کالیفرنیا می شود برای اولین بار دولت به رکورد نیم میلیون Coronavirus موارد

بیش از نیم میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در کالیفرنیا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. کالیفرنیا اولین بار است که دولت آمریکا برای ضربه زدن 500,000 موارد است.

بیش از 9000 نفر کشته شده اند از coronavirus در کالیفرنیا و بیش از 6000 نفر در بیمارستان یا مراقبت ويژه با توجه به وزارت امور خارجه داده های منتشر شده صبح روز جمعه.

در اواسط ماه جولای در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom اعلام محدودیت های جدید را امتحان کنید و سهولت گسترش ویروس. میله های لبنی, رستوران ها, از wineries سینما و دیگر محیط داخلی کسب و کار است که “تشویق مخلوط کردن افراد فراتر فوری خانواده ها و ایجاد فاصله فیزیکی و پوشیدن پوشش صورت دشوار” دستور داده شد به نزدیک است. شهرستانهای استان است که بر دولت نظارت لیست برای سه یا بیشتر از سه روز متوالی شد و همچنین دستور داد به داخل سالن عملیات از جمله مراکز ورزشی و اماکن عبادت داخل سالن تظاهرات مراقبت شخصی خدمات سالن و مراکز.

با توجه به دولت 33 58 شهرستانهای در حال حاضر پرچم برای داشتن بالا انتقال بيماري افزایش بستری نرخ و/یا محدود بیمارستان ظرفیت.

“با توجه به افزایش COVID-19 انتقال ایالت و افزایش بستری شدن اعداد در بسیاری از جوامع ما در حال گرفتن بیشتر اقدامات امروز به سرعت انتقال بیماری” فرماندار گفت: در بیانیه ای اعلام تعطیلی. “هر یک از ما دارای قدرت به سرعت گسترش ویروس. در اینجا چگونه شما می تواند کمک: جلوگیری از مخلوط کردن با افرادی که در خانواده خود است. اگر شما نمی توانید از آن اجتناب پوشیدن ماسک حرکت فعالیت های داخلی در خارج, اقامت از لحاظ فیزیکی دور و شستن دست های خود را.”

کالیفرنیا ضربه های متعدد روزانه پرونده برای coronavirus موارد و مرگ و میر در طول هفته های اخیر. فلوریدا و تگزاس در حال فرار, از پشت, دولت با بیش از 470,000 و 430,000 موارد به ترتیب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تنها سائو پائولو, برزیل بیشتر موارد از کالیفرنیا با بیش از 540,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر