کاندی CdeBaca نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در دنور جلسات شورای شهرستان. او مستقیم و اغلب انتقادی از مسئولان شهرستان و حتی دیگر اعضای شورای; او رفته کنون به عنوان نشان می دهد که ممنوعیت “impugning” بود حذف شده از شورای پروتکل.

طرفداران او پیدا کردن چنین straight talk طراوت…اما CdeBaca است که در آب داغ بیش اخیر “#همبستگی Yaaas!!” پاسخ در پاسخ به تویتر که می خواهم در این گفت: “برای ثبت, اگر من coronavirus من حضور در هر MAGA رالی من می توانم.”

فوریه 28 جیر و CdeBaca پاسخ رفت واقعا ویروسی, نقاشی های اجتماعی-رسانه های خشم محافظه کار میکنند.

اصلی جیر بود “طعنه آمیز” CdeBaca توضیح می دهد و به معنای “توجه را به این [تهمت] دولت را کمرنگ جلوه دادن از شیوع کروناویروس به عنوان یک” جعل ” نه بیشتر خطرناک است که شایع آنفولانزا.” بیش از 90000 نفر آلوده شده اند coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19; حدود 3000 نفر کشته شده اند از آن تا کنون از جمله و نه در ایالات متحده است.

اما در حالی که CdeBaca مشخصه صدای جیر جیر به عنوان طعنه در خود retweet پسر رئيس جمهور می گوید که او و اصلی تویتر هستند “بیمار است.”

خواستار CdeBaca به “استعفا بلافاصله” Lx Fangonilo, مدیر اجرایی, کلرادو, ایران با ارسال این بیانیه امروز, آوریل 3:

“Councilwoman CdeBaca ستایش رسانه های اجتماعی پست فراخوانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آلوده با کروناویروس است که به سادگی منزجر کننده است. می تواند وجود دارد هیچ جایی در سیاست برای مایل آسیب در آمریکایی که متفاوت اعتقادات سیاسی. دموکرات ها در کلرادو و در سراسر کشور نیاز به محکوم کردن این بیانیه است.”
Steffan Tubbs یک مجری رادیویی محافظه کار برای KNUS در 710 هستم فقط توییتی اعداد است که دنور ساکنان را مجبور به ضربه زدن به منظور موفقیت یاد CdeBaca.

و این نه فقط جمهوری خواهان که در حال انتقاد از CdeBaca. همکار councilmembers نیز سوال خود را اعمال.

“آن را شخصا چیزی است که من می خواهم که توییتی یا من با آن موافق می گوید:” Jolon, Clark, دنور رئیس شورای شهر. “من فکر می کنم که دولت ما واز تفرقه و خیلی مشتاق به نوبه خود به توهین و من فکر می کنم سنگ بنای دموکراسی است اختلاف است. این چیزی است که ما باید از نگه داشتن تا به عنوان مقدس است. در هر زمان از ما دور تراشه در که توانایی برای عمران گفتمان و دیدگاه متفاوت برگزار می شود معتبر است و ما به نوبه خود به توهین و آسیب آن چیزی است که لطمه می زند و شالوده دموکراسی ما.”

اوایل امروز در یک کمیته شورای جلسه که CdeBaca از دست رفته, عضو شورای کریس هرندون خواسته یک گروه از دانش آموزان که تا به حال به رعایت شهرستان سیاست که آیا هر یک از آنها علاقه مند در تبدیل شدن به مقامات منتخب. او به دنبال سوال خود را با این: “اقامت کردن رسانه های اجتماعی که توصیه من.”

دیگر councilmembers اقامت خارج از بحث. “من واقعا نمی اظهار نظر در مورد اعضای دیگر را انتخاب کنید برای انجام این کار با خود شخصی twitters می گوید:” کوین فلین که اضافه شده است که او نمی “به اندازه کافی سلول های مغز برای اختصاص به توییتر طوفان است.”

دولت از شهردار مایکل, Hancock, که به تازگی رونمایی دنور آماده سازی برای دست زدن به ورود coronavirus در این شهرستان نیز به کاهش وزن در. “تمرکز ما روی کار واقعی از حصول اطمینان از سلامت و ایمنی می گوید:” ترزا Marchetta یک سخنگوی شهردار.

در پاسخ به ما پرس و جو CdeBaca ارسال این بیانیه توضیح موقعیت خود را:

توییتر توییتر. طعنه اغلب لحن توییتهایی به خصوص تفسیر سیاسی به دلیل ماهیت این ابزار است. این طراحی شده است برای 125 شخصیت های تیز و ساده تفسیر.

من ساخته شده یک تبادل توییت در توییتر در پاسخ به یک موضوع مورد CDC جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس توجه به دولت را کمرنگ جلوه دادن از شیوع کروناویروس به عنوان یک “جعل” هیچ خطرناک تر از شایع آنفولانزا. چه محافظه کاران از دست رفته (در علاوه بر این به طعنه) طنز در نگرانی خود را برای زندگی انسان است که دقیقا آنچه که من تمسخر رئیس جمهور وجود ندارد. اصلی پوستر sarcastically انتقال است که اگر رئیس جمهور معتقد است این جعل است پس چرا باید وجود داشته باشد نگران نباشید اگر افراد آلوده در حضور خود را? او sarcastically انتقال است که او را نشان می دهد تا خود را به تظاهرات در همبستگی.

من به سادگی تقویت تیز تفسیر و تناقض در برنامه های خود از منطق به نظر می رسد نشان داده اند خود را به ما در پاسخ از رسانه های محافظه کار.

من نمی پشیمانی خواستار توجه به این موضوع و تناقض. به جای رسانه های محافظه کار ساخت چهار روز جیر تمرکز خود را بر روی سه شنبه, آنها باید انرژی خود را خواستار صالح فدرال پاسخ به این بحران بهداشت عمومی به جای. جلسه روز گذشته با رئیس جمهور ما نشان داد و در عین حال او معتقد است که این ویروس است که در اصل یک آنفولانزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de