درپوش خرد: Blackhawks نیاز به برخی از حرکت برای مقابله با درپوش حقوق

مانند یک توپ مخرب تخریب یک خانه از کارت coronavirus است wreaked ویران در سراسر جهان است.

کسانی که زندگی خود را بازی مربیگری پوشش و بودن در ورزش شده است به ضربه بسیار سخت است. در حال حاضر ما در اواسط ماه جولای با احتیاط خوش بینانه است که NHL, NBA و MLB می برگرد تا موتورهای خود را آورد و سرگرمی را به اتاق نشیمن ما.

                                                                                                                                                                                                                       

آینده طولانی مدت اما همچنان بسیار ابری.

در NHL مورد لیگ امیدوار به تکمیل 82-بازی فصل به طور منظم در 2020-21 با شب افتتاحیه آغاز به عنوان اوایل دسامبر 1.

قبل از ما وجود دارد و وجود خواهد داشت یک پیش نویس (برنامه ریزی شده برای اکتبر 9-10) و همچنین به عنوان یک آژانس رایگان دوره است. بزرگترین سردرد به طور کلی مدیران را در برخورد با یک درپوش حقوق است که انتظار می رود به صاف باقی می ماند در $81.5 میلیون حداقل برای دو فصل است.

این به خصوص یک مشکل برای Blackhawks که فهرستی است از نقطه چین با بیش از حد بسیاری از بازیکنان زندگی نمی کند تا پف کرده خود را کلاه اعداد.

آنچه که بدان معنی است که نسل بعدی باید گام تا — و در عجله بسر می رسانید.

“(تخت کلاه) رفتن به قرار دادن اهمیت پیدا کردن و در حال توسعه بازیکنان جوان” جنرال موتورز استن بومن روز دوشنبه گفت:. “خبر خوب برای ما این است که ما تعدادی از آنها را در حال حاضر که در حال شکستن به صف این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما به بسیاری از (آنها) فرصتی; ما باید بیشتر در راه است. و ما قصد داریم به ادامه تکیه بر آن دسته از بچه ها رفتن به جلو است.”

• • •

بومن درست است — هاوکز بزرگترین دلیل برای خوشبینی است این واقعیت است که یک و آینده هسته ای ساخته شده برخی از گام های قابل توجهی. نه تنها که اما چند چهره های جدید باید با ارائه یک آسانسور در 2020-21.

به شوخ طبعی:

• کربی Dach به ثمر رساند متوسط 8 اهداف, و تا به حال 15 کمک در rookie فصل است. بزرگ نیست. بد نیست یا توجه او مرزی آماده برای شروع خود را NHL حرفه ای. رفتن به جلو آن را روشن Dach باید تفاوت ساز فصل آینده و بالقوه موجود در 2-3 سال است. در طول این راه اندازی مجدد در پنجم سوم عرصه 19 ساله به نظر می رسد اعتماد به نفس بیشتر و قوی تر و بیشتر قادر به حمایت کردن مدافعان بر یک پایه منسجم ،

“او شده است بسیار قابل توجه با اسکیت و اعتماد به نفس در جن حتی بیشتر از آن نسبت به سال گذشته گفت:” مربی جرمی Colliton.

• پس از آرام شروع کلدر جایزه فینالیست Dominik Kubalik انداخته استعداد خود را در لیگ به پایان رسید و با 30 گل در 68 بازی. هاوکز سزاوار اعتباری بزرگ برای تجارت فقط یک پنجم دور انتخاب کنید به لس آنجلس برای Kubalik اما در حال حاضر چالش خواهد شد دوباره به امضای 24 ساله محدود رایگان agent.

                                                                                                                                                                                                                       

• آدم Boqvist (4G 9A در 41 GP) تا به حال بالا و پایین کمپین اما ادبانه و با استعداد D-مرد دیدم مقدار زیادی از استعداد است. او را ببینید گسترش نقش فصل آینده به احتمال زیاد در کنار دانکن کیت. او کمی کوچکتر از 5-پا-11 و 179 پوند بنابراین ضروری است که او با استفاده از offseason به صورت فله.

• تازه واردان Ian Mitchell, نیکولا Beaudin و پیوس Suter تمام پتانسیل را دارند که سهم قابل توجهی را.

میچل انتخاب دور دوم در سال 2017, یک استعداد defenseman که صرف سه فصل و حد عالی رساندن بازی خود را در دانشگاه دنور است.

Beaudin چپ-shot D-man گرفته 27th, به طور کلی در سال 2018 تحت تاثیر قرار گرفته در رککفرد در این فصل است و یکی دیگر از گزینه ارزان ($894,000 کلاه ضربه) اگر معاملات و یا آسیب رخ می دهد.

در نهایت آیا خواب در Suter که فقط امضا یک سال معامله در هفته گذشته. این زن 24 ساله که به ثمر رساند 30 اهداف و MVP از سوئیس-لیگ می تواند در آینده در یک خط طولانی از چشمگیر خریدهای خارج از کشور توسط بومن.

• ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد الکس Nylander (10G 16A در 65 GP) در این گروه است. جوان رو به جلو است و تمام توهین آمیز استعداد در جهان و آن را کمک خواهد کرد هاوکز فوق العاده اگر او می تواند تبدیل به قابل اعتماد تهدید به ثمر رساند.

• • •

احساس کمی بهتر است ؟ در اینجا می آید خبر بد.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر نیمی از شاهین’ درپوش حقوق فضا خواهد شد تا در فقط پنج بازیکن — پاتریک کین و جاناتان Toews ($10.5 متر) برنت سیبروک ($6.875 M), Alex DeBrincat ($6.4 M) و براندون سعد ($6.0 M).

پرتاب در اندرو شاو ($3.9 M) زاک اسمیت ($3.25 متر) D-مردان دانکن کیت ($5.538 M), Calvin د هان ($4.55 متر) Olli Maatta ($4.083 M) کانر مورفی ($3.85 M) و هفت بازیکن بیشتر بین $725,000 و 1 میلیون دلار و در حال حاضر شما در حدود 73 میلیون نفر است.

پس چگونه بومن استطاعت دیلن Strome (یک RFA), Kubalik یک دروازه بان و احتمالا دریک Caggiula?

آن را آسان نخواهد بود, اما وجود دارد چند راه او می تواند.

• یکی خواهد بود به تجارت سعد. هاوکز نمی شکل به جام مدعی در فصل آینده خیلی روشن است که 6 میلیون دلار کردن کتاب.

• تجارت و یا خرید Maatta. تجارت ترجیح داده می شود اما خریداری مسیر تنها هزینه هاوکز در مورد $680,000 در برابر کلاه برای چهار فصل.

• تلاش برای تجارت شاو یا د هان اما آنچه که جنرال موتورز می خواهد به آن بسیار آسیب و خطر است ؟

یک مسئله بزرگ این است که چه چیزی شما را با سیبروک? راستش او سزاوار یک شانس را به او را و ببینید که اگر او می تواند خودش را ثابت کند در آینده اردوگاه های آموزشی. در برخی از نقطه, هر چند او یا شما را مجبور به چشم پوشیدن از خود هیچ-تجارت بند یا قرارداد — اجرا می شود که تا 2023-24 — احتمالا نیاز به خرید.

من نوشته ام که قبل از Kubalik سزاوار سه سال معامله در حدود 12 میلیون به 13 میلیون دلار متغیر است. Strome است که احتمالا به دنبال چیزی مشابه اگر کمی بیشتر.

و پس از آن وجود دارد دروازه بان وضعیت.

مگر اینکه بومن واقعا دوست دارد 30 ساله یعقوب Markstrom یک 6-پا-6 نامحدود رایگان, عامل, پس چرا که نه برو ارزان مسیر در فصل آینده با کالین دلیا و مالکوم Subban? و یا اگر شما پاک کرده اید به اندازه کافی فضا کلاه ببینید اگر کوری کرافورد را قبول یک سال 5 میلیون معامله.

من شخصا می خواهم تجارت سعد و جوهر Strome و Kubalik به یک جفت از سه سال می پردازد. را در یک ارزان کهنه دروازه بان به رقابت با دلیا و Subban و سپس پیدا کردن یک راه حل دراز مدت.

پس از آن بازیکنان جوان باید یک سال دیگر در زیر کمربند خود را دیگر بالا پیش نویس انتخاب باید آماده برای ایجاد یک تاثیر و کین Toews و کیت هنوز هم باید در یک سطح بالا.

است که آن را کامل ؟ هیچ. یک سال بیشتر از درد است که احتمالا لازم است.

اما پس از آن این طرح باید به سه آینده Hall of Famers شانس را یکی دیگر از جام حذفی اجرا و یا دو برای یک حق رای آنها را دوست دارم از صمیم قلب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de