گارد ملی کالیفرنیا حرکت LA پس از هفته از تظاهرات مسالمت آمیز

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا گارد ملی در حال خروج لس آنجلس یکشنبه شب یک هفته بعد از ورود با توجه به افزایش ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

گارد ملی مستقر هستند در مقابل فیرفکس Avenue, on May 31, 2020, در لس آنجلس, کالیفرنیا. – درگیری آغاز شد و به شهرهای بزرگ تحمیل حکومت به امریکا شروع شد دیگر شب از ناآرامی های روز شنبه با عصبانی تظاهرکنندگان نادیده گرفتن هشدارها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت او خواهد توقف خشونت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس “سرد است.” (عکس توسط والری مکن / AFP) (عکس والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ)

در یک بیانیه شهردار اریک Garcetti گفت: چند واحد باقی خواهد ماند تا 10 ژوئن در مواقع اضطراری است.

“من افتخار می کنم که در شهر ما بوده و صلح آمیز این هفته — که ما ساکنان پیشرو جنبش قدرتمند به لس آنجلس بیشتر فقط عادلانه و منصفانه برای Angelenos جوامع از رنگ و همه ما کارگران ، جوانان و خانواده” شهردار اریک Garcetti نوشت: در بیانیه ای.

Garcetti به نام رژیم صهیونیستی است. Newsom به استقرار گارد ملی و یک شبه در تاریخ 30 مه “برای حفظ صلح و امنیت” پس از تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر این شهر حل شده و به غارت و خشونت است.

Garcetti در ابتدا گفت: بعد از ظهر روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی بود که بعید است گارد ملی نامیده می شود. به جای او التماس شهروندان به عمل غیر خشونت آمیز اعتراض کنند.

ساعت پس از کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان جمعیت ادامه داد: برای جمع آوری در سراسر شهر Garcetti اعلام کرد که Newsom تایید درخواست خود را برای ارسال در 500-700 سرباز گارد ملی برای کمک به حفظ نظم در این شهر است.

در علاوه بر این به تجهیز نظامی شهر لس آنجلس نیز بسیج کل آن اداره پلیس به عنوان بخشی از پاسخ آن استراتژی برای اولین بار پس از زمین لرزه های بزرگ در سال 1994 و 1995.

“ما از اعضای گارد برای تمایل خود را برای به خدمت — برای اطمینان از ایمنی از تظاهر کنندگان و کسب و کار و ساکنان و هر کس در شهر ما” Garcetti بیانیه بخوانید.

معترضان به خیابان ها ریختند برای 12 روز در یک ردیف در روز یکشنبه با عنوان بسیاری از 20,000 تجمع مردم در هالیوود است. صدها نفر نشسته در خارج از شهر خواستار defunding از پلیس و پایان دادن به خشونت پلیس.

“من درک می کنم که چرا آنها (گارد ملی) وجود دارد” گفت: یکی از قاره. “منظورم این است که فراموش نکنیم ما در لوس آنجلس که در آن L. A. شورش اتفاق افتاد. اما در پایان روز, ما یک تظاهرات مسالمت آمیز در اینجا در وحدت و آنها را دیدم که.”

معترضان در خارج از تالار شهر در مرکز شهر گفت: آنها برنامه ریزی می شود دوباره در دوشنبه خواستار همان پیام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>