گاو شانس بهتر است با دو راه بازیکنان این فصل

در یک سری سیزدهم

در یک سری سیزدهم

سال گذشته زمانی که گاو از دست گارد نقطه تایلر Ulis به یک لگن آسیب در اوایل فصل آنها امضا یکی دیگر از راه دو بازیکن به جای او.

                                                                                                                                                                                                                       

در این فصل گاو از دست یکی دیگر از راه دو بازیکن تا پایان فصل آسیب است. سابق DePaul به جلو حداکثر Strus دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا در ماه دسامبر در G-لیگ نمایشگاه در لاس وگاس. اما او ماند فهرستی برای بقیه فصل.

شاید این تقویم به حال چیزی برای انجام با آن است اما به نظر می رسید مانند گاو احساس خوب به اندازه کافی در مورد Strus آینده به نگه داشتن او را در اطراف. قبل از NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس Strus بود پشت در حمایت مرکز انجام برخی از نور basketball drills.

چه کسی می داند چه بولز’ جدید بسکتبال عملیات خدمه در ذهن برای فصل آینده, اما, این بود یک سال بد برای این تیم دو بازیکنان راه. Strus می تواند پر کردن یک نیاز به یک 3-نقطه تیراندازی کوچک رو به جلو در حالی که آدم Mokoka دیدم برخی از بالقوه به عنوان یک “3 و د” بازیکن.

مدافع مرکز بوده است تعطیل از فصل را به حالت تعلیق در مارس 11, اما Strus شده است قادر به نگه داشتن خود باز گشت در برنامه.

“ناتوانی در جریان بوده است واقعا خوب برای من” Strus گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من قادر به ماندن در برنامه من قبل از همه این اتفاق افتاده است. من انجام ناتوانی در راش (مرکز پزشکی در ارتوپدی ساختمان, چرا که این تیم بود که سفر بسیار است. بنابراین من قصد راش سه بار در هفته و آنها در آنجا ماند باز در تمام این مدت.

                                                                                                                                                                                                                       

“من به طور کامل در حال اجرا دوباره من پریدن. فقط شروع به پریدن از حدود دو هفته پیش. من می توانید شلیک کنید و چیزهای شبیه به آن. در حال حاضر احتمالا زمان بازی بسکتبال, همه چیز خواهد بود شروع به انتخاب کنید تا اما من لازم نیست که هر جایی برای انجام این کار است.”

بدون آسیب زانو 6-پا-5 Strus بدست ممکن است یک مقدار مناسب و معقول از NBA بازی زمان گاو کوچک جلو اتو پورتر و چندلر Hutchison از دست رفته اکثر این فصل با آسیب. Strus دیدم عمل فقط در دو بازی با گاو در مجموع از سه دقیقه.

برای شهر بادخیز بولز Strus به طور متوسط 18.2 امتیاز و 5.9 ریباند در 13 بازی. او در شهر بادخیز دوم-پیشرو گلزن پشت 6-6 به جلو P. J. دوزیه یک بازیکن با قابلیت اتصال به جدید Bulls رئیس Arturas Karnisovas. دوزیه بود دنور ناگتس راه دو بازیکن اما از آنجا که قطعات لازم نیست که خود را G-لیگ تیم او و Bol Bol فرستاده شد به بازی با شهر باد می وزد.

Karnisovas البته مدیر کل قطعات در فصل گذشته. دلیل انتخاب او برای ارسال دوزیه به شهر بادخیز احتمالا بیشتر به کار با تعداد زیادی از پروازهای بین o’hare و دنور. دوزیه به طور متوسط 21.4 امتیاز در 18 بازی برای شهر باد می وزد.

                                                                                                                                                                                                                       

Mokoka در ضمن نبود به خصوص قابل توجه در طول تابستان لیگ فصل یا بیشتر از G-لیگ فصل است. اما او نگه داشته بهبود و افتتاح برخی از چشم ها در حالی که بازی برای خریداران در مارس 2 بازی برابر دالاس. مربی جیم Boylen ارسال Mokoka به گارد Mavs ستاره لوکا Doncic در سه ماهه چهارم از یک 109-107 گاو برنده شوید.

Doncic شد آینده از آسیب مچ پا, بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در دور شدن با یک بازی. اما Mokoka نشان داد قابل توجه برخی مهارت های دفاعی قادر به عدم بر روی Doncic و محدود کردن او را به 2 امتیاز در سه ماهه چهارم.

مشخصات فنی Mokoka شد بولز’ بهترین 3-نقطه تیرانداز در این فصل است. بود و حجم نمونه (6-برای-15) اما 6-پا-5 wing, از, پاریس, فرانسه قطعا به خریداران برخی از مواد غذایی برای فکر.

در طول آخر هفته از G-لیگ فصل Mokoka ارسال شده 27 امتیاز و 9 ریباند و 8 پاس گل برای شهر بادخیز در یک پیروزی چشمگیر در مین است.

بولز شد و امید به بهبود player توسعه در Hoffman Estates سهامداران و به نظر می رسید به کار می کنند. گاو’ بهترین G-League داستان های موفقیت, اسپنسر Dinwiddie و Alfonzo shane nelson, اما به پایان رسید تا بازی برای دیگر تیم NBA.

توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر