کاریکاتوریست Catana Chetwynd در رمان ها و کمیک

Catana Chetwynd خوانندگان برای Catana کمیک — سری آنلاین است که اسناد و مدارک خود را در دنیای واقعی عاشقانه با شریک زندگی خود را, جان — اندازه گیری در میلیون است. طرفداران آن را بخشی از خود را به طور منظم آنلاین رژیم غذایی از مصرف و اخیرا شروع به صدای بوقلمون در اوردن کمیک او در چاپ از طریق او اولین مجموعه لحظات کمی از عشق و آخرین, گرم و نرم.

در روز یکشنبه 23 فوریه Chetwynd متوقف خواهد شد در دنور — همراه با شریک و همکار نوار شخصیت جان — برای خواندن و امضای بطور دنج قرار گرفتندر اروادا مرکز. ما در زمان این فرصت را به صحبت با او در مورد کار جدید خود کتاب و چقدر این عشق چیزی کار می کند.

Westword: شما در حال آمدن به اروادا مرکز در ارتباط با مجموعه جدید برام. با توجه به این که کمیک چنین بصری متوسط شما چه برنامه ریزی شده است ؟

Catana Chetwynd: تور متوقف می شود کمی متفاوت برای هر محل. گاهی اوقات ما فراموش Q&A; گاهی اوقات ما کمی صحبت کنید. اما اغلب آن را یک فرصت برای دیدار با برخی از طرفداران در سطح فردی را وادار به صحبت کردن با آنها چهره به چهره و پاسخ به هر گونه سوال در آنها و یا فقط چت و ثبت نام خود را در کتاب.

شما و شریک زندگی خود را جان در حال سفر با هم. چه ساخته شده شما تصمیم به آن را به یک تیم ؟

ما تصمیم به تور ما یک اواز یا موسیقی دو نفری برای بسیاری از دلایل. اولین و مهمترین, طرفداران, فقط, واقعا, واقعا می خواهید برای دیدار با جان. شخصیت او است که در 100 درصد از کمیک و بسیاری از مردم با شناسایی او. آن را سرگرم کننده برای آنها را به او را ملاقات کند ،

اجازه دهید بحث در مورد کمیک. شما می توانید به ما بگویید که چگونه نوار شروع شد ؟

نوار شروع شد چند سال پیش در روز شکرگزاری است. من در گفتن جان در مورد “صرف اثر قرار گرفتن در معرض” که اساسا فقط حاکی از آن است که بیشتر شما ببینید کسی که بیشتر احتمال دارد آنها به شما می خواهم. جان فکر کردم این امر می تواند خنده دار را برای من به یک طنز در مورد من در تلاش برای دیدن او اغلب در تلاش برای به دست آوردن او را به مانند من. آن را بسیار تصادفی با توجه به پیشنهاد من تا به حال ساخته شده کمیک قبل حداقل از دوران کودکی است. من خیلی خدا را شکر هر روز که او ساخته شده است که پیشنهاد به دلیل این همه می آید به آن!

چه شد ساخت تا از محبوبیت بود ؟ هنگامی که اولین بار است که شما فکر می کنید “این است که در واقع یک چیز است؟”

تماشای کمیک رشد بوده است مانند یک ماجراجویی سرگرم کننده. در ابتدا آن را قریب به اتفاق در یک راه خوب. من هنوز هم نمی دانم اگر محبوبیت این کمیک واقعا “آمار ما است.” ما هنوز به آن استفاده می شود و من نمی دانم اگر ما تا کنون خواهد بود.

Cartoonist Catana Chetwynd on Romance and Comicsگسترش

اندروز McMeel چاپ و نشر

شما گفته اید در گذشته که یک کاریکاتوریست بود یک رویای دوران کودکی شماست. که خود را زنهایی بت? چه شد مورد علاقه خود را از کارتون و کمیک ؟

من کمیک های مورد علاقه در حال رشد بودند , کالوین و هابز, دریافت فازی و جاسوسی در مقابل جاسوسی. من خواندن و دوباره خواندن کتاب های خود را در وقت و زمان دوباره. آن را واقعا نمی هر گونه بهتر از بیل Watterson. سبک خود را و مهارت های داستان سرایی واقعا فقط در قلمرو خود را.

که در حال کار در این زمینه در حال حاضر ؟ هر وب کمیک شما می خواهید به توصیه می کنید ؟

وجود دارد بنابراین بسیاری از فوق العاده web comic هنرمندان در خارج وجود دارد! در حال حاضر جان و عشق من به دنبال کاذب-زانوکه یک طنز در مورد پرندگان, اما, انجام, در, زیبا, آبرنگ. هنر شگفت انگیز است و طنز خنده دار فقط در هر زمان.

هسته Catana کمیک عاشقانه, صمیمیت در دنیای واقعی; آیا شما در قرعه کشی همه چیز را از تجربه شخصی و یا برخی از نوارها فقط بر اساس ایده هایی که رخ می دهد به شما در فرآیند خلاق هستند ؟

تقریبا تمام کمیک تجربیات زندگی واقعی رخ می دهد که با من و جان. گاهی اوقات کمی وجود دارد “عقب افتاده” رفتن که در آن من باید برای تغییر و یا اضافه کردن چیزهایی به آن را به کار. اما اغلب آن را بسیار دقیق است. هیچ چیز در زندگی اتفاق می افتد در چهار پنل توالی پس از دوره وجود دارد به ناچار افزایش سرعت کمی در رفتن اما ما سعی کنید به نگه داشتن کمیک به عنوان واقعی که ممکن است.

همیشه نگران است که شما اجرا از ایده های به نوشتن در مورد ؟

من گاهی اوقات نگرانی در مورد در حال اجرا از ایده های, اما پس از آن متوجه شدم که بیشتر ما از طریق زندگی چیزهای بیشتری اتفاق خواهد افتاد و ما باید برای نوشتن در مورد. تقریبا هر روز چیزی comic-شایسته اتفاق می افتد; شما فقط باید به اندازه کافی سخت نگاه.

دنور تعدادی از طنز کنوانسیون از indie-طنز رویداد دینک به بسیار گسترده تر لنز دنور فرهنگ پاپ Con. ما تحت پوشش ظاهر خود را در دینک سال گذشته اما آیا شما شده است به دیگر منفی در اینجا در کلرادو ؟

ما در واقع فقط به دینک. ما تا به حال یک انفجار در دینک. ما قادر به پاسخگویی سازندگان طنز بود که من رک و پوست کنده starstruck به دیدار, به عنوان به خوبی به عنوان برخی از واقعا عالی طرفداران. آن را همیشه سرگرم کننده برای دریافت کمیک عاشقان در همان محل همه با هم. آن را فقط مانند یک فضای التقاطی شادی.

اجازه دهید در پایان با برخی از مشاوره در مورد این موضوع از نوار خود را: چه رمانتیک ترین چیزی که یک زن و شوهر می توانید برای هر یک از دیگر ؟

من فکر می کنم عاشقانه ترین چیزی که یک زن و شوهر می توانید برای هر یک از دیگر است گوش دادن. و پس از آن رشد می کند از وجود دارد. اگر شما به یاد داشته باشید مورد علاقه خود را قهوه, چه, نوار granola آنها سوگند خود را افزایش می دهد و انرژی و چه در کافه های مورد علاقه خود را است و زمانی که آنها فوق العاده هستند و آن را نشان می دهد. شما قادر به آنها را به تجربه های, هدیه, و مکالمات است که واقعا منعکس کننده چقدر مهم آنها به شما و چقدر شما در حال توجه است.

Catana Chetwynd به ارمغان می آورد مجموعه جدید برام, به Arvada, مرکز, 6901 Wadsworth بلوار در 2 p. m. روز شنبه, مارس 23. بلیط ها $22 و شامل یک کپی از کتاب; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اروادا وب سایت مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im