کافه ها و رستوران ها مجاز به فروش الکل با takeaways

رستوران ها و کافه های کوچک در کافه ها و باشگاه ها قادر خواهد بود به طور موقت فروش غذای آماده الکل تحت اقدامات جدید معرفی شده توسط دولت برای نرم کردن ضربه مالی از coronavirus همه گیر در صنعت مهمان نوازی.

دادستان کل Vickie چپمن اعلام کرده است که از روز شنبه مشروب دارندگان گواهینامه عامل یک نوار کوچک, کافه یا رستوران قادر خواهید بود به درخواست برای رایگان کوتاه مدت گواهینامه است که اجازه می دهد آنها را به فروش مقدار کمی از الکل با غذای آماده وعده های غذایی.

می آید پس از دولت فدرال شب گذشته دستور تعطیلی رستوران ها و کافه ها.

این سالن هستند اما مجاز به ارائه غذای آماده خدمات.

خانم چپمن گفت: گواهینامه موقت با هدف کمک به کسب و کار مبارزه.

“خرید خواهد بود محدود به دو بطری شراب و یا یک بطری شراب و یک شش بسته آبجو و شراب و یا قبل از مخلوط ارواح و نیاز به همان سختگیرانه مسئول خدمات مورد نیاز در حال حاضر اعمال شده در غذای آماده مشروب,” او گفت:.

“علاوه بر این جامعه باشگاه قادر خواهد بود به فروش مشروب برای غذای آماده به اعضای باشگاه و همچنین قادر خواهد بود به فروش الکل برای هر عضو از خرید غذای آماده غذای اما این خواهد بود که محدود به دو بطری شراب و یا یک بطری شراب و یک شش بسته آبجو و شراب و یا قبل از مخلوط ارواح.”

رهبر مخالفان پیتر Malinauskas امروز صبح به حکومت معرفی چنین اقداماتی گفت: کار تا به حال پیش نویس قانونی که اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها به فروش الکل با غذای آماده وعده های غذایی.

“ما نیاز به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به کسب و کار کارگران و خانواده ها در این شرایط بی سابقه ای” او گفت:.

خانم چپمن گفت: این اقدامات خواهد بود در محل برای تا زمانی که مدیریت اضطراری عمل و بهداشت عمومی عمل شد که به تصویب رسید برای مبارزه با گسترش coronavirus.

او گفت: بیشتر اقدامات در نظر گرفته خواهد شد به عنوان وضعیت پیشرفت.

“همه چیز به سرعت در حال تغییر در یک دولت ملی و در سطح بین المللی – و ما می خواهیم برای اطمینان از هر گونه پاسخ ما به صورت محلی است و معقول از هر دو سلامت عمومی و منظر اقتصادی” خانم چپمن گفت.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر تاثیر این اقدامات و همکاری نزدیک با صنعت کلیدی بدن به منظور توسعه یک پاسخ که هر دو امن نگه داشتن مردم و حمایت از کسب و کار ما در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im