مادر اذیت پسر Quaden Bayles شده است مجبور به واکنش نشان می دهند به یک “ننگین” تئوری توطئه دفاع از ادعا در مورد سن پسر از طریق رپر Cardi, B.

Yarraka Bayles مشترک دلخراش تصویری از نه سال و پسر “در حمله و تشنج” در این هفته و پس از او در مدرسه مورد آزار واقع برای داشتن dwarfism.

در اشک Quaden دیده می شود گفتن او “به من چاقو – I want to kill myself” اضافه کرد: “من فقط می خواهم برای مردن در حال حاضر”.

عاطفی تصویری به سرعت رفت, ویروسی, racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها پس از آن به اشتراک گذاشته شده در روز چهارشنبه. بسیاری از آنها عمیقا نقل مکان کرد توسط بریزبن پسر گرفتاری با مشاهیر محوری در اطراف او و جمع آوری کمک به نام او در حال حاضر در حال بالا بردن بیش از $US392,000 ($A593,000) در کمک های مالی.

اما از توجه به خود دیده است دلگرم داستان یک پیچ و تاب و عجیب و غریب — با یک نظریه در حال ظهور آنلاین است که ادعا می کند Quaden است که در واقع 18 سال و کل داستان در یک نقد “کلاهبرداری”, نیویورک پست گزارش.

مرتبط با: آمریکا کمدین افزایش می دهد مقدار زیادی برای Quaden

مرتبط با: Quaden سهام پیام مهم در مورد ایستاده به قلدر

مرتبط: جهان گرفتار با زورگویی و استرالیا پسر

Quaden Bayles has captured hearts of people around the world after his battle with bullies went viral. Picture: Facebook
media_cameraQuaden Bayles اسیر دل از مردم در سراسر جهان پس از نبرد او با قلدر ویروسی رفت. تصویر: Facebook
His mum Yarraka Bayles shared the heartbreaking video to raise awareness about living with disabilities. Picture: Facebook
media_cameraاو Yarraka Bayles مشترک دلخراش ویدئو برای بالا بردن آگاهی در مورد زندگی با معلولیت. تصویر: Facebook

چند “جعلی” Instagram و GoFundMe حساب نیز ایجاد شده است با توجه به پست ها در Ms Bayles Instagram account.

در پاسخ Ms Bayles به اشتراک گذاشته است دو پست در Facebook که تعطیل, گزارش یک تصویری از رپر Cardi B است که در دفاع از دانشآموز.

“با تشکر از @iamcardiB من شما را دوست دارم! حقایق” Ms Bayles نوشت ارسال در dwarfism گروه حمایت Ms Bayles اجرا شده است پس از سال 2014 پایه بلند 4 Dwarfism. او به همراه پست با یک Instagram تصویری زنده از Cardi B همراه با هشتگ #CardiBKnowsWassup و هورا از emoji.

در این کلیپ کوتاه رپر — که نام واقعی است Belcalis Marlenis Almanzar — خطاب به ادعای او “دروغ گفتن در مورد سن و سال او” با 59.3 m پیروان.

Cardi B defends 'vile' age claims about Quaden Bayles

بی رحمانه تئوری توطئه در مورد اذیت پسر Quaden Bayles است خشم اینترنتی, اما در حال حاضر رپ Cardi B جهش به دفاع از او.

“من واقعا فکر نمی کنم که او دروغ گفتن در سن و سال او. و فقط به دلیل وجود تصویری از او نخ پول و اقدام همه گانگستر و اقدام همه سرد این معنا نیست که بچه ها انتخاب نمی کند و او,” او گفت:. “حالا بیا.”

27 ساله در ادامه به توضیح است که مردم “روزمره” عمل کردن برای Instagram اضافه کرد او را دیدم تصویری و او را “غم انگیز”.

Ms Bayles همچنین یکی دیگر از پست در اوایل امروز نوشته شده است که به گفته او “شناخته شده Quaden پس قبل از این s**t منفجر کرد”.

“Ima (sic) به این می گویند هنگامی که و که که. من می دانم که در مورد Quaden پس قبل از این s**t منفجر کرد. بله او 9! Dwarfism است نه یک شوخی است او یک مدل یا بازیگر?

“… بنابراین بسیاری از بچه ها … این بدان معنی نیست که s**t!”

این پست که به اشتراک گذاشته شده توسط می رود به توضیح است که بدون پول “در جهان” می تواند تغییر به درد می آید که از زندگی با ناتوانی و سوء استفاده او رنج می برد.

Ms Bayles shared this post from someone who has ‘known Quaden since before this s**t blew up’ that stated he was nine-years-old. Picture: Facebook / Stand Tall 4 Dwarfism
media_cameraMs Bayles مشترک این پست از کسی که شناخته شده Quaden پس قبل از این s**t منفجر کرد’ اعلام کرد که او نه ساله. تصویر: Facebook / پایه بلند 4 Dwarfism

“مادر او ساخته شده بود چرا که او ضعف و خشمگین با قلدری. من درک می کنم او را به کمال …

“هرگز او درخواست پول … که می شود گفت یکی دیگر از همکار کمی فرد را در رسیدن به آنها است که یک کمدین معروف. او می خواست به نوبه خود Quaden اخم وارونه و ایجاد GoFund من حساب به استرالیا به دیزنی لند. در حال حاضر که او انجام می دهند. که آمد از قلب خود را … هرگز آنها می گویند آنها را شکست. هرگز آنها بخواهید برای این کار است.”

The conspiracy theory about his age is trending on Twitter. Picture: AAP Image/Jono Searle
media_cameraتئوری توطئه در مورد سن و سال او است روند در توییتر. تصویر: AAP تصویر/Jono سرل

نویسنده که زندگی در دنور کلرادو اما متحده در پست خود او نیز یک کودک با ناتوانی پس از اتمام و گفت: “من vouching برای بچه. اگر جهل پرده yall از مسئله واقعی از این دام شرم!”

پاسخ به این ادعا بوده است بزرگ با هشتگ #QuadenBayles روند در توییتر در استرالیا روز شنبه با دریافت بیش از 71,000 توییتهایی.

بسیاری از آنها شامل عکس ها و یا تصاویر گرفته شده از Ms Bayles و Quaden را Instagram حساب با استناد به آنها به عنوان شواهد شایعه است یک “دروغ”.

دیگران به نام شایعه که حتی بیشتر قلدری برچسب کسانی که پخش آن را “شرم آور”.

این ادعا در مورد Quaden سن ظاهر آنلاین دیروز هنگامی که یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook توصیف دانشآموز به عنوان یک “Instagram بیان”.

آن را به اشتراک گذاشته بود در کنار عکس های Quaden در یک جشن تولد 18 نما در کنار یک نور تا 18 نشانه این ادعا نوشتن شرح تصاویر و به حال شده است را به پنهان کردن این واقعیت بود این حزب در واقع خود را.

در حالی که Ms Bayles است که هنوز برای اظهار نظر در مورد ادعای خودش به اشتراک گذاشته است دو پست در هر دو او و Quaden را Instagram حساب هشدار پیروان “جعلی” حساب.

یک سخنگوی خانواده گفت: اخبار.com.او آنها را نمی توان اظهار نظر در تئوری توطئه در گردش.

The post that sparked the conspiracy theory. Picture: Facebook
media_cameraپست که موجب تئوری توطئه. تصویر: Facebook

جهان نشان داده است یک مقدار قریب به اتفاق از حمایت Quaden با جوانی داستان حال برداشت توسط رسانه ها در سراسر جهان است.

نه تنها باید NRL پایی بازیکنان بسیج را پشت سر گذاشت اما مشاهیر بزرگ از جمله استرالیا بازیگر Hugh Jackman, تلویزیون بریتانیا میزبان پیرز مورگان و آمریکا کمدین و بازیگر براد ویلیامز که به یک GoFundMe صفحه قلدر قربانی.

موجی از حمایت های جهانی باعث Quaden و مادر خود را برای به اشتراک گذاشتن یک پیام دلگرم کننده خود را با طرفداران جدید.

“اگر شما را اذیت کنید فقط ایستادن برای خودتان و نمی گوش دادن به آنچه آنها می گویند,” او گفت: روز جمعه در مصاحبه با ملی بومی تلویزیون (NITV).

“پدر و مادر باید به بچه های خود را می تواند به خوبی به افراد معلول است.”

بعد امروز دانشآموز منجر خواهد شد از این NRL بومی تمام ستاره های تیم در روبینا ورزشگاه به عنوان آنها آماده به صورت سالانه خود در مرحله نهایی مسابقات با مائوری همه ستاره در ساحل طلا.

ادامه مکالمه @RebekahScanlan | rebekah.scanlan@news.com.au

"Don't call me bubba"

NRL: این مادر دل شکسته از اذیت پسر Quaden Bayles به اشتراک گذاشته شده فیلم دیگری از او پسر, لیست تمام بی رحمانه نام او نامیده شده است به نام شکنجه گران خود را.

در اصل منتشر اذیت پسر مادر واکنش نشان می دهد به “جعلی” شایعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de