برای اعزام پلیس به پلیس SA مغازه

پلیس باید مستقر شود به سوپر مارکت ها برای اطمینان از ایمنی از کارگران خرده و حفظ تهاجمی مشتریان آرام دولت بزرگترین اتحادیه می گوید.

SDA که نشان دهنده سوپرمارکت کارگران گفت: تبلیغ coronavirus-led خرید وحشت باعث شده بود بسیاری از کارگران برای تبدیل شدن به قربانیان سوء استفاده و بی استرس.

SDA وزیر جاش اوج گفت: خرید محدودیت – که خرده فروشی کارگران را دارا بودند برای به اجرا درآوردن – تا به حال به معنای بیشتر کارگران با قرار دادن خود در راه آسیب است.

“اگر ما انتظار خرده فروشی کارگران به اعمال محدودیت در خرید وجود دارد نیاز به پلیس و نیروهای امنیتی به آنها بازگشت تا زمانی که مشتریان چالش های آن,” Mr اوج گفت.

تبلیغ امروز نشان داد که مغازه ها خواهد شد از نظر قانونی قادر به تجارت در سراسر ساعت از دوشنبه تا جمعه تحت اقدامات اضطراری را برای شروع در روز شنبه و اجرا برای 30 روز.

Mr اوج که توصیف تمدید ساعات معاملاتی به عنوان “غیر ضروری” گفت: دولت باید اعزام پلیس به سوپر مارکت ها برای تضمین امنیت عمومی – یک دلیل کلیدی ذکر شده برای ساعت های طولانی.

“ما باور داریم که حضور پلیس در هر سوپر مارکت بزرگ به عنوان یک اقدام موقت خواهد کمک به برقراری نظم و تشویق مشتریان به ماندن آرام” او گفت:.

اما برتر استیون مارشال گفت که نقش دولت برای گفتن پلیس چه باید بکنید.

و کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: ماموران در حال حاضر در حال تماشای مراکز خرید.

“این ناامید کننده است که مردم با توسل به این نوع از وحشت خرید و من فکر می کنم این پیام کاملا روشن است – آن را غیر ضروری” آقای استیونس گفت.

“ما در حال نگه داشتن چشم در مراکز خرید به مطمئن شوید که مردم رفتار مطابق با انتظارات ما است.”

آقای مارشال در دفاع از اقدامات جدید.

“منطق به شما می گوید زمانی که شما به گسترش این ساعت شما به گسترش این مردم و به حداقل رساندن خطر,” او گفت:.

Coronavirus shopping chaos: "I'm going to kill him!"

سوپر مارکت ها در سراسر جهان بوده است کانون وحشت و هرج و مرج به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد برای کوروناویروس.

اخبار بیشتر:

استرالیا نیاز به, جهانی, درآمد اولیه برای زنده ماندن همه گیر

بانک مرکزی دیگر نرخ نقدی به رکورد جدید کم

اما در جنوب استرالیا خرده فروشان مستقل اجرایی کالین برشی گفت: تصمیم دولت بود “پوچی از ابعاد حماسی”.

“این زمانی است که ما نیاز به حمایت و پشتوانه ما مستقل محلی,” او گفت:.

“ما لازم نیست بیشتر (خرید) ساعت. ما باید بیشتر ساعت برای پر کردن فروشگاه های ما. “ما این کار لازم نیست و آن را نمی خواهد کار کند و آن را تشدید و آن را فقط به ترکیب تمام این موضوع ما رو در خارج وجود دارد در حال حاضر است.”

قوانین جدید نیز معرفی شدند امروز ساخت آن را آسان تر برای کامیون ها به سفر از طریق حومه خیابان به انجام آف رها و انتخاب یو پی اس.

Woolworths دولت مدیر کارل وبر گفت: سوپر مارکت غول شد “تا حد زیادی سپاسگزار سریع و حمایتی اقدامات … به طور موقت تمدید ساعات معاملاتی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>