما در حال آماده شدن برای هر چیزی دنبال دستورالعمل CDC و هر آنچه که دولت به ما می گوید از نظر احكام” او می گوید. “در پنسیلوانیا فرماندار منظور اجرایی تلقی [درمانگاه ماری جوانا پزشکی] بودند هیچ متفاوت از داروخانه ها. ما باید برخی از سنت در این موضوع اما ما در حال آماده به هر جهت دولت می دهد.”

وجود سابقه در دولت بیش از حد. هنگامی که نشست مسئولان شهرستان

دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به در مارس 16

برای محدود کردن گسترش coronavirus در شهرستان, درمانگاه ها تلقی می شد به عنوان یک ضروری کسب و کار و مجاز به باز باقی می ماند.

“اگر کسب و کار خود را در نظر ضروری و سپس آن را جداگانه مشتریان خود و قرنطینه اگر آن را به” Andrle می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im