می توانید یک مالیات جدید انگیزه احیای کلرادو در حال مرگ فیلم صنعت ؟

تکان دهنده چند فیلم مجموعه ای در کلرادو واقع اینجا فیلم برداری.

روند شروع به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1931 با شخص در مرتع پرورش احشام. نیز وجود دارد 1940 غربی کلرادو; 1980 فیلم ترسناک The Shining; 2000 فیلم Take Me Home: جان دنور داستان و 2018 تاریخی, درام, BlacKKKlansman; در میان بسیاری دیگر.

با وجود کلرادو مناظر زیبا و رو به رشد نیروی کار دولت است و در عین حال برای به دست آوردن کشش به عنوان یک مقصد برای مقیاس بزرگ تولید باعث شده بسیاری از مردم محلی در این صنعت را برای بازارهای بزرگتر.

در حال حاضر دانش آموزان, معلمان فیلمسازان سازمان و نمایندگان مجلس به خانه ملت با یک فیلم جدید-انگیزه لایحه آنها امید را به صنعت به کلرادو — و نگه داشتن آن را در اینجا.

روز جمعه 6 مارس این لایحه معرفی شد به خانه به عنوان محلی فیلم هواداران برای روز سینما تجمع در مراحل امور خارجه کنگره.

وجود دارد, Patrick هاکت یک دنور فیلمساز استقبال جمعیت بیش از 100 نفر از طرفداران توضیح داد که هنگامی که او آمد به کلرادو او قادر به راه خود را به عنوان یک فیلمساز. اما متاسفانه او می گوید: “در طول سال ها من را دیده اند بسیاری از مردم را در داخل و خارج از این جامعه. بسیاری از آنها رونق گرفت بعضی از آنها حک شده فوق العاده سوله برای خود, اما متاسفانه بیش از حد بسیاری از ما بسته بندی شده و مهارت های ما به دولت دیگر.”

او می افزاید: “پس از سال ها از کاهش حمایت و رشد غفلت کلرادو صنعت فیلم است که دلیلی در کاهش همه در حالی که تقاضای جهانی برای صنعت ما soars.”

هر سال هزاران نفر از Coloradans فارغ التحصیل از کالج های محلی و دانشگاه ها با درجه از

در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده

فیلم و برنامه های تلویزیونی از جمله

گروه سینما مطالعات و تصویر متحرک هنر در دانشگاه کلرادو بولدر

این

گروه فیلم و تلویزیون در دانشگاه کلرادو دنور

و

کلرادو مدرسه فیلم

. اما زمانی که کار خود را شکار شروع بسیاری از فارغ التحصیلان متوجه کلرادو کوچک به ارائه.

“ما در اینجا به مطمئن شوید که دانش آموزان ما یک صنعت برای رفتن به زمانی که آنها به پایان تحصیلات خود” هاکت توضیح می دهد. “با انتقال اعتبار مالیاتی ما می تواند دستیابی به همه این بدون در نظر گرفتن یک دلار از هر برنامه دیگر.

“ما در اینجا برای مبارزه با برادران و خواهران ما به طوری که ما ممکن است انجام این کار است که ما در این دولت که ما عاشق” او می افزاید.
Patrick Hackett speaks at a Cinema Day rally.گسترش

پاتریک هاکت صحبت می کند در یک روز سینما تجمع است.

لورن Antonoff

در حال حاضر دموکراتیک نمایندگان لسلی هیرودیس Daneya Esgar و نانسی تاد هستند پیشنهاد انتقال اعتبار مالیاتی با هدف تولید بیشتر تولیدات رسانه ای در داخل دولت است. اگر خود را بیل می گذرد تولیدات هایی که حداقل نیمی از نیروی کار خود را در وزارت امور خارجه را دریافت و فرار مالیاتی بر اساس پیش بینی درآمد مالیاتی است و این تضاد به دولت فعلی فیلم انگیزه ای که متکی بر پول گرفته شده از دولت را به طور کلی صندوق.

در نیومکزیکو مشوق های ارائه 30 درصد استرداد اعتبار مالیاتی برای مقدماتی برنامه تلویزیونی تولید و 25 درصد استرداد اعتبار مالیاتی برای فیلم و مستقل پس از تولید پروژه. در سال 2019 دولت

بیش از دو برابر

سالانه آن کلاه مشوق های افزایش سالانه بودجه ایالت از 50 میلیون دلار به $110 میلیون, ساخت, New Mexico یک ملت رقابتی ترین مقصد.

در یوتا مشوق های ارائه 20 درصد اعتبار مالیاتی یا تخفیف نقدی برای واجد شرایط در دولت هزینه بین $500,000 و 1 میلیون و 20 تا 25 درصد نقد یا کارت اعتباری تخفیف برای صرف بیش از $1 میلیون دلار در دولت است. سالانه ایالت کلاه برای این انگیزه است $8.29 میلیون.

در زیر به لایحه کلرادو می تواند تا حد زیادی افزایش انگیزه بودجه بدون برش کمک های مالی از برنامه های موجود. اگر خارج از دولت productions سرمایه گذاری در کلرادو آنها را کسب مراتب بیشتر مالیات-انگیزه اعتباری از آنها را مدیون به کلرادو جمع آوری به عنوان بسیاری از آنها مالیات خواهد بود به دلیل خارج از دولت است. آنها را بیش از حد اعتبار مالیاتی است که آنها پس از آن می تواند فروش به کلرادو بر اساس شرکت های که می تواند با استفاده از این اعتبارات برای کاهش مالیات بدهکار است.

به دلیل هزینه های درگیر در خرید و فروش و تجويز انتقال اعتبار مالیاتی این نوع از انگیزه تنها حس می کند برای بالا بودجه productions. این لایحه قرار است به همراه موجود تشویقی به جای آن.

Representative Leslie Herod.گسترش

نماینده لسلی هیرودیس.

لورن Antonoff

انتقال اعتبار مالیاتی استفاده می شود در قوی فیلم متحده مانند گرجستان کالیفرنیا و لوئیزیانا در میان دیگران در سراسر کشور است. در زیر به لایحه کلرادو را ارائه دهد 18 به 22 درصد اعتبار از مجموع واجد شرایط هزینه بسته به اینکه آیا تولید صورت گرفت در غیر شهری شهرستان و یا شهرداری با جمعیت 150,000 یا کمتر با تولید در مناطق روستایی واجد شرایط برای بیشتر جبران. اما در زیر به لایحه کلرادو خواهد کلاه بودجه برای این انگیزه در $5 میلیون در سال است که هنوز هم کمتر از آنچه در نیومکزیکو و یوتا باید ارائه دهد.

حتی چند مقیاس بزرگ تولید در هر سال می تواند در تقویت اقتصاد دولتی است.

نماینده لسلی هیرودیس می گوید: “من عاشق فیلم. و من بیمار از فیلم صحبت کردن در مورد کلرادو و نه ضربه بودن حق در اینجا در خود ما دولت است.” بیشتر تولیدات او استدلال می کند که باعث تحریک بسیاری از صنایع در کلرادو به ویژه در مناطق روستایی است.

“هتل ها, رستوران ها, خشک کردن مواد غذایی و فروشگاه ها و ایستگاه های گاز و فروشگاه های خرده فروشی هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از انواع کسب و کار است که شاهد افزایش درآمد حاصل از تولیدات رسانه ای” او می گوید.

Mayor P.T. Wood of Salida.گسترش

شهردار P. T. چوب سالیدا.

لورن Antonoff

شهردار P. T. چوب سالیدا صحبت در مورد چگونه 2015, خدمه Fast & Furious 7 حدود پنج هفته در سالیدا. علاوه بر مزایای ذکر شده توسط هیرودیس او اشاره کرد که فقط در هفته گذشته در ماه مارس سال 2020 او را دیدم یکی از Fast & Furious خدمه “در تعطیلات با خانواده خود را صرف پول در سالیدا.”

منتقدان در این صنعت ابراز نگرانی در مورد وضعیت گمنامی که حتی اگر اعتبار مالیاتی قرعه کشی بزرگ خارج از کشور شرکت های تولید این پروژه به احتمال زیاد تنها به نفع سطح پایین تر متخصصان صنعت زیرا 50 درصد از کارگران استخدام به صورت محلی تحت ضوابط تشویقی به احتمال زیاد شامل نقش های مانند مدیران و تهیه کنندگان و سینماگران مجموعه طراحان و یا بازیگران سرب. از شرکت های دولتی به مراتب بیشتر احتمال دارد به استخدام دستیاران تولید صنایع دستی خدمات و پذیرایی و ارائه دهندگان خدمات و رانندگان است. مگر اینکه این لایحه به طور خاص اظهار داشت: در غیر این صورت — که آن را نمی کند.

به این هیرودیس می گوید: “هر شغلی که ایجاد شده است یک کار خوب” به خصوص اگر آن را به معنی درآمد برای مناطق روستایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im