کالیفرنیا بالا سلامت رسمی می گوید گسترش COVID-19 می تواند به نصف کاهش دهد اگر بیشتر مردم تن ماسک


سانتا مونیکا (CBSLA) — به عنوان کالیفرنیا همچنان به مقابله با رشد تعداد coronavirus موارد دولت را بالا رسمی بهداشت گفت: با گسترش این ویروس می تواند به سرعت به نصف کاهش دهد اگر بیشتر مردم متعهد به پوشیدن پوشش صورت.

یک مرد با پوشیدن یک چهره پوشش حمل اسکیت بورد خود را به عنوان او راه می رود در پالیسیدز پارک در سانتا مونیکا جولای 25. (عکس از رابین بک/AFP-Getty)

“نه تنها محافظت از ما خانواده ها و جوامع, اما کمک به ما حرکت در جاده ها از بهبود اقتصادی کمک به ما نزدیکتر به داشتن بیشتر مدارس باز در سراسر کشور” دکتر مارک Ghaly کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی وزیر گفت.

با توجه به Ghaly اگر 80 درصد از ساکنان کالیفرنیا عینک ماسک های روزانه دولتی قطع می تواند گسترش ویروس با 50% — رقم Ghaly به نام “فوق العاده ای است.”

“دقیقا آنچه که ما نیاز به دیدن آن مورد اعداد پایین آمده است,” او گفت:.

و در سه شنبه شب مردم در سانتا مونیکا به نظر می رسید بیشتر پردازنده با ایالت صورت پوشش قیمومیت و شهرستان تصمیم به شروع fining مردم تا 500 $در صورتی که موفق به رعایت.

“آن را بسیار آسان خواهد کرد. “هیچ دلیلی وجود دارد مردم نباید با پوشیدن ماسک.”

و اگر چه دولت موظف است با پوشیدن یک پوشش صورت در اکثر مواقع در داخل خانه نیست و هر کس به دنبال قوانین است. شده اند وجود دارد چند صحنه تظاهرات در اورنج کانتی و استیون Dorowsky او گفت: چشم انداز اختلال است با پوشیدن یک چهره پوشش.

“من آن را نفرت,” او گفت:. “من نمی توانم. عینک من مه. من نمی خواهم آن را در همه.”

اما هر چند او ممکن است مانند آن, او گفت: آن را بیشتر مردم پیروی از آن می تواند به معنای او خواهد بود قادر به بازگشت به کار در صنعت فیلم دیر می شود و برای همسر باردار خود را.

“اولین بار نوزاد و او نمی تواند حتی به انتصاب دکتر” همسر او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر