کسب و کار ساییدگی در لستر انگلستان به عنوان شهر چهره جدید مستند

متافوتبال-فروشگاه بسته خود را درب جمعه و مدارس آماده به ارسال کودکان خانه در شهر لستر که در آن دولت بریتانیا تحمیل محلی مستند شامل سنبله در coronavirus موارد است.

از سرگیری محدودیت در شهرستان از 330,000 مردم آمد و به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده شده زیرساخت های سرمایه گذاری طرح توجیهی برای کمک به انگلستان رفع ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

مردم در بسیاری از انگلستان خواهد بود قادر به نوشیدن در میخانه خوردن در رستوران ها و کوتاه کردن مو در زمانی که مرحله بعدی مستند-کاهش اقدامات شنبه آغاز می شود. اما دولت نورد کسانی که آزادی در لستر گفت: در این شهرستان 100 مایل (160 کیلومتر) در شمال لندن اختصاص یک دهم از همه جدید کروناویروس موارد در کشور در هفته گذشته.

مغازه در لستر فروش غیر ضروری موارد — ترین چیز به غیر از غذا و دارو — دستور داده شد به تعطیل دوباره شروع سهشنبه دو هفته پس از بازگشایی شد. مدارس شده اند که به تدریج استقبال کودکان عقب را به ارسال آنها را به خانه در روز پنج شنبه و ساکنان در حال گفت تنها ضروری سفر.

“من باز فروشگاه من هفته گذشته برای اولین بار دیدم یک لحظه افزایش سفارشات و در حال حاضر من نگران این تغییر را به هیچ دستور” گفت: James غرب اجرا می شود که یک طراحی و چاپ شرکت در Thurmaston فقط در خارج لستر.

انگلستان رسمی مرگ coronavirus مرگ و میر می ایستد در 43,659 بالاترین در اروپا و سومین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است. اما این کشور در عفونت رای شده است و در حال سقوط و انگلیس است که به تدریج کاهش مستند محدودیت های اعمال شده در مارس.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات محلی را متهم کرد دولت انگلیس از بودن بیش از حد آهسته به عمل در لستر یک کوشا فرهنگی شهرستان با دو دانشگاه و کارخانه ساخت کفش و لباس و چیپس سیب زمینی. آنها گفت: افزایش عفونت های محلی بوده است آشکار برای تقریبا دو هفته اما دولت مرکزی تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات بی درنگ با مقامات بهداشت عمومی در لستر.

لستر شهردار پیتر Don گفت: “ما نه به عنوان رتبهدهی نشده است قادر به پاسخ رضایت بخشی” در مورد که در آن شیوع متمرکز بود اما مقامات شروع به دریافت فولر داده ها به قطعه با هم تصویر.

“وجود دارد برخی از خوشه ها از مواردی است که پیدا شده است در برخی از مکان های از کار او گفت:” در میان گزارش ها از شیوع بیماری در برخی از این شهرستان در بسیاری از کارخانه نساجی در بنگلادش.

وقوع است و قرار است در بریتانیا بسیار انتقاد پاسخ به COVID-19 زیر بیشتر موشکافی. دکتر بهارات Pankhania, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اکستر گفت که بریتانیا چپ مستند زودرس در زمانی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش و قبل از پیگیری و ردیابی سیستم به اندازه کافی قوی به عمل قاطعانه برای توقف COVID-19 را گسترش. علاوه بر این که تست سیستم هستند و نه جهانی است و نه گسترده.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما نمی کردم تسلیحات و یا ابزار که با آن ما در حال رفتن به آن را کنترل و شناسایی آن در مراحل اولیه گفت:” آسوشیتد پرس.

بدون این ابزار چه در لستر می تواند رخ دهد در هر نقطه او اضافه شده است.

یک شهر بزرگ جنوب آسیا جامعه که اغلب در زندگی multigenerational خانواده است که می تواند انتقال ویروس بین اعضای خانواده است. بریتانیا اقلیت های قومی و جوامع را مختل کرده است به خصوص در بیماری همه گیر.

اما Pankhania گفت که خیلی زود به می دانم که آیا شیوع این بیماری در ارتباط بود در این مورد به مسابقه و یا عوامل دیگر.

“من فکر نمی کنم هر چیزی عجیب و غریب در مورد لستر” او گفت:. “زمان خواهد شد بگویید. اما این اتفاق خواهد افتاد در هر شهر بزرگ با بسیاری از مردم و بسیاری از مردم در گردش.”

نخست وزیر تشکر مردم از لستر “خود را برای تحمل” حتی به عنوان او به یک گفتار پر از بی حوصلگی به راه اندازی مجدد اقتصاد و جامعه است.

جانسون برنده دسامبر انتخابات با وعده به توازن بریتانیا در لندن تحت سلطه اقتصاد و احیای آستین غفلت سابق مناطق صنعتی می باشد. کسانی که قصد دارد پرتاب شد به آشوب COVID-19 که hobbled اقتصاد و چپ بریتانیا در مواجهه با یک رکود عمیق است.

دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه گفت که اقتصاد انگلستان تا به حال قرارداد با بیش از فکر اول بین ماه های ژانویه و مارس 2.2% به جای 2 درصد. این دوره را پوشش می دهد تنها در هفته اول مستند.

“این ممکن است به نظر می رسد پیش از موعد در یک سخنرانی در حال حاضر در مورد بریتانیا پس از COVID” جانسون اذعان کرد قبل از انجام درست است که امیدوار به پمپ میلیاردها دلار به مدارس و جاده ها و راه آهن و مسکن. او به نام این طرح را یک “معامله جدید,” بازتاب سیاست های رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت است که به کمک آچار ایالات متحده از رکود بزرگ.

در گسترده سخنرانی که کوتاه بود در جزئیات جانسون وعده داده است که “ما خواهد ساخت بهتر و ما خواهد ساخت سبزتر اما ما نیز خواهد ساخت سریع تر است.”

“این ویروس در خارج وجود دارد هنوز هم گردان مثل یک کوسه ماهی در آب” جانسون اذعان کرد.

اما جانسون گفت: انگلیس باید با استفاده از coronavirus بحران “برای مقابله با این کشور را حل چالش است.”

“COVID به ما آموخته هزینه تاخیر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de