لس آنجلس (CBSLA) — دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا دیویس ارسال شده به توییتر شنبه در مورد یک مورد تایید شده از کروناویروس که به نظر می رسد جامعه به دست آورد — برای اولین بار در کشور.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شناسایی بیمار به عنوان یک مقیم Solano County بود که در حال حاضر در بیمارستان بستری در ساکرامنتو برای درمان. CDC گفت: این فرد نه سفر و نه آگاهانه در معرض هر کسی که آلوده شد.

“ما فقط در این یک مورد تایید شده از جامعه انتقال, اما آن را نشان می دهد ما نمی دانیم از کجا آمده است بنابراین کسی که در معرض آنها احتمالا در معرض دیگران” دکتر Dean بلومبرگ از UC Davis بهداشت گفت. “بنابراین احتمالا موارد دیگر وجود دارد خارج وجود دارد در جامعه ای که ما در مورد نمی دانم.”

مربوط به: Korean Air Flight Attendant کار سهل انگار پرواز مبتلا به کروناویروس

که تست انجام شد و در روز یکشنبه, و آن را در زمان چند روز بیمار برای دریافت نتایج از آنجا که تنها مکان برای دریافت این آزمون انجام شده است که در آتلانتا ،

“CDC توزیع کیت های آزمایش برای تمام ادارات بهداشت محلی” یک CDC سخنگوی گفت. “یک مشکل وجود دارد که با کیت و بنابراین ما هنوز در انتظار برای کیت جدید برای توزیع شود.”

در کالیفرنیا 200 تست داده شده است 24 در لس آنجلس.

“این بسیار نا امید کننده است که ما لازم نیست که یک آزمون برای این در این مرحله” دکتر مانوئل Momjian سرب پزشک فوری در نه و مرکز مراقبت فوری در گلندیل گفت.

او گفت: مردم شده اند در آینده مایل به دریافت تست شده برای این ویروس وجود دارد اما معیار های خاصی آنها را تامین کند.

“اگر شما علائم سرد مانند و/یا تب و سفر اخیر از چین و یا در اطراف این منطقه از چین” Momjian گفت.

افرادی که در تماس با شناخته شده مبتلا به این ویروس نیز قادر به گرفتن تست شده است.

CDC گفت: آن امیدوار به دریافت آزمون به مراکز بهداشت محلی در روزهای آینده. همانطور که برای کسانی که نگران هستند آنها ممکن است قرارداد این ویروس Momjian گفت: برای درمان آن مانند هر بیماری دیگر و پوشش دهان خود را هنگام سرفه و شستن دست های خود را.

و در حالی که مسئولان مدرسه در Southland مواجه شده اند پرسش از پدر و مادر نگران در چند هفته گذشته آنها می خواستند به استرس است که کودکان منطقه امن هستند.

“ما در حال گرفتن جریان منظم” دکتر دبرا Duardo L. A. شهرستان دفتر سرپرست آموزش و پرورش گفت. “اگر ما فراموش دریافت اطلاعات به هر دلیلی که آن را نا امن برای کودکان برای رسیدن به مدرسه ما را در رسیدن به پدر و مادر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im