مشغول تنظیم خانواده به بهار بدون ورزش

دستکاری برنامه و توپ فقط زندگی برای یک خانواده J است.

در حال حاضر پدر و مادر جو و جولی Pozezinski و فرزندان یعقوب جینا و جس ناگهان دست خود را در هوا و هیچ چیز به حقه بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما ” شد’ بسیار شلوغ است,” جولی Pozezinski گفت: با خنده. “تقویم من در آوریل و مه فقط منفجر می شود. هیچ سفید روز در تقویم. ما از چیزی هر روز چند چیز در بسیاری از روز به … من فقط پاک شده و من به دنبال در یک صفحه خالی بسیار زیاد است. که دیوانه برای خانواده ما است. ما [معمولا] آنقدر شلوغ است که [در حال حاضر] ما نمی دانیم که چه چیزی را با خودمان است.”

جولی جوک.

این Pozezinskis نمی نشستن در ورزشی خود را در دست. اما با COVID-19 اپیدمی خاموش بهار, ورزشی برای هر دو کالج (جینا تاریخ و سافتبال بازیکن در دانشگاه کونکوردیا در ویسکانسین) و دبیرستان (جس است که یک تاریخ و سافتبال بازیکن برای Grayslake شمال و مرتب باشگاه والیبال بیش از حد) زندگی تن به تن موبایل و کامپیوتر به یک خانواده ممکن است. این کنکوردیا و Grayslake شمالی و سافتبال تیم تا به حال به لغو مربوطه بهار سفر به فلوریدا. این Pozezinskis برنامه ریزی شده را به هر دو سفر.

“بچه ها بدست به یک واقعا خوب روال خارج شدن گفت:” جولی که مربیان برای ویسکانسین نوجوانان والیبال برنامه. “جس دارای Bownet و (ضربه) توپ را روی گوه کردن در حیاط جلو و او را کار ضربه با خواهر, خواهر و مربیان خود را ارسال تمرینات صفحه اصلی برای آنها را به انجام خود را در زیرزمین. ما خانوادگی پیاده روی در هر بعد از ظهر در حفظ جنگل فقط به خارج و گرفتن برخی از هوا. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را فعال اما برای کودکان و نوجوانان است که فقط [معمولا] مشغول قطعا بزرگه تغییر سرعت برای ما است.”

بارتلت تقویت کننده جورج Kantzavelos پدر سه تا از بچه ها از جمله نیک, جوانترین, که یک تازه وارد در تیم بیس بال و دو سال اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن فوتبال. یک فصل در انتظار نگه داشته نمی تواند آسان برای Kantzaveloses.

                                                                                                                                                                                                                       

“این واقعا دردآور,” جورج Kantzavelos گفت. “من احساس می کنم برای پسران و همه ورزشکاران است. ما واقعا انتظار به هیجان انگیز (بیس بال) فصل به خصوص با یک مربی جدید (کریستوفر Baum) در آینده است. پسران ما بودند بشود و آماده برای رفتن و در حال حاضر بالون خود را تخلیه شد.”

“هیچ بازی برای رفتن به”

روال قطع شده اند برای هر دو ورزشکاران و پدر و مادر.

“هنگامی که فصل شروع می شود شما می توانید روال خود را” Kantzavelos گفت. “شما رفتن به محل کار شما هیجان زده به خانه آمده و به بازی بروید. در حال حاضر وجود دارد چیزی برای به دست آوردن در مورد هیجان زده. هیچ بازی به رفتن به.”

برای ران Janik وجود دارد هیچ بازی برای او و پسر و دختر خود را. رئیس سابق مربی بیس بال برای فنتون قبل از پله به پایین را درگیر با خود بچه ها توپ بازی تلاش Janik بازگشت و در سال گذشته به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده دستیار تحت دیو شوب (دهانه). Camdek Janik یک دانشگاه ایلینوی متعهد است junior جالب برای ووکندا. کالوسها Janik یک دانشجوی سال دوم شکارچی برای ووکندا را تیم اول دانشگاه یا دانشکده softball team.

Janik (فنتون) و همسرش اولین (دریاچه زوریخ) هستند که هر دو ویژه معلمان آموزش و پرورش. آنها خود را دستکاری می آید به تلاش برای تماشای کودکان خود بازی بهار توپ.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما خود را با بزرگترین طرفداران” ران Janik گفت: Camden و کالوسها. “[قادر به تماشای آنها را بازی] ناامید کننده است برای ما از آنجا که ما لذت بردن از تماشای آنها را و دوستان خود را بازی می کنند.”

ووکندا تیم بیس بال به طور معمول سفر از جنوب به ماریون در شکستن. در این سال برای اولین بار در ووکندا تیم سافتبال برنامه ریزی شده برای سفر به, تنسی.

“ناامیدی بزرگ بود چرا که آنها تا به حال به انجام برخی از جمع آوری کمک های مالی برای آن” ران Janik گفت. “کالوسها به طور خاص [زده] دانستن چقدر لذت برادر او است رفتن در بهار این سفر با تیم دبیرستان. شما (سفر) خود را با تیم سفر اما تیم دبیرستان متفاوت است گروهی از دوستان است و آن را به مدرسه خود را بالا.”

چه خانواده ها در حال یادگیری است که به طور ناگهانی خانه کامل می تواند انجام.

Ty Janik سابق ووکندا بازیکن بیس بال و قدیمی ترین فرزند از ران و چری که از پوردو.

“پوشش نقره ای است که هر شب ما اینجا هستیم و ما در حال غذا خوردن نشسته و شام با هم در یک منطقی ساعت, به عنوان مخالف به خوردن در ماشین” ران Janik گفت. “من امیدوار هستم که اگر ما می توانید پیدا کردن مثبت در مورد این خانواده اتصال مجدد.”

در Pozezinski خانه پسر یعقوب که فارغ التحصیل شد و در ماه مه گذشته از دانشگاه ویسکانسین است که در اطراف بیش از حد.

“در یک نقطه هنگامی که (یعقوب و جینا) هر دو رفته, من فکر کردم من می خواهم هر چیزی را به من و کل خانواده با هم برای یک مدت زمان طولانی فقط خانواده با هیچ ورزش و هیچ چیز دیگری’ ” مادر جولی گفت.

“این اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im