خودرو لغو زیر برخورد خارج نورتریج بازارخودرو تبدیل شد و در کنار آن پس از برخورد خارج از نورتریج مد مرکز.

شوهر پنجه نرم می کند برای Hit-And-Run راننده که ضرب زده به تسلیمشوهر از 57 سال بود که ضرب زده در یک اکو پارک hit-and-run برخورد شفاعت از تخت بیمارستان برای راننده به نوبه خودش همیشه در.

پدر و مادر از 6 سال که غرق در تابستان اردوگاه کار برای تغییر قوانین صدور مجوزدر پی غرق شدن, مرگ, Roxie, فوربس, پدر و مادر او وجود دارد گفت: هیچ پاسخگویی از Summerkids اردوگاه و تحقیقات توسط مقامات دولتی بعد متوجه شد که اردوگاه عامل بود بدون مجوز.

OC مقامات بهداشتی اعلام Coronavirus اورژانس; 1 مورد تایید شده Countywideاورنج کانتی مقامات دوشنبه اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری در پاسخ به یک مورد تایید شده از coronavirus در شهرستان است.

چگونه شهردار سابق تام برادلی در زمان اقدام برای پایان دادن به تبعیض در خصوصی LA باشگاه های اجتماعیدر سال 1987 شهردار تام برادلی بسیج با رهبران شهر برای مبارزه با تبعیض و گذشت فرمان ممنوعیت آن در خصوصی L. A. اجتماعی باشگاه است.

25 منطقه در جریان مسابقه برای کتی هیل صندلیدموکرات دیوید Rudnick بحث اجرا خود را برای کنگره است.

سرطان پستان به راحتی با سبدسرطان پستان ایزابل Guillen می دهد با توزیع راحتی سبد به بیماران که در حال مبارزه با سرطان است.

Andrea Riseborough در ZeroZeroZero, Birdman, Steve Buscemiبازیگر مورد بحث جدید آمازون سری نخست در مورد کوکائین قاچاق کالا و ارز, کسب و کار, آنچه آن را مانند به در Birdman و چرا او را دوست دارد کار با استیو بوشمی.

2 را در کنار خود: شهروندان ارشد کسب درآمد $2.25 M حل و فصل در برابر مونترو مالک بیش از آسانسور خرابنوزده شهروندان ارشد را به دست آورده $2.25 میلیون دلار حل و فصل خود را در برابر صاحبخانه پس از خود را بر روی سایت آسانسور رفت پایین در مونترو ساختمان تابنده آنها را در آپارتمان خود را برای هفته.

کیفیت هوا بهبود پس از آتش سوزی گسترده در کارسون پالایشگاهمقامات می گویند که وجود دارد این است که هیچ تهدید فوری پس از انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه ماراتن. جیک Reiner گزارش.

تحقیقات همچنان ادامه دارد به کشنده افسر-درگیر تیراندازی در باغ بیشهیک شاهد عینی می گوید او فکر افسر کنترل کردم از شک دارم و نمی دانم که چگونه او به پایان رسید تا مرده. تینا پاتل گزارش.

مختصر و مفید (Feb. 26)آخرین اخبار آب و هوا و ورزش با Hermela Aregawi.

دانیل Gersh آب و هوا (Feb. 26)فشار سیستم است که نگه داشتن چیزهای گرم و خشک و باد می وزد. یک کم فشار سیستم ورود شنبه خواهد چیزهای سرد. بالا 80 برای سواحل و دره ها.

سهل انگاری آغاز می شود با استفاده از سلف سرویس چمدان چک در سیستم هایبا تکنولوژی بالا خود سیستم خدمات است که می تواند به طور قابل توجهی کاهش خطوط و کاهش زمان آن طول می کشد آگهی برای بررسی توشه خود را در حال آزمایش است در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آغاز روز شنبه. کتی جانستون ،

چهارشنبه, علائم روز اول روزهمسیحیان در سراسر جهان به مناسبت آغاز لنت که منجر به عید پاک.

SpaceX تسهیلات مصوب در بندر لاقرارداد جدید اجاره فضا برای تقریبا 200 میلیون دلار در سال برای 10 سال.

افتتاح مسکن سرپناه در ونیز150 تخت سرپناه در خیابان غروب است و یک پل برای مسکن دائمی.

کالیفرنیا, زن و شوهر کلون سگKoreatown مبتنی بر از طریق نسل کلون یک سگ مورد علاقه برای سن دیگو ،

تایرا برای باز کردن ‘ModelLand’ در سانتا مونیکامدل مضمون پارک تفریحی باز خواهد شد در سانتا مونیکا در محل ممکن است.

ممیزی متهم California Lottery خودداری میلیون ها نفر از مدارسدولتی حسابرسی توصیه California Lottery بازپرداخت $36 میلیون دلار به مدارس. DeMarco مورگان گفت.

دامپزشک کمک می کند تا شیراز بسیاری از بیمار شیر دریاییدکتر Stephany لوئیس با این نسخهها کار در کالیفرنیا حیات وحش مرکز کمک به دریای شیرها سالم به اندازه کافی برای رفتن به وحشی. دانیل Gersh گزارش.

CDC هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای گسترش Coronavirusکره ای پرواز که مشغول به کار در پروازهای خارج از سهل انگاری دارای آزمایش مثبت در کره جنوبی با کروناویروس در حالی که USC آوردن صفحه اصلی تمام آن دانش آموزان ارز از کره جنوبی و ایتالیا. کارا Finnstrom گزارش.

1 کشته در SUV سقوط درخت در سانتا فی اسپرینگزتصادف اتفاق افتاده است فقط قبل از ساعت 11 شب در فلورانس خیابان فقط در شرق 5 آزادراه. DeMarco مورگان ،

مرگبار افسر-درگیر تیراندازی در باغ بیشه ناشی از تلاش برای کمک به سقوطیک افسر پلیس در باغ بیشه تا به حال شده است در تلاش برای کمک شد و به نظر می رسد به سقوط به یک قطب در بندر و Trask. تینا پاتل گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im