کالیفرنیا می بیند بیش از 7K جدید کروناویروس موارد شنبه, بالاترین, یک روز کل

ساکرامنتو (CBS SF) — به عنوان coronavirus موارد سنبله به سطح رکورد در کالیفرنیا و دیگر کشورهای فرماندار گاوین Newsom روز چهارشنبه التماس کالیفرنیا به کوشش های خود را به نگه داشتن خود و دیگران امن پس از شدت وضعیت فعلی دستورالعمل در پناه اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را.

Newsom درخواست تجدید نظر می آید یک روز پس از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده بیش از 7,149 موارد جدید COVID-19 بسیار مخربی تک-بعد از 5,019 مجموعه فقط یک روز قبل از. دولت اطلاعات همچنین نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در میزان موارد مثبت بازگشت به سطح از یک ماه پیش. در حالی که کالیفرنیا نیز انجام شده و تعدادی از آزمایشات در یک روز 96,000, تست مثبت رای افزایش یافته است به 5.1 درصد است.

“همانطور که ما نه تنها بازگشایی اقتصاد ما به عنوان ما شروع به بازگشایی خانواده ما و بازگشت به روش های قدیمی ما و ما عادات قدیمی یک نتیجه این است که ما در حال گسترش این ویروس است. و آن وقت بر ما به این تشخیص به عنوان افراد و به عنوان جوامع است. و به عنوان رهبران در خانواده ما و جوامع ما به رسمیت شناختن آن است که رفتار ما هستند که منجر به این اعداد. و ما در حال قرار دادن زندگی مردم در معرض خطر” Newsom قبل از توضیح داد و اشاره کرد که 52 نفر مرده بود از COVID-19 در 24 ساعت گذشته گفت که بیشتر و بیشتر موارد تشخیص داده شد در میان افراد جوان است.

فرماندار گفت: رفتار افراد شرکت کننده در این مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد کشور شده است کمک به افزایش موارد در سراسر کشور با تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. فرماندار خواست مردم را به فکر می کنم از دیگران با پوشیدن ماسک صورت و به رسمیت شناختن است که آنها می تواند گسترش ویروس حتی اگر آنها بدون علائم است.

“وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی:” در ادامه به انجام آنچه شما انجام داده ایم و شما می توانید آنچه شما کردم.’ ما نمی توانیم همچنان به انجام آنچه ما انجام داده اند بیش از گذشته تعداد هفته است. بسیاری از ما طبعا باید توسعه کمی cabin fever, برخی, من می خواهم استدلال می کنند باید توسعه کمی فراموشی دیگران رک و پوست کنده را پایین گارد خود.”

دولت بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافته است به کل از 4,095 مردم در روز سه شنبه; اما Newsom ارائه برخی از اطمینان داد که دولت در بیمارستانها در حال آماده شده برای افزایش هجوم بیماران.

“در تمام طول آخرین شماره از ماه ما تهیه شده است. ما نمی نشسته است در دست ما. ما شده اند توصیف خودمان را به عنوان قربانیان از سرنوشت. ما شده اند در حال آماده شدن برای بازگشایی اقتصاد است. به عنوان ما افزایش یافته و توسعه جامعه و تست شده اند و آماده شدن برای یک افزایش در جامعه گسترش ما نیاز به آماده شدن برای افزایش بستری شدن در بیمارستان گفت:” Newsom. “بر این اساس به من اشاره کرد در بسیاری از موارد ما شناسایی بیش از 52,000 تخت است که می تواند ساخته شده در دسترس به عنوان بخشی از ما افزایش ظرفیت در کالیفرنیا است.

Newsom به ذکر است که تعداد تخت موجود در بیمارستان ها را شامل نمی شود فضاهای موجود در جایگزین مراقبت های سایت.

“اما حتی در افزایش ظرفیت بیمارستان ما سیستم زمانی که شما قرار داده که تعداد 4,095 افراد که COVID-19 مثبت در بیمارستان ما سیستم نشان دهنده آن حدود هشت درصد از کل ما بیمارستان ظرفیت فقط بر ما افزایش تخت” گفت: Newsom.

حتی به عنوان دولت مراقبت های بهداشتی دستگاه آماده است برای افزایش هجوم بیماران Newsom خواست مردم نه به اجازه پایین گارد خود در طول دولت reopenings.

“ما در حال حاضر در حال حرکت گذشته آموزش از راه دور به ماه های تابستان. وجود میل عمیق برای فرزندان ما به تاریخ بازی; میل عمیق برای پدر و مادر ما به ما اجازه می دهد تا کودکان به بازی بازی های تاریخ. برای رفتن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. که در آن شما را دیده اند خود را عموزاده یا خاله یا جوانی خود را; تولد کسی ممکن است و شما ممکن است دعوت آنها را بیش از. در حال حاضر همه ناگهانی شما در حال مخلوط کردن نه در خانواده یا خانوار در گروه شما بودند در گذشته” Newsom گفت. “سوال این است: آیا شما تمرین فیزیکی فاصله زمانی که شما در حال دعوت از اعضای خانواده بیش از ؟ و یا زمانی که شما با داشتن یک کباب با همسایگان خود و یا دوستان خود را؟”

“واقعیت این است که — من ساده لوحانه نیست; مردم در حال مخلوط کردن. و که در حال افزایش است از گسترش این ویروس است. این نباید تعجب کسی” Newsom گفت.

همچنین بخوانید: شبه جزیره نماینده مجلس خواستار Newsom به اجرای اجباری ماسک سفارش با جریمه

به عنوان او در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود به بروز رسانی دولت coronavirus پاسخ Newsom گفت: دولت آماده شد برای بازگشت به اقدامات سختگیرانه تر و افزایش اجرای دستورات بهداشتی و اشاره کرد که شهرستان که با دریافت ترخیص کالا از گمرک برای بیشتر reopenings یک نیاز بیشتری برای پاسخگویی.

“ما اجرا است که از نظر مالی ما می تواند اجرا است که از طریق یک ساختار نظارتی وجود دارد بسیاری از مکانیسم های دیگر و البته فراموش نکنید – localism همچنین شامل محلی اجرای. و این اصلی اجرای این قوانین و مقررات” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net