دنور به نوبه خود بیش از یک برگ جدید, درمانگاه, شهرستان, تلاش برای پاک کردن سوابق گذشته سطح پایین ماری جوانا مجرم است و بازگشت این سال است. اما این زمان در اطراف, شهرستان, سازمان دهندگان و رهبران جامعه امید که تغییرات به برنامه و استراتژی خود را بهبود بخشد رسیدن به آن قرار داده خواهد شد برای تست در طول برنامه ریزی شده بعدی کلینیک در روز شنبه, آوریل 29.

به نوبه خود بیش از یک برگ جدید نداده بود و بسیاری از مردم در انتخابات رای پس از باز کردن بیش از یک سال پیش با فقط هشتاد موارد موفق پاک و 521 های کاربردی در زمینه در مجموع با توجه به اداره مالیات غیر مستقیم و پروانه. از کسانی که 521 در زمینه برنامه های کاربردی و 71 انجام شد در درمانگاه. تنها سطح پایین ماری جوانا اتهامات در زمینه دنور واجد شرایط پاک می شود و مهر و موم شده از طریق نوبه خود بیش از یک برگ جدید. خارج از تخته سنگ دیگر شهر و یا شهرستان در کلرادو اجرا کرده است یک برنامه برای کسانی که به دنبال مهر و موم های قدیمی خود را در گلدان اتهامات عنوان شده علیه.

“این دشوار است برای پیدا کردن مردم تنها با سطح پایین ماری جوانا اعتقادات فقط در دنور” توضیح می دهد که Rosalie Flores, سازمان ملی Expungement هفته سالانه نامربوط رویداد در سراسر کشور فراهم می کند که کمک به آب بندی یا محو گذشته سطح پایین جنایات. “ممکن است وجود داشته باشد دنور پیوند که فکر می کنم که این برنامه می تواند کمک به با اعتقادات از دیگر حوزه های قضایی, اما باید آن را روشن است که این است که برای دنور اتهامات تنها.”

با توجه به مالیات و مجوز مدیر ارتباطات اریک Escudero سردرگمی در مورد صلاحیت واجد شرایط شده است بزرگترین مانع برای برنامه های کاربردی. “ما تا به حال بسیاری از برنامه های کاربردی که امید بود اما بسیاری از آنها از خارج از دنور صلاحیت” او می گوید. “مردم ممکن است درک نیست که دنور ندارد قدرت مهر و موم سوابق از سایر استان ها و یا حوزه های قضایی است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Escudero می گوید برنامه و هزینه های دادگاه به نوبه خود بیش از یک برگ جدید بخشیده به امید از بین بردن یک بار مالی. “هر چیزی که می تواند انجام شود, ما در حال انجام آن است. که راه هر کس می تواند فرصت یکسان برای چیزهایی مانند مسکن و اشتغال” او می افزاید.

اما ملانی راجرز محلی ماری جوانا فعال که به سازماندهی دنور پا از ملی Expungement هفته می گوید: به نوبه خود بیش از یک برگ جدید می تواند انجام بیشتر برای رسیدن به متقاضیان بالقوه و موفقیت پیدا کنید اگر آنها با همکاری گروه ارتباطات قوی تر به جامعه ماری جوانا. به جای یک درمانگاه با شهر و منطقه وکلای که به طور کلی مورد اعتماد مردم با جرم و جنایت سوابق راجرز پیشنهاد ارسال یک مربی برای رفتن به جوامع و مطمئن شوید این پرونده در حال مهر و موم شده.

“به نوبه خود بیش از یک برگ جدید نیست به اندازه کافی دور,” او می گوید. “دنور می توانید کار انجام می شود اگر آنها در حال همکاری با سازمان.”

تلاش های کنونی برای ترویج جدید درمانگاه شامل همکاری با سیاه شاهدانه سهام ابتکار عمل برای بیشتر رکورد-پاکسازی درمانگاه های اجتماعی-رسانه های کمک رسانی و توزیع آگهی در سراسر جامعه است. هر دو فلرس و راجرز استدلال می کنند که این شهر می تواند یک گام بیشتر در آن تلاش های امداد رسانی.

“تنها با استفاده از رسانه های اجتماعی کار نمی کند, چرا که نه هر کس رسانه های اجتماعی” فلورس می گوید. “به خصوص کسانی که ممکن است تحت تاثیر گذشته اتهامات عنوان شده علیه. وجود دارد مکان هایی مانند اطفال مراکز یا مراکز نوتوانی برای رسیدن به, به دلیل وجود یک گروه وجود دارد تا حد زیادی متاثر از این سطح پایین جرائم.”

کارگران شهرستان بازدید کرده اند دنور اصلاحات تسهیلات به عنوان بخشی از برنامه — اما با توجه به دستیار ارشد دادستان شهرستان Anshul Bagga, شده اند وجود دارد چالش های بیشتری را برای شهرستان دفتر دادستان برای غلبه بر با به نوبه خود بیش از یک برگ جدید.

“یکی از چالش های است که این برنامه متهم می شود. آنها باید به آنهایی که فایل اما ما سعی اندازی برنامه ساخته شده آسان و پشتیبانی از متهم در دست نیست. ما برای پرداخت دادگاه هزینه تشکیل پرونده و فایل حرکت برای آنها” او می گوید. اما گرفتن متقاضیان واجد شرایط به جلو آمده و هنوز هم موضوع با دنور برنامه دریافت انتقاد از عدالت کیفری طرفداران اصلاحات برای به طور خودکار پاکسازی پیر سطح پایین گلدان جنایات که در حال حاضر قانونی مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو را متعهد به انجام.

“چالش دوم این است که وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد و می توان آن را دشوار برای پیدا کردن سوابق و یا موارد مربوط به آن رفتار” Bagga توضیح می دهد. “ما سعی می کنید برای رفتن به سیستم پلیس و پیدا کردن یک کاغذ کپی بلیط و ما به حال بیش از حد بسیاری از قدیمی تر موارد که در آن ما می تواند هر چیزی را انجام دهید. اما اگر دادگاه می تواند آن را پیدا کند آن را سخت به رکورد مهر و موم است.”

بعدی به نوبه خود بیش از یک برگ جدید درمانگاه برگزار خواهد شد در روز شنبه, آوریل 29 در صهیون شهروند ارشد مرکز 5161 شرق 33rd خیابان از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر درمانگاه خواهد بود بخشی از شاهدانه سهام ابتکار رایگان منابع استخدام رویداد در طی آن دولت قانونگذاران و expungement طرفداران خواهد شد بحث در مورد محلی و ایالتی رکورد-پاکسازی تلاش; دنور کسب و کار مقامات و شاهدانه صنعت نمایندگان را به شرکت در میزگرد چت و س و در مورد فرصت های شغلی در حقوقی گلدان به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im