برگر کینگ کارگران برای سانتا مونیکا محل به دنبال کارمند مرگ

سانتا مونیکا (CBSLA/CNS) — برگر کینگ کارگران در حال صحبت کردن در برابر کارفرما پس از مرگ یک همکار که مشغول به کار در این شرکت برای بیش از 15 سال است.

سکوت اعتراض برنامه ریزی شده بود در روز جمعه بعد از ظهر در برگر کینگ واقع در سال 1919 پیکو بلوار خواستار محل بسته به طور موقت برای coronavirus ایمنی. شکایت نیز زمینه با لس آنجلس وزارت بهداشت و محلی CalOSHA را بدست آورد.

یک کارمند گفت: در این شکایت که دیرین برگر کینگ کارمند آنجلا مارتینز گومز درگذشت دوشنبه در خانه اش پس از درد و رنج بد سرفه و تب بالا و علائم دیگر. با توجه به شکایت کارکنان دیگر در این محل نیز گفت: آنها تجربه ممکن است علائم کروناویروس.

علاوه بر این شکایت گفت: مدیران اجازه گومز کار در حالی که او در نشان دادن علائم بیمار که کارگران ارائه نشده تازه ماسک هر شیفت کار می کنند نزدیک به هم و بدون فاصله فیزیکی پروتکل وجود دارد و آن عدم تمیز کردن بالا-سطوح تماس.

در این شکایت همچنین می گوید که یک مدیر در برگر کینگ محل گفت که کارکنان گومز که تغییر جنسیت زن از درگذشت “تزریق هورمون.”

برگر کینگ در بیانیه ای گفت که آن در حال بررسی گزارش “transphobic نظرات” ساخته شده و در آن گفت: تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه تاییدیه از coronavirus موارد و یا گزارش از علائم است که در آن محل رستوران.

فست فود های زنجیره ای نیز گفت: این اقدامات احتیاطی در محل برای نگه داشتن مشتریان و کارکنان و امن است.

“ما غمگین به شنیدن از عبور از آنجلا مارتینز گومز که تا به حال مشغول به کار در برگر کینگ برای بیش از پانزده سال است. برگر کینگ عمیقا ارزش تنوع و برابری و امنیت و نمایشگاه درمان از اعضای تیم ما و مهمانان کردند.” “ما در حال بررسی این گزارش که transphobic نظر ساخته شد. آنها نمی همسو با ارزش های ما هستند و غیر قابل قبول است. ایجاد فراگیر و استقبال محیط زیست یک اولویت برای ما است و ما مطمئن شوید که به اقدام سریع در این مورد. برگر کینگ رستوران پیگیری جدی اقدامات احتیاطی برای حفظ اعضای تیم و مهمانان امن در تمام زمانها. ما نه دریافت هر گونه خبر و یا تایید است که آنجلا مرگ غم انگیز همراه بود با Covid-19. هیچ علائم گزارش شده توسط این تیم در آن مکان. ما عمیق ترین تسلیت با رفتن به آنجلا خانواده و دوستان در طول این ویرانگر ،

لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی گفت: Gómez را علت مرگ است که معوق در انتظار تحقیقات بیشتر است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است که آیا او تا به حال coronavirus.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de