کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از یادداشت به عنوان LA County گزارش 58.8% مشارکت در سرشماری سال 2020

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا تحت پیگرد رئیس جمهور تهمت و دولت او بیش از خود آخرین تلاش برای نوار نفر در آمریکا به طور غیر قانونی از شمارش در سرشماری سال 2020 به عنوان مقامات اصرار Angelenos به شرکت برای اطمینان از آینده بودجه برای مراقبت های بهداشتی مدارس و دیگر خدمات اجتماعی.

لس آنجلس سرشماری پاسخ 58.8 درصد از جولای 26, پشت کالیفرنیا 63.6% پاسخ دهی و شهرستان هدف از 100% مشارکت. اگر پاسخ دهی نیست, بهبود, مقامات می گویند این شهرستان در خطر از دست دادن از بودجه فدرال برای پاسخ به شرایط اضطراری مانند COVID-19 و نمی خواهد که فرصتی برای انجام بیش از یک دهه دیگر.

تعداد دقیق از جمعیت شهرستان مورد نیاز است زیرا آن را تحت تاثیر قرار میلیاردها دلار در بودجه فدرال است که کمک خواهد کرد که بیماران دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات سوء مصرف مواد اختلال در درمان و پیشگیری در مدارس, پشتیبانی از افرادی که از دست دادن شغل خود و خدمات برای سالمندان است.

“همه ما از دست دادن اگر ما ساکنان را ندارد بخش” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “نه اتمام سرشماری مانند دور انداختن پول است که ما به شدت نیاز به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما و خانواده ها است.”

این شهرستان می گوید آن است که افزایش آن در سرشماری توسعه مبارزات انتخاباتی با قرار دادن پوستر و آگهی در COVID-19 تست سایت.

اتمام سرشماری خصوصی است پاسخ های حفاظت شده توسط قانون فدرال و نمی توان مشترک با سایر سازمان های دولتی یا سایر اشخاص از جمله صاحبخانه. در پاسخ به سرشماری نیازی به تابعیت ایالات متحده با وجود رئیس جمهور تهمت تلاش به نوار افرادی که در ایالات متحده به طور غیر قانونی از شرکت.

طرح دعوی در دادگاه واصل شد شنبه کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و شهرستانها از ساحل لس آنجلس و اوکلند و لس آنجلس Unified School District, به چالش کشیدن رئیس جمهور تفاهم نامه با هدف به استثنای مهاجران مستند نشده از شمارش در این سرشماری با هدف کنگره apportionment. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این تفاهم نامه را نادیده می گیرد که از تدوین کنندگان قانون اساسی ایالات متحده مورد نیاز است که هر دولت نمایندگی در کنگره منعکس کننده تمام افراد بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای رای دادن از جمله کودکان و زنان و “کل جمعیت مهاجر نه تابعیت.”

“رئیس جمهور تهمت هنوز هم معتقد است که او می تواند به گریز از قانون اساسی ایالات متحده” بکررا در بیانیه ای گفت. “کامل و دقیق سرشماری تعداد مهم است برای اطمینان از ما دریافت کنگره نمایندگی و منابع ما حق دارند.”

برای تکمیل سرشماری رفتن به my2020census.gov تماس بگیرید و یا 844-330-2020 و یا با ایمیل با فرم کاغذی که فرستاده شد به خانه در اوایل این سال است. به دلیل همه گیر روز گذشته برای شرکت در سرشماری تمدید شد Oct. 31.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر