Burbank می بندد عمده خیابان به رستوران بیشتر هوای فضای ناهار خوری

BURBANK (CBSLA) – شهر بربنک شنبه اعلام کرد که بسته شدن یک کشش در مرکز شهر یکی از شلوغ ترین خیابان ها در سفارش به رستوران فضای بیشتری برای گسترش فضای باز ناهار خوری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ابتدا در 10 p. m. روز شنبه, بخشهایی از سن فرناندو بلوار خواهد بود بسته به ترافیک بین ماگنولیا بلوار و Angeleno خیابان.

سن فرناندو بلوار را بسته از:

  • Angeleno به زیتون راه های.
  • زیتون به Orange Grove راه.
  • Orange Grove خیابان ماگنولیا بلوار.

بسته شدن صادر شد تحت اورژانس را از شهر, مدیر, اما باید به تایید شورای شهر. آن را اجرا خواهد کرد از طریق حداقل هفت. 7.

“ما باید درخواست های بسیاری از ساکنان و کسب و کار به سن فرناندو ما نیز مورد بررسی کسب و کار ما در مرکز شهر و تقریبا همه آنها در حمایت از بسته شدن خیابان” گفت: Burbank, شهرستان, مدیر, جاستین هس, در بیانیه ای. “این اجازه خواهد داد که مردم بیشتر برای اتاق های اجتماعی فاصله از منزل ناهار خوری و به راه رفتن آزادانه تر در فضا افزايش يافته است.”

روز سه شنبه شورای شهر به تصویب یک قانون اجازه می دهد رستوران ها برای گسترش فضای باز ناهار خوری بر روی خصوصی پارکینگ ها و پیاده رو. رستوران ها هنوز هم باید مجوز به منظور انجام این کار, این شهرستان گفت.

چند Southland شهرستانها گرفته اند اقدامات مشابه است. هفته گذشته شهر پاسادنا بسته بخشهایی از کلرادو بلوار.

این شهرستان در ماه گذشته راه اندازی شد باز خیابان ابتکار بسته شدن چند جاده به خودرو در ساعات خاص, اما نگه داشتن آنها را باز برای پیاده روی و دوچرخه سواری.

پنج بلوک از مرکز شهر تاریخی ونتورا نیز بسته به اتومبیل ابتدا در اواسط ماه ژوئن.

در شهر لس آنجلس تایید عابر پیاده خیابان فقط تعطیلی چند محله در غرب L. A. آن یک مسئله بوده و تحت بررسی برای برخی از زمان.

روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داخلی عملیات ایالت برای همه رستوران ها از wineries سینما و باغ وحش و موزه ها cardrooms و دیگر سرگرمی های داخلی سالن را تعطیل.

برای 30 استان ها بودند که در یک دولت لیست سازمان دیده بان خود را به دلیل هشدار دهنده coronavirus مورد اعداد, خاموش شدن ناگهانی شد شدید. کسانی که در شهرستان ها — که حدود 80 درصد از جمعیت کالیفرنیا و شامل کل Southland منطقه — دستور داده شد به بستن مو و ناخن سالن سرو خال کوبی, ورزشگاه, مراکز خرید و خانه عبادت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de