Buttigieg به تایید بایدن در آستانۀ سه شنبه

جو بایدن در حال دریافت تاییدیه از دو اخیر اولیه مخالفان در دالاس دوشنبه شب پیت Buttigieg و ctq و او نیز انتظار می رود به تایید شده توسط یکی دیگر از حریف سابق تگزاس پسر بومی Beto o’rourke. حرکت یکپارچه بسیاری از میانه در مسابقه پشت بایدن در آستانه سه شنبه زمانی که 14 متحده به پای صندوقهای رای.

“من به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که قرعه کشی کردن آنچه که بهترین است در هر یک از ما” Buttigieg گفت: در حمایت از بایدن در یک تجمع در دالاس. “و من تشویق همه کسانی که بخشی از کمپین من به من ملحق چرا که ما پیدا کرده اند که رهبر است.”

Buttigieg به نظر می رسد با بایدن یک روز پس از شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

Ctq که به پایان رسید خود را در مبارزات انتخاباتی اوایل روز دوشنبه نیز انتظار می رود به نظر می رسد با بایدن و اعلام حمایت او از او دوشنبه شب.

در یک مصاحبه با رادیو فردا اوایل روز دوشنبه بایدن گفت که او گفته بود به Buttigieg و او را تشویق به “ماندن درگیر” اما گفت که او نمی خواست برای حمایت خود را.

Buttigieg و Klobuchar را تایید می آیند میان شاید بیشتر مایع دو روز تا کنون در 14 ماه دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان متوسط یا استقرار پیروزی حزب به دنبال به سرعت به یکی شدن پشت بایدن. معاون سابق رئیس جمهوری پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه دیده می شد به عنوان یک سیگنال قوی است که آمریکایی های آفریقایی تبار, وفادار ترین بلوک دموکراتیک رای دهندگان به شدت ترجیح می دهند او را به ظهور به عنوان حزب را انتخاب کنید.

برنی ساندرز که منجر سنجی در تگزاس و کالیفرنیا دو تا از بزرگترین متحده رای گیری روز شنبه در پاسخ به موجی از تایید برای بایدن گفت: “از روز اول ما است و باید ایجاد.” او افزود: “این جای تعجب نیست که آنها نمی خواهند من برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.”

تگزاس یکی از 14 متحده رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه, مهم ترین روز در تقویم اولیه. یک خبر آنلاین میدان نبرد ردیاب نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته بر داشت سناتور برنی ساندرز برگزار شد چهار نقطه سرب بیش از بایدن در Lonestar دولت که در آن 228 نمایندگان در معرض خطر هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de