کریگ Binkley کار کرده است به عنوان یک مشاور کسب و کار برای بسیاری از صنایع مختلف از جمله غذایی و آشامیدنی, الکل, خودرو, دارویی, کشاورزی و…در حال حاضر شاهدانه. برای Binkley این حرکت را حس می کند کامل است و ریشه در تمایل خود را برای کمک به رشد یک میدان است که او را می بیند به عنوان داشتن پتانسیل به جهان را به مکانی بهتر است.

فضای خرده فروش منزل + برف نشان می دهد که فقط در نتیجه آن سه روز به اجرا در دنور شامل بسیاری از تظاهرات و میزگرد. در ژانویه 30, Binkley ارائه یک سخنرانی با عنوان “باز کردن قدرت از شاهدانه & کنف برای فضای خرده فروشی در بازار.” خیلی از سخنرانی خود را اختصاص داده شده بود به رد کردن تصورات غلط است که بسیاری از مردم در مورد حشیش و او در زمان مراقبت به توضیح آنچه تفاوت حشیش با استفاده از ماری جوانا و حشیش استفاده می شود برای کنف.

با یک عکس از طبقه بندی موجودات زنده بر روی صفحه نمایش به سمت چپ خود Binkley اشاره کرد که چگونه از نزدیک مربوط به این دو گیاه واقعا هستند: آنها در همان جهت و خانواده و جنس. آن را تا سطح گونه که تبدیل شدن آنها به متمایز ساختن این گیاهان به عنوان مشابه به عنوان یک نیوجرسی گوجه به گوجه فرنگی گیلاس. توضیح آن یکی دیگر از راه Binkley گفت: “این شاهدانه و کنف در همان زمان شما نمی توانید آنها را از هم جدا چرا که آنها همین است.”

شباهت گیاهان منجر به هر دو ماری جوانا و کنف بودن قانونى توسط 1970 کنترل مواد قانون (CSA). اما 2018 مزرعه قانون حذف کنف از CSA, لیست Binkley اشاره کرد ایجاد فرصت در نهایت به کشف نوآورانه با استفاده از گیاهان است. در حالی که او یک طرفدار با استفاده از CBD و دیگر کانابینوئیدهای برای سلامت و مقاصد دارویی Binkley را تشویق می کند بیشتر توجه کنف است که اغلب نادیده گرفته شده و می تواند تقریبا در راه های بی شماری.

با توجه به Binkley کنف دارای بیش از 50000 شناخته شده استفاده می کند از جمله به عنوان منسوجات ساختمان و صنعتی, مواد و مصالح, مقاله, مواد غذایی و برای مراقبت از بدن. در حال حاضر او می خواهد, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, صنعت برای شروع رله در کنف به عنوان یک گزینۀ مناسبی برای ایجاد محصولات خود را.

“فضای صنعت مشتاق به تبدیل شدن به آب و هوا مثبت” Binkley به این نتیجه رسیدند در پایان بحث خود اشاره کرد که با این هدف اگر هر گروه باید در نظر با استفاده از کنف این یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im