قفس در برابر دستگاه: در حد مؤمنان مستند

مسائل زیست محیطی مدیریت اغلب پلاریزه با بحث های بی پایان بیش از تغییر آب و هوا, آب, حقوق و مدیریت ما و اساسی ترین منابع ارزشمند. اما اغلب فراموش عضو ما محیط زیست است که جدی دندان در این مسائل: بیش از حد.

برخی از مشخصات beavers به عنوان یک مزاحم تهدید gnawing پایین زینتی, محوطه سازی, جاری شدن سیل در آبراهه ها و chomping تا نقدی محصولات. اما پس از آن وجود دارد بیش از حد طرفداران که می خواهند مردم را به قدر عظمت و ارزش این حیوانات و نقشی که آنها بازی در یک محیط سالم.

سارا Koenigsberg این فیلم بیش از حد مؤمنانسهام دلگرم کننده و در عین حال فوری داستان شش فعالان — یک زیست شناس و یک اب شناسی, یک گیاه شناس یک بوم شناس یک روانشناس و یک آرایشگاه — که همه در حال مبارزه برای نجات beavers به عنوان کار می کنند برای حفظ محیط زیست ما است.

در این بعید دسته سرکش آرایشگاه یکی از کلرادو ،

Sherri Tippie and a beloved beaver in The Beaver Believers.گسترش

Sherri غرفه و مورد علاقه بیش از حد در این فیلم بیش از حد مؤمنان.

سارا Koenigsberg

Lakewood ساکن Sherri غرفه های دیرین حیوانات و فعال موضوع Westword پوشش داستان است و نه نوع از شما می خواهم عکس عاشقانه slogging از طریق تالاب به دام semiaquatic جوندگان. “من یک outdoorsy فرد در همه,” او می گوید: در این فیلم است. “من مانند HBO. من مانند توالت که خیط و پیت کردن…من نمی outdoorsy.”

او همچنین متنفر آب های عمیق است. “من به مرگ می ترسم از آب که در آن من می توانید ببینید پایین,” او گفت: Westword در سال 2011. اما آن را متوقف نمی کند او را به دلیل “انجام این کار زندگی به دام انداختن و جابجایی بیش از حد و در creeks و کثیف و گل آلود آن است که هیجان انگیز ترین و رضایت بخش ترین چیزی که من انجام داده ام در زندگی من است.”

در طول دهه صرفه جویی در beavers از بی رحمانه و بی سرنوشت, غرفه به دست آورده moniker “بیش از حد نجوا کن” یک اصطلاح او بیزار. او همچنین به نام “جین گودال از نگاه” عنوان دیگری است که به طور کامل اتصالات. غرفه یک آموزش مهارتهای مسلکی اقدام نموده و از او دارای هیچ اعتبار علمی. اما او مایه می گیرد درایو و دلسوز شهود را ساخته اند او یک متخصص در میان بیش از حد مؤمنان.

خود آموخته تله, غرفه بود گالوانیزه به عمل دهه پیش توسط یک داستان اخبار در مورد چگونه بیش از حد قرار بود کشته شود برای mauling درختان در یک شفق قطبی زمین گلف. عاشق حیوانات غرفه فکر نمی کنم دو بار. او مصمم به تبدیل شدن به یک تله زنده ابتلا به beavers در محیط خصمانه و جابجایی آنها را به ایمنی.

غرفه قابل درک است که پس از مالکان خیال بیش از حد مزاحم آنها باید این حق قانونی آن را بکشند. او همچنین نشان داد که بسیاری از افراد هنگامی که با توجه به این گزینه را ترجیح می دهم حیوانات بود نقل مکان به جای اعدام…اما که به سادگی نه سیاست برای بسیاری از trappers. به همین دلیل است که غرفه احساس عاشقانه در مورد کار خود را.

“من می گویم اگر من می تواند یک آرایشگاه و من می توانید درگیر و چیزی شبیه به این را هر کسی می تواند” او تاکید می کند. “اجازه ندهید که هر چیزی شما نگه بازگشت. ما یک مسئولیت زندگی بر روی این سیاره برای انجام کاری.”

The Beaver Believers director Sarah Koenigsberg hard at work.گسترش

بیش از حد مؤمنان مدیر سارا Koenigsberg سخت در محل کار.

تایسون Kopfer

که همان ذهنیت سوار Koenigsberg به ایجاد بیش از حد مؤمنان. “زمانی که من در جستجوی این داستان برای اولین بار از ویژگی های طول فیلم من می دانستم که من می خواستم آن را به مورد تغییر آب و هوا” او می گوید: “اما من نمی خواهم به تکرار همان آخرالزمانی ‘عذاب و دل تنگی’ روایت است که همه ما قبل از دیده می شود.” او فکر می کند که گریم رویکرد باعث می شود بینندگان “احساس تلخه چون همه تقصیر ما. که قاب فاجعه بار روایت است که اغلب قریب به اتفاق به نقطه که disempowering و ناتوان کننده است که در واقع ضد تولیدی به تحریک عمل است.”

بنابراین به جای او مجموعه های خارج برای ساخت فیلم “جایی که آب و هوا تغییر می تواند دیده می شود به جرات می گویم آن را تقریبا به عنوان یک فرصت: به عنوان یک انگیزه, الهام بخش, انگیزه ای برای پرش به شاد اکشن,” او توضیح می دهد.

“در سطح بیش از حد مؤمنان است همه چیز در مورد قابل توجه این شایان ستایش کمی bucktoothed اکوسیستم مهندسین – چگونه آنها یک گونه کیستون چگونه آنها را تعمیر و گسترش ساحلی زیستگاه آنها چگونه به نظر می رسد برای مقابله با تقریبا هر تاثیر منفی تغییر آب و هوا – اما در یک سطح عمیق تر این فیلم در مورد خیلی بیشتر” Koenigsberg می گوید. “این در مورد روح انسان, در مورد پرشور مردم در تلاش برای ایجاد جهان بیشتر انعطاف پذیر و قوی و تکان دهنده, داشتن یک زمان فوق العاده به عنوان آنها انجام این کار! این مورد متوجه ما یک محل در جهان طبیعی است و ما باید از این ظرفیت به عوامل خوب است.”

کار خود را به عنوان یک عامل خوب و متوقف نمی شود با این فیلم. Koenigsberg ایجاد شده است بیش از حد ائتلاف ساختار مشابه National Audubon Society, با شعبههای محلی حفاظت از طرفداران که می تواند در خدمت به عنوان “اولین پاسخ دهندگان بیش از حد.” او امیدوار است که این سازمان تا و در حال اجرا در ماه مارس و تشویق بیش از حد مؤمنان به ثبت نام برای هشدار از طریق عضویت خود در خبرنامه.

“آنها در حال رفتن به مراقبت از ما می گوید:” غرفه در بیش از حد مؤمنان. “این مسئولیت ما را به مراقبت از آنها را به راه راست.”

گرفتن بیش از حد مؤمنان در تور در کلرادو در کلرادو زیست محیطی جشنواره طلایی در شنبه فوریه 22; در Nomad تاتر در بولدر در یکشنبه 23; در Esquire تئاتر در دنور با مهمان ویژه Sherri غرفه در دوشنبه 24 فوریه و همچنین در شعر سینما در فورت کالینز در فوریه 24. پیدا کردن اطلاعات بیشتر و خرید بلیط خود را در این وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر