ماشین انتقاد را به طرف شهر متلیک خودرو منفجر به سمت ویستا متل در شهر دوشنبه.

‘حس خیانت’: کلانتر بیانوبا می گوید: 8 نمایندگان درگیر در های کوبه برایانت تصادف عکس هایLos Angeles County Sheriff الکس بیانوبا روز دوشنبه گفت که هشت نفر از نمایندگان درگیر شدند, در به اشتراک گذاری عکس های گرافیکی از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر.

خود قرنطینه اورنج کانتی آتش نشانان بازگشت به خانه پس از بیمار آزمایش منفی برای Coronavirusاورنج کانتی آتش اقتدار خدمه مستقر در ارواین مجموعه بود به بازگشت به خانه از خود قرنطینه پس از یک بیمار آنها را به تماس با آزمایش منفی برای کوروناویروس.

Buttigieg به تایید بایدن در آستانۀ سه شنبهپیت Buttigieg آماده است به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در یک کمپین تجمع در دالاس بعد از شنبه با توجه به چند نفر آشنا با برنامه.

جکی Lacey معذرت خواهی بعد از شوهر امتیاز تفنگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در خانه خود راسیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان می گویند شوهر از لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey اشاره کرد و اسلحه آنها را به عنوان آنها سعی کنید به آمده در خارج به یک جامعه با آنها جلسه صبح روز دوشنبه.

4 OC آتش نشانان خود منزوی در ایستگاه پس از قرار گرفتن در معرض ممکن است Coronavirus بیماراورنج کانتی آتش اقتدار خدمه مستقر در ارواین خود قرنطینه پس از گفته آمدن به تماس با ما با امکان coronavirus بیمار است.

CSULB استاد مورد بحث سه شنبه نژادهاپروفسور کوین Wallsten از CSULB مذاکرات در مورد تاثیر لا رای دهندگان در انتخابات.

واشنگتن Coronavirus مرگ و میر می رسد 6مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن روز دوشنبه گفت که چهار نفر کشته شده اند از کروناویروس جدید, آوردن دولت کشته و شش.

74 سالانه فرد سالن نمایش در می آید به ساحل طولانی74 سالانه فرد سالن نمایش در حال آمدن به مرکز کنوانسیون ساحل از مارس 4th از طریق 8 است. این بزرگترین ماهیگیری ورزشی نشان می دهد.

LA Clippers صاحب استیو بالمر مذاکره برای خرید فروم در هر گزارشدر تلاش برای پایان دادن به یک جریان حقوقی نبرد لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر در پیشرفته مذاکرات برای خرید فروم در کالیفرنیا به عنوان بخشی از برنامه های خود را برای ساخت خود را آرنا در همان منطقه با توجه به گزارش روز شنبه.

اولگا اوسپینا آب و هوا (2 مارس)شادی بخش بیماری از طریق پنج شنبه صبح. شرایط آرام در طول چند روز آینده. بالا 73 برای سواحل و 71 برای دره.

زنده: جکی Lacey آدرس های صبح اعتراضجکی Lacey خطاب به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضی که صورت گرفت در خانه اش.

اورنج کانتی سرپرستان برگزاری جلسه اضطراری در Coronavirusمقامات در حال کار به آمده تا با اضطراری آموزش و منابع برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. تینا پاتل گزارش.

LA County رای دهندگان رأی دهی در 24 ساعت رای گیری در مراکزرای گیری اولیه در جریان است در هزاران مکان در کالیفرنیا است. کارا Finnstrom گزارش.

تفنگ با اشاره Black Lives Matter معترضان بازدید لا دا جکی Lacey به خانهمعترضان که رنگ مفت به درخواست Lacey به خارج آمده بودند استقبال توسط یک مرد با یک تفنگ. جیک Reiner گزارش.

راهنمایی برای LA صاحبان املاک برای فصل مالیاتوجود دارد برخی از راه برای صرفه جویی در پول مالیات از اموال به ارث برده.

ویلسون کروز در AppleTV+ مدارک سری “قابل مشاهده است: در تلویزیون” & هالیوود حرفه ایاین بازیگر در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge در مورد تجربه خود را به عنوان یک گی بازیگر در هالیوود و مدارک سری در مورد تکامل از تجاوز شخصیت در تلویزیون.

ویدئو: San Bernardino County معاون تصادفات در طول تعقیب و گریزمعاون SUV سقوط یک کامیون پارک شده اما معاون صدمه دیده است نیست. DeMarco مورگان و سوزان Marques گزارش.

مرد کشته شده در هالیوود در ضربات پنالتیدو بیگناه صدمه دیده شد در تیراندازی. DeMarco مورگان ،

تحقیقات همچنان ادامه دارد به افسر-درگیر تیراندازی در سانتا آنا کلیساپلیس و کشته شدن یک فرد مسلح در قلب معصوم مریم کلیسا در طول یکشنبه شب خدمات. تینا پاتل گزارش.

ایالات متحده در حال حرکت به گسترش دسترسی به کروناویروس تست کیتتعداد موارد در ایالات متحده رشد کرده است تا 89 با دو مرگ بیش از آخر هفته در واشنگتن است. کارا Finnstrom گزارش.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری فرود در کالیفرنیا برای سه شنبهکالیفرنیا است که بزرگترین نماینده جایزه در سه شنبه. کارا Finnstrom گزارش.

Black Lives Matter تظاهرکنندگان در اعتراض به لا دا جکی Lacey به خانهمعترضان در Jackie Lacey به گرانادا هیلز جلوی خانه و تماس با او را برای یک جلسه جامعه. سوزان Marques گزارش.

Julissa کالدرون در Netflix بکشد “Gentefied”بازیگر در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge در مورد ایفای نقش در فیلم جدید Netflix سریال “Gentefied,” بویل ارتفاعات شرق لا و هویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im