رستوران خوان Padro همیشه می گفت که یکی از دلایل او را نگه می دارد در حال گسترش پایدار از رستوران خود را تحت آشپزی خلاق است که به کارکنان فرصت های بیشتری برای پیشرفت و تنوع است. که درست زمانی که آشپز کری بیرد به این گروه در نوار خمیر در سال 2017 داغ کردن نهایی-چهار پایان در بالا آشپز پس از ایتالیایی رستوران باز, آشپز, Blake ادموندز نقل مکان کرد به باز کردن Señor خرس به یک زن و شوهر از بلوک دور.

و این درست است امروز به عنوان آشپزی خلاق می گوید: خداحافظی به Baird, که می روم به خود eatery داخل تخته سنگ روزتا سالن. سرآشپز اجرایی خالی کرده و یک سری کامل از حرکت در رستوران سکس با شروع راسل Stippich مصرف بیش از موقعیت. Stippich در آشپزخانه در پوپولیستی زمانی که آن را بسته در تابستان گذشته و او در آنجا ماند در زمانی که Padro و شرکای خود را باز آقا Oso وجود دارد در ماه نوامبر.

“کری باقی خواهد ماند و بخشی از صاحب نوار خمیر” Padro یادداشت “و ما هیجان زده برای دیدن آنچه که راسل را به جدول به ارمغان بیاورد و چه در منو و تغییرات او را.”

Bar Dough gets a new executive chef, Russell Stippich.

نوار خمیر جدید از آشپز اجرایی راسل Stippich.

دانیل Lirette

این رستوران اشاره می کند که چندین تغییر دیگر برگزار خواهد شد همراه با Stippich ارتقاء. رخی Tauk و A. J Schreffler خواهد شد در حال حرکت به بالا از نردبان در حالی که Stefy DeVita که مشغول به کار تحت بیرد پیوستن سرآشپز اجرایی سباستین Ramirez-Lohner در Señor خرس. DeVita و رامیرز-Lohner هر دو پورتوریکویی و Padro (که پدر و بسیاری دیگر از اعضای خانواده نیز از پورتوریکو) می گوید: او به دنبال به جلو به ادامه تکامل از Señor خرس منو اگر چه او اشاره می کند که در پرو و مکزیک را تحت تاثیر قرار خواهد همچنان به عنوان مرکزی برای رستوران ماموریت.

DeVita نیز نمایندگی این شرکت در پورتوریکو در ماه آوریل برای یک آقا Oso/Señor خرس pop-up به صورت قصه در تور سفر شاخه ای از, New Orleans, نوشیدنی, جشن, قصه های از کوکتل. در همین حال یکی دیگر از Señor خرس آشپز, Sebastien Hoentzch را بیش از آقای Oso.

آشپزی خلاق دیگر شرکای کتی اوشی و حداکثر Mackissock و رستوران گروه همچنین شامل مورن و خاکستر’Kara.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im