‘تماس با یک جلسه ویژه’: جمهوری خواهان می خواهند Pritkzer به عمل در مبارزه با فساد مالی

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تحت فشار دموکرات ها و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به reconvene مجمع عمومی برای رسیدگی به رسوایی فساد شمعی ComEd و implicating سخنران Michael Madigan شنبه.

“فرماندار نیاز به گام و رهبری در این موضوع” جمهوری خواه در کنگره اعطای Wehrli از Naperville گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی با خانه جمهوریخواه حزبی. “تماس با یک جلسه ویژه.”

                                                                                                                                                                                                                       

دولت جمهوری نمایندگان نیز گفت: آنها می خواهند سخنران به استعفا. Madigan معتقد او مرتکب هیچ اشتباه انجام می دهند.

ComEd است اعتراف به همدستی با یک مقام دولتی به عنوان Madigan به استخدام متحدان خود و جایزه قرارداد به دوستان در ازای مطلوب قانون فعال است که افزایش نرخ بین 2011 و 2019.

ابزار بود به اتهام رشوه خواری و توافق به 200 میلیون دلار جریمه خواهد شد که نمی تواند از طریق پرداخت اضافه بهایی و یا هزینه های مشتریان اف بی آی و دادستان فدرال جمعه اعلام کرد.

اما “ما می دانیم که در آن پول را از آمدن” جمهوری خواه در کنگره Deanne Mazzochi از المهرست گفت.

در ضمن پریتزکر روز دوشنبه گفت: “اگر این اتهامات در ضمنی این اطلاعات در مورد ComEd هستند درست است که بلندگو را به اعمال می شود که به تمام موقعیت های رهبری.”

همچنین سه شنبه جمهوری خواهان مجلس سنا با صدور بیانیه ای گفت: “Michael Madigan دیگر می تواند در خدمت به عنوان رئیس مجلس ایلینوی و او باید کنار از این موقعیت رهبری بلافاصله.”

                                                                                                                                                                                                                       

Mazzochi اشاره شده مربوط به رشوه خواری اتهامات علیه Rep. لوئیس ارریو شیکاگو و سن. مارتین Sandoval از سیسرو. هر دو حزب دموکرات باید پا را از مواضع خود و Sandoval التماس گناه در میان گسترده پروب انجام شده توسط باراک اوباما برای منطقه شمال ایلینوی.

زمانی که Sandoval و ارریو دخیل بودند دموکراتیک قانون گذاران “ادعا کرد که آنها بیزارند” Mazzochi گفت. “آنها ادعا کردند که آنها به خشم آمده بودند.” در حال حاضر “که در آن دموکرات ها؟”

از طریق کمپین های مختلف بودجه Madigan یک جنگ عظیم قفسه سینه و حمایت و یا عدم آن می تواند در تغییر سرنوشت یک دموکرات مجلس حرفه ای.

“جلوگیری از گرفتن پول خود را که او چگونه کنترل شما” Wehrli گفت.

قانونگذاران نیز در حال هل دادن برای اخلاق اصلاحات مانند منع سابق قانونگذاران از گرفتن شغل به عنوان لابی در کنگره دن Ugaste ژنو گفت. “من نمی توانستم باور است که قانونی بود” او اشاره کرد.

دموکرات ها ارائه داده اند واکنش های متفاوت به رسوایی از سکوت به مقدماتی خواستار Madigan به مرحله پایین شبیه به پریتزکر را با توجه به اتهامات شده اند ثابت شده است.

برخی مانند دموکراتیک تشکر. آنا Stava-موری از Naperville به نام برای Madigan بلافاصله به مرحله پایین به عنوان سخنران و رئیس حزب دموکرات ایلینوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de