جزایر قناری هتل قرنطینه ویروس پس از تایید

مادرید-یک هتل توریستی در جزیره قناری هتل تنریف قرار داده شد در قرنطینه سهشنبه پس از یک پزشک ایتالیایی ماندن وجود تست مثبت برای این ویروس جدید از چین که هزاران نفر در سراسر جهان آلوده کرده است.

دفتر مطبوعاتی برای شهر ادج گفت: H10 ادج هتل قصر شد و در قرنطینه.

                                                                                                                                                                                                                       

اسپانیایی رسانه های خبری گزارش دادند که برخی از 1 ، 000 گردشگران اقامت در مجتمع مجاز به ترک.

جزایر قناری واقع یک مجمع الجزایر واقع در 100 کیلومتر (62 مایل) غرب آفریقا را به ساحل مقصد تعطیلات محبوب است که جذب بسیاری از شمال اروپا تمام سال در اطراف.

این پزشک ایتالیایی که مثبت است برای COVID-19 بیماری های قرنطینه شده در یک کلینیک محلی در حالی که نمونه مورد تجزیه و تحلیل در یک بیمارستان در نزدیکی مادرید برای تایید تشخیص اولیه این مجمع الجزایر را به رییس جمهور Ã�ngel VÃctor تورس اعلام کرد اواخر روز دوشنبه در یک سری از توییت.

اسپانیایی, خصوصی, اخبار, آژانس, اروپا, مطبوعات با استناد به منطقه ای دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: بازدید گردشگران وارد شده بود از یکی از مناطق در شمال ایتالیا که در آن یک خوشه از coronavirus آلوده صدها نفر. بیمار به طور داوطلبانه به یک کلینیک در تنریف در روز دوشنبه هنگامی که او شروع به احساس ناخوشی هفته بیستم مطبوعات گزارش شده است.

این اسپانیا مورد سوم از COVID-19 و دوم در این جزایر که دروغ برخی از 100 کیلومتر (62 مایل) غرب سواحل آفریقا. یک آلمانی توریستی قرنطینه در اوایل این ماه در جزیره لا گمرا و یک شهروند بریتانیا در دریای مدیترانه است جزایر بالئارس. هر دو منتشر شد و پس از دوره نقاهت و نشان دادن هیچ بیشتر علائم این بیماری است.

دولت اسپانیا به تشکیل یک کمیسیون ویژه از وزارتخانه ها شنبه و یک جلسه جداگانه با مقامات بهداشتی از تمام مناطق اسپانیایی به بررسی آماده سازی برای یک ممکن است چشم انداز مثبت بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im