کالیفرنیا اجازه می دهد تا مدارس و سالن های ورزشی و میله بازگشایی در هفته آینده

ساکرامنتو (AP) — کالیفرنیا اجازه خواهد داد که مدارس و اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه اردو و ورزش حرفه ای را آغاز بازگشایی با تغییرات شروع جمعه بعدی.

علامت Ghaly دولت top بهداشت گفت: وزارت امور خارجه منتشر خواهد شد هدایت بعد جمعه برای شهرستان به دنبال بازگشایی طیف گسترده ای از کسب و کار است که بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

قوانین در مدارس و اردوگاه های روز اعمال خواهد شد در سطح ایالت. اما تنها در شهرستانهای استان که ملاقات برخی از آستانه در تعدادی از موارد و تست آمادگی خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی بخش های دیگر. دولت را هدایت نیز شامل قوانین در هتل ها و قمار و موزه ها و باغ وحش ها و آکواریوم ها و از سرگیری موسیقی فیلم و تلویزیون تولید می باشد.

لیبریا گاوین Newsom حرکت کرده دولت از طریق یک روش فرایند چهار مرحله برای بازگشایی. بسیاری از کسب و کارهای جدید هستند و بخشی از “فاز 3.” ناخن سالن را شامل نمی شود در لیست Ghaly گفت.

Ghaly تاکید کرد که آن را به استان ها برای تعیین اینکه آیا آنها آماده هستند برای بازگشایی بر اساس توانایی خود را برای مدیریت انتظار می رود افزایش در تعداد از کسانی که تست مثبت است. او روز پنجشنبه گفت که دولت coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان پایدار باقی می ماند.

اما دولت نظارت است و در حال آماده شدن برای افزایش بالقوه در موارد با توجه به گسترده تر بازگشایی و تظاهرات گسترده در سراسر کشور در برابر نژادی و بی عدالتی است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>