کش از سلاح های موجود در صفحه اصلی مسلح سانتا آنا مردی که تهدید معترضان

سانتا آنا (CBSLA) – مقامات در بر داشت یک انبار سلاح و مهمات در خانه یک مرد دستگیر شد و برای پرتاب خمپاره در افسران در طول شنبه شب جورج فلوید تظاهرات در سانتا آنا و همچنین brandishing یک تفنگ دستی در تظاهرات و بعد پیشرو پلیس در تعقیب.

زیادی ذخیره کردن سلاح های موجود در سانتا آنا از یک مرد که پلیس می گویند پرتاب خمپاره در افسران در طول تظاهرات در 31 ماه مه سال 2020 است. (Santa Ana اداره پلیس)

جان پل Worden, 32, سانتا آنا را بازداشت گرفته شده در حمله با سلاح مرگبار یک افسر گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن مهمات در اختیار داشتن ظرفیت بالا در مجلات است.

مقامات حمله خانه خود را در بر داشت و چهار AR-15 تفنگ یکی کوتاه خمرهای شکل تفنگ ساچمهای سه اسلحه هزاران نفر از دور و مهمات و جلیقه ضد گلوله چند ظرفیت بالا مجلات و بیش از 600 پوند غیر قانونی از آتش و خمپاره.

با توجه به سانتا آنا پلیس تحقیقات آغاز شد و شنبه شب هنگامی که Worden پرتاب خمپاره در افسران در حالی که آنها تشکیل یک خط زد و خورد در منطقه راس و 4 خیابان در جریان تظاهرات.

آنها پس از آن متوجه یک تفنگ دستی خود را در لگن جمع شده در زیر پیراهن خود را. پلیس گفت که او پس از آن برداشته پیراهن برای نشان دادن اسلحه به دیگر معترضان.

مرتبط با: خط طولانی اشکال در OC فروشگاه تفنگ به عنوان ناآرامی همچنان ادامه دارد

عدم تمایل به ایجاد یک وضعیت ناامن افسران منتظر ماند تا Worden چپ منطقه در یک وسیله نقلیه و پس از آن او را دنبال کرد و سعی کرد او را بکشید ، با پدرش در صندلی مسافر Worden حاضر به توقف و منجر ماموران در یک تعقیب. اما Worden رانندگی نامنظم باعث شد ماموران برای متوقف کردن تعقیب, پلیس گفت:.

جان پل Worden. (سانتا آنا PD)

در عوض پلیس قادر به استفاده از مجوز خود را در محل اطلاعات برای ردیابی او را به خانه اش در 2600 بلوک غرب استنفورد خیابان. او دستگیر شد در حالی که در تلاش برای دزدکی حرکت کردن از پشت, پلیس گفت:.

“این مسلح مظنون با دسترسی به این کش از سلاح ها و خمپاره چیزی است که ما افسران شده اند برخورد با از تهاجمی و خشونت آمیز بخشی از معترضان در جریان این ناآرامی های مدنی” سانتا آنا رئیس پلیس دیوید والنتین در بیانیه ای گفت شنبه. “اگر چه اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات باید مسئولانه درگیر غیر خشونت آمیز شرکت کنندگان مسلح مظنون از جمله در این مورد شامل ایمنی از همه درگیر.”

در طول شنبه شب در اعتراض به آن جلب صدها نفر از مردم چندین انداخت, گچ, سنگ و بطری در پلیس. یکی Orange County Sheriff معاون مجروح شد و تا به حال گرفته شده به بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de