کالیفرنیا وزیر امور خارجه خواستار پست الکترونیکی-در برگه های رای می شود ارسال به تمام شهرستان لا رای دهندگان

لس آنجلس (CBSLA) — در واکنش به ساعت-انتظار طولانی در برخی از مراکز رای گیری در سه شنبه, کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا به نام پنج شنبه در لس آنجلس به طور خودکار ارسال ایمیل در آراء هر رای دهنده در این شهرستان پیش از ماه نوامبر انتخابات عمومی.

پدیللا گفت که 15 استان ها از جمله لس آنجلس انجام شده خود را در انتخابات زیر رای دهندگان انتخاب عمل می کنند. تنها تفاوت این بود که همه دیگر استان ها ارسال می شود رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان در آستانه انتخابات و ارائه گزینه های متعدد برای بازگشت کسانی که برگه های رای.

“من می خواهم در لس آنجلس به ایمیل هر ثبت نام رای دهندگان رای گیری برای نوامبر. 3, 2020, کلی انتخابات در علاوه بر این به بهبود عملکرد مراکز رای,” او گفت:. “این خواهد بود اما مهم مرحله بهتر نیازهای بزرگترین و متنوع ترین رای گیری قضایی در کشور است.”

مربوط به: شهرستان لا می بیند 20 درصد رای دهندگان برای سه شنبه; ثبت معذرت خواهی برای صف های طولانی

لس آنجلس ثبت-ضبط/County Clerk دین لوگان گفت: این ایده را به انجام تجزیه و تحلیل هزینه قبل از در حال اجرا.

“یک پیشنهاد به ایمیل آراء به حدود 2 میلیون رای دهندگان که قبلا رای دادند و یا درخواست رای-با-پست الکترونیکی رای گیری باید شامل ارزیابی از هزینه های قراردادی و اقتدار ظرفیت و قابلیت اطمینان از ارائه دهندگان و سیستم های مورد نیاز برای دیدار از نظر قانونی مورد نیاز جدول زمانی برای رای گیری از طریق پست نمونه برگه های رای و دیگر مورد نیاز انتخابات اعلامیه” او گفت:.

لوگان گفت: “بیشتر مورد نیاز است” قبل از اینکه بخش می توانید تصمیم به حرکت به صورت اتوماتیک پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای دهندگان می باشد. او همچنین گفت: این شهرستان نیاز به افزایش آگاهی از دسترس بودن رای گیری اولیه بر اساس سیستم جدید و مزایای تعاملی نمونه برگه های رای.

او همچنین اشاره کرد که در حال گسترش رأی-با-پست الکترونیکی توزیع خواهد نه رسیدگی به مسائل از رای دهندگان که مایل به استفاده از آن به تازگی ارائه شده در همان روز ثبت نام.

این شهرستان اولین انتخابات تحت سیستم جدید که در آن حدود 1000 رای مراکز قرار گرفتند در اطراف شهرستان شدند و باز به مدت 11 روز — اجازه می دهد رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند و در هر مکان — هر چند طولانی منتظر می ماند تا پنج ساعت گزارش شده پنج شنبه.

مربوط به: سرپرست جانیس هان خواستار بررسی زیر سوپر شنبه رای گیری مشکلات

لوگان قبلا نسبت داده شده این مشکل به عوامل مختلف که مهمترین آنها بیش از برآورد که چگونه بسیاری از رای دهندگان را با استفاده از رای گیری اولیه ، او همچنین گفت که مسائل فنی مربوط به الکترونیکی چک در سیستم در مراکز رای.

اما پدیللا گفت: این شهرستان نیاز به ارزیابی مجدد محل مرکز رای دهی.

لوگان گفت: اتاق می تواند انجام یک ارزیابی کامل از آنچه رفت را اشتباه مقدماتی.

“مقدماتی را فراهم می کند ثروت از اطلاعات است که وجود ندارد قبل از انتخابات” او گفت:. “این است که خدمتى به ارزیابی و استفاده از داده ها که در حال توسعه راه حل های جامع که در آدرس پیچیدگی و تنوع از ما رای دهندگان. این روند باید مشورتی مشترک و محتاط از تغییرات که در غیر این صورت ممکن است به طور کامل آدرس ریشه باعث می شود که منجر به صف های طولانی و زمان انتظار برای رای گیری در روز سه شنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>