Cantigny ارائه می دهد برنامه های آنلاین برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها

Cantigny پارک 1S151 Winfield جاده در ویتون ارائه شده است برخی از برنامه های آنلاین برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها است. برای سوال تماس بگیرید (630) 260-8162. و یا بازدید از cantigny.org.

داوینچی کودکان و نوجوانان

                                                                                                                                                                                                                       

این بازی رایگان و آنلاین “هنر و علم سرگرم کننده” برنامه برای سن 7 تا 13.

زوم بر روی بیش از 30 دقیقه از علم و هنر سرگرم کننده برای داوینچی کودکان و نوجوانان برنامه در 1:30 تا 2 بعد از ظهر روز شنبه 30 جولای. Cantigny مربیان را علم به شما و آتش کنجکاوی و خلاقیت از طریق آزمایش های علمی که به طرزی جادویی قطع با هنر. این برنامه رایگان خواهد شد شرکت کنندگان با تحقیقات و خلاق شاهکارهای است که شرکت کنندگان می تواند در پیوستن به انجام در خانه و یا رعایت و انجام دهید بعد. ثبت نام داده می شود دسترسی به برنامه. یک ایمیل ارسال خواهد شد به ثبت نام در هر هفته با مواد ما خواهد بود با استفاده از آزمایش است.

ثبت نام مورد نیاز است در cantigny.org.

ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد لینک و اطلاعات در مورد برنامه در ساعت 10 صبح روز برنامه.

دسر با سابقه:

“دسر با تاریخچه: تانکر بحث” ارائه خواهد شد از 4 به 5 p. m. روز شنبه, 31 جولای از طریق زوم. این رویداد رایگان است اما ثبت نام مورد نیاز است. بهتر است برای دوم برای کلاس ششم اما در تمام سنین هستند خوش آمدید. در این بچه دوستانه سری سخنرانی شرکت کنندگان ایجاد مضمون رفتار و صحبت در مورد نظامی مربوط به تاریخ است. سری شروع می شود با Command Sergeant Major علامت بومن و تجربه خود را در ارتش ایالات متحده. جلب در سال 1979 بومن شروع به عنوان یک تانکر و ساخته شده راه خود را از طریق صفوف برای تبدیل شدن به رهبر ارشد از ایلینوی ارتش گارد ملی قبل از بازنشستگی. ساخت “تانکر رفتار” با در خانه, مواد تشکیل دهنده, دوستان جوان می توانید به ما بپیوندید رویداد مجازی و شنیدن بومن بازشماری تجارب خود را در یک مخزن بیش از دریاها استقرار و به عنوان یک رهبر در ایلینوی گارد ملی.
برای کسانی که می خواهند به در خانه درمان لطفا موجود: برنج Krispie درمان (در خانه یا خریداری) ساندویچ کوکی ها, چوب شور چوب چسبنده اثر ورزش و خلال دندان; و یا نیمی از یک سیب و یک موز قطعه قطعه شور, چوب خلال دندان.

دوم شنبه:

این خانواده محبوب برنامه آماده نیست و به فرد در برنامه ها و در عین حال به طوری که آنها ایجاد کرده اند که بچه دوستانه بسته آبرنگ لوازم — رنگ کاغذ و قلم-که شما می توانید خانه را به لذت بردن از. منابع داده خواهد شد و دور اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده از ظهر تا 2 بعد از ظهر چهارشنبه ، 8 در بازدید از مرکز حیاط خلوت. رایگان با پارکینگ. این ماه تم کاغذ. سرهنگ رابرت مک کورمیک و متعلق به اداره شیکاگو تریبون برای بیش از 40 سال است. به طور معمول در ماه اوت شرکت کنندگان را در مقاله و اطلاعات در مورد مک کورمیک کاغذ میلز. در این سال کارکنان ارائه خواهد شد برخی از مقاله های مرتبط با صنایع دستی است.

                                                                                                                                                                                                                       

طرح ها و خدمات:

پیوستن به “طرح ها و سرویس: اتصال کمیک و نظامی ایالات متحده” از ساعت 11 صبح تا ظهر جمعه, اوت. 10 در زوم. انیمیشن شخصیت های کمیک و کتاب های تصویری برخوردار شده اند برای نسل های. لذت بردن از ساعت از تاریخ کتاب های کمیک و نظامی ایالات متحده. سریع بحث از تاریخچه کمیک ابرقهرمانان و رابطه خود را به نظامی; دوستان را نیز یاد داستان در مورد خاص کتاب کمیک ها نمایش داده می شود در اولین بخش موزه است. سپس خود را با استفاده از تخیل خود را ایجاد نوار کمیک با پیام های مثبت و خود را ابرقهرمانان. لطفا با کاغذ و مداد و سیاه قلم برای فعالیت. ثبت نام مورد نیاز است. ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد لینک.

دستورالعمل

فاز 4 دولت را بازگرداندن ایلینوی طرح در اثر است. روزانه از ساعت 7 صبح تا غروب با ظرفیت محدود. هنگامی که ظرفیت رسیده است, بازدید کننده, خروج خواهد بود نظارت قبل از مهمانان اضافی در حال اعتراف کرد. Cantigny را به طور منظم هفته هزینه پارکینگ از 5 دلار در هر خودرو اعمال می شود از جمله تعطیلات آخر هفته.

بازدید کنندگان مرکز و Cantigny فروشگاه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ظرفیت محدودیت اعمال می شود.

برايت به اغذیه فروشی و مشروب فروشی ساعت 9:30 صبح تا 4 بعد از ظهر میز خدمات در پاسیو و داخل در دسترس است ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر گنجایش محدود شده است و میز چیده شده برای مناسب اجتماعی فاصله.

علاوه بر بازدید کنندگان مرکز تنها Cantigny باغ به دلایل و دستشویی در دسترس هستند. زمین بازی و مخازن در حال حاضر باز است. مک کورمیک خانه و اولین بخش موزه بسته باقی می ماند.

پارک حوادث در ماه های ژوئیه و اوت با مهمان ظرفیت بالای 50 هستند لغو و یا به تعویق افتاد را آنلاین. Cantigny وب سایت ها و کانال های رسانه های اجتماعی در ادامه به ارائه دیجیتال تجارب از جمله ویژه برنامه های زنده و موزه تورهای. لطفا این رویداد تقویم در این وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر