شهر شلوغی شما کردم به پایین ؟ سر جنوبی برای چند روز آرام در یک شاهدانه-دوستانه ترسناک نوشتن عقب نشینی در خالی از سکنه هتل در, ویکتور, که در آن بر اساس دنور-نویسندگان را حذف سنگسار کاتبان هر چند کارگاه های ترسناک, داستان و ماجراهای دیگر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد عقب نشینی و همچنین چند علف هرز و کنف گرا حوادث در این هفته شاهدانه تقویم.

شاهدانه لابی روز
پنج شنبه, فوریه 19, 11 صبح تا 5 بعد از ظهر
Colorado State Capitol

پیوستن به گروه های حمایت NORML, امن, دسترسی کلرادو و گل اختر-بیمار منبع اتصال در طول یک شاهدانه لابی روز که در طی آن شما خواهید آموخت که چگونه به شهادت نمایندگی از لایحه دیدار با قانونگذاران محلی و بحث در مورد کارکنان حفاظت کشت و مراقبت از حقوق. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Facebook.

شهرستان جلسات آموزش و پرورش شاهدانه
پنج شنبه, فوریه 20, 7 به 8 p. m.
شهرستان جلسات
3377 بلیک خیابان

سر را به شهرستان جلسه ستاد شاهدانه تور شرکت از همان نام برای یک شب از گلدان آموزش و پرورش است. یادگیری در مورد علوم پایه پشت تفریحی محصولات شاهدانه CBD و ماری جوانا پزشکی و نحوه اعمال آنها را به زندگی خود را. حضور و غیاب رایگان است; پیدا کردن اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شهرستان جلسات در 720-250-8828.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

جهان در حال تحول از کنف
جمعه, مارس 20 و روز شنبه, مارس 21
هدف کالج
5401 20th, خیابان, گریلی

این دو روز خواهد شد البته رهبری کرک Goble های کشاورزی و مربی در جامعه هدف ، اگر چه این دوره ارائه نمی اعتبارات دانشگاه, دانش آموزان یاد بگیرند در مورد کنف در حال تحول مرزهای قانونی و همچنین کنف و تولید و سرمایه گذاری در کنف شرکت ها و استخدام عوامل در رشد صنعت. کلاس ثبت نام $299 در Eventbrite.

خالی از سکنه نویسنده نشینی
سهشنبه, مارس 24 از طریق پنج شنبه, فوریه 28
سیاه و سفید پادشاه هتل
301 ویکتور خیابان ویکتور

صرف هفته در یکی از کشور خالی از سکنه ترین هتل های سیاه و سفید پادشاه به صورت یک شبح وار, گلدان تزریق نویسندگان عقب نشینی سازمان یافته توسط نویسندگان پشت مشکوک مطبوعات و 420-دوستانه, روشن, روی, روشن, خلاق, کلاس نوشتن. عقب نشینی شامل تعریف غذا شاهدانه و آبجو درسی ترسناک-نوشتن کارگاه استخوان دلسرد کننده خواب داستان فیلم ترسناک و شبح تورهای رها شده در شهر معدن. عقب نشینی مهمانان همچنین می توانید اقامت در ویکتور هتل فورچون باشگاه یا المپیا هتل. حضور و غیاب (21+) و اقامت در محدوده از $890 به $1,000 در Eventbrite.

نگه داشتن خواندن برای حوادث بیشتر.

Think you have what it takes to burn through the competition at a bong race?گسترش

فکر می کنم شما آنچه در آن طول می کشد برای سوزاندن از طریق رقابت در یک بونگ نژاد ؟

ژاکلین Collins

Instagram برای مارک های شاهدانه
روز شنبه, فوریه 28, 4 p. m.
عوام در چمپا
1245 چمپا خیابان

تاریخ Bryan Wachsman, شاهدانه کشتکار و صاحب کسب و کار برای یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد Instagram نقش در رشد یک قابلمه کسب و کار به عنوان Facebook یک شبکه اجتماعی به صورت مربع است. یاد بگیرند که چگونه به طور موثر به اشتراک گذاری پست ها و داستان ها و همچنین برچسب و بهینه سازی موتور جستجو. بلیط ها $10.

آمریکا بونگ مسابقات انجمن مسابقه
روز شنبه, فوریه 28, 7 p. m. به نیمه شب
استودیو 420
808 شرق 78 خیابان

قرار داده و خود را toking به آزمون در آمریکا بونگ مسابقات انجمن مسابقه بعدی که در آن شرکت کنندگان از طریق سوزاندن کاسه به بهترین خود را به ریه ها و توانایی های. مسابقه بعدی طول می کشد محل در خصوصی ماری جوانا باشگاه Studio 420 و فقط اعضا می توانند حضور و یا رقابت — اما نگران نباشید زیرا شما می توانید با ثبت نام به صورت ماهانه و یا کوتاه مدت عضویت (21+) به سرعت بر روی سایت. اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد on Facebook.

دنور ماری جوانا رکورد پاکسازی درمانگاه
چهار شنبه, فوریه 29, 10 صبح تا 1 بعد از ظهر
صهیون شهروند ارشد مرکز
5151 شرق خیابان 33

شهر دنور به نوبه خود بیش از یک برگ جدید برنامه برگزار خواهد شد یکی دیگر از کلینیک رایگان برای پاک کردن و تخلیه در سطح پایین اعتقادات در دنور برای شاهدانه فعالیت هایی که در حال حاضر قانونی است. اگر شما یک سطح پایین گلدان محکومیت خود را ضبط از قبل قانونی روز شما می توانید چت با دفاع وکیل مدافع, مقامات شهر و غیر شهر داوطلب برای پاسخ به سوالات و کمک به روند درخواست. ایمیل سوال در مورد فرایند به newleaf@denver.org و یا درخواست آنلاین.

Coltyn ترنر بنیاد تولد توپ
چهار شنبه, فوریه 29, 7 تا 10 بعد از ظهر
اوه منطقه
2020 کیپلینگ خیابان لیکوود

این Coltyn ترنر بنیاد جشن تولد بنیانگذار آن کودک سابق بیمار ماری جوانا پزشکی Coltyn Turner با افزایش بودجه برای حمایت از شاهدانه پژوهش است. برای 20 دلار از شرکت کنندگان می توانند لذت بردن از یک شب از کوکتل کار افتاده d’oeuvres شبکه و سرگرمی زندگی می کنند; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Eventbrite.

قبیله ای کنف کارگاه
پنج شنبه, مارس 19 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر
DoubleTree هتل هیلتون
3203 کبک خیابان

قبیله ای اعضای جامعه علاقه مند به تولید کنف و یا کنف محصولات را با رهبران قبیله ای کنف حرفه ای و تنظیم کننده برای یادگیری در مورد کنف تاریخ و اجتماعی و اقتصادی در جامعه بومی آمریکا. این روز کارگاه $399 در Eventbrite.

NoCo کنف نمایشگاه
پنج شنبه, مارس 26 طریق پنج شنبه, مارس 28
ملی غربی مجتمع

4655 هومبولت خیابان
این NoCo کنف نمایشگاه هفتم سالانه edition خواهد بود بزرگتر از همیشه و در واقع در ملی غربی پیچیده; بزرگترین گردهمایی کنف متخصصان صنعت است که انتظار می رود به منظور جلب نزدیک به 20 ، 000 بازدید کننده و بیش از 400 فروشندگان. وجود خواهد داشت سه روز از همایش, از جمله یکی در راستای سرمایه گذاران یکی به سمت کشاورزان و تمرکز بر کسب و کار. دریافت برنامه کامل و جزئیات بیشتر در نمایشگاه وب سایت.

Hempfest کلرادو
جمعه, آوریل 10 و چهار شنبه, مارس 11
لیلی مزرعه تازه رویداد مرکز
1833 County Road 53, Keenesburg

این جدید کنف رویداد توسط سرويس رايگان فورشيرد در یک Keenesburg مزرعه توسط کنف محصولات مراقبت از پوست شرکت لیلی مزرعه تازه است. نمایشگاه کسب و کار به کسب و کار تنها در یک روز کامل کلاس برای کنف و شاهدانه کارآفرینان و کشتکار — اما وعده یک “کشاورزان-بازار-سبک کنف نمایشگاه” با فروشندگان کارگاه کامیون های مواد غذایی و بیشتر در روز دو. بلیط های در حال 30 دلار برای هر روز در Eventbrite.

می دانم بیشتر ماری جوانا حوادث ؟ ارسال اطلاعات به marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im