نقدی کمک های مالی در دسترس برای آتش-آمار کسب و کار

  • پاک کردن در کی و در تپه می تواند کشیدن در ماه
  • ثبت نام در حال حاضر برای ما بهترین پیشنهاد اشتراک: $1 برای 28 روز اول

کسب و کارهای کوچک به طور قابل توجهی تحت تاثیر Cudlee نهر و در جزیره کانگورو bushfires دسترسی به 10.000 دلار کمک مالی برای کمک به بهبود خود را.

دولت فدرال نیز اعلام روز چهارشنبه آن را برش نوار قرمز برای سرعت بخشیدن به دسترسی به موجود کمک های مالی.

صدها نفر از جنوب استرالیا را تحمل طولانی منتظر کمک های مالی و پرداخت وام به توان پردازش بالا از پاک کردن تاخیر که باعث نگرانی در مورد بلند مدت رفاه ساکنان.

Mawson MP لئون Bignell به تازگی گفت: تبلیغ کی کشاورزان شده است “در اشک” از آنجا که آنها مجبور شده اند به خیره در آوار برای مدت طولانی.

“من ترس برای سلامت روانی مردم در این جزیره که بی خانمان هستند و که خانه باید پاک نشده است,” او گفت:.

مدیریت اضطراری وزیر دیوید Littleproud گفت: دولت فدرال بود گوش دادن به بازخورد.

“ما در حال اقدام برای کمک به آتش جوامع آسیب دیده بازیابی و ایالات متحده که به تسریع بهبودی بعد از این ویرانگر آتش سوزی,” او گفت:.

جدید 10.000 دلار کمک مالی با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک در انتخاب دولت محلی مناطق بودند که “به طور قابل توجهی تحت تاثیر”.

کسب و کار باید تجربه 40 درصد کاهش در درآمد بیش از یک دوره سه ماه نسبت به سال قبل به عنوان یک نتیجه از ویرانگر blazes.

دولت همچنین در حال همکاری با دولت برای اطمینان مردم دسترسی بیشتری به وام های اعطایی تا $500,000 با “اسناد کمتر و کمتر امنیتی مورد نیاز”.

'Too close to home': House spared from fierce blaze near Lobethal

آتش نشانان نجات داد و Timmy جزئیات ملک در Lobethal از Cudlee نهر آتش پس از آن سوخته تا به خانه.

آقای Littleproud گفت: ملی Bushfire آژانس بازیابی تاسیس شد منجر به بهبود و ادامه خواهد داد به کار با دولت های ایالتی در جایی که پول باید هدایت شود.

کوچک و کسب و کار خانواده گفت: Michaelia نقدی گفت: این حیاتی است که به بهبود منجر شد به صورت محلی از طریق حمایت از کسب و کار کوچک.

بیشتر “با تجربه و مورد اعتماد و مشاور کسب و کار” نیز مستقر به کار به طور مستقیم با صاحبان تحت تاثیر و کمک به آنها حرکت به چالش کشیدن جاده به بازیابی, او گفت:. کمیسیون سلطنتی به ملی فاجعه طبیعی ترتیبات است که در حال حاضر پذیرش عمومی ارسالی هفته گذشته برگزار شد اولین انجمن تخصصی در آدلاید هیلز و در جزیره کانگورو.

کمیسیون ملاقات با گروه های کوچک از جامعه نمایندگان و پرسنل درگیر در واکنش به این فاجعه در دولت و جامعه در سطح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im