کلیساهای کاتولیک در سان برناردینو شهرستان ریورساید بازگشایی برای توده ها آخر این هفته


سن برناردینو (CBSLA) — کاتولیک parishes در سن برناردینو و ریورساید شهرستان در حال آماده سازی برای بازگشایی برای فرد توده آخر این هفته برای اولین بار در سه ماه.

سان برناردینو کالیفرنیا. 11 ژوئن 2020. (CBSLA)

اسقف نشین از سان برناردینو گزارش می دهد که آن آغاز خواهد شد در شخص توده ها در روز شنبه. تمام کلیساها را به پایبندی به دستورالعمل دولت است که محدود به تعدادی از محله های کشیش نشین مجاز در داخل به 25 درصد از ساختمان ظرفیت یا 100 نفر هر کدام که کوچکتر است. هنگامی که ظرفیت رسیده است پس از رسیدن به محله های کشیش نشین ممکن است خواسته شود به شرکت های مختلف خدمات و یا دیدن آن به صورت آنلاین.

همه محله های کشیش نشین خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که دریافت و همدلی و حفظ فاصله فیزیکی دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. کلیساها را نیز پاکسازی پناهگاه بین خدمات. محله های کشیش نشین نیز باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از دریافت ربانی که تنها دریافت شود در دست است.

“آن را ساکت تر توده وجود دارد می تواند یک فرد ارائه موسیقی تنها نه خود را بزرگ کر هر بیشتر وجود دارد خواهید بود بدون سوزاندن بخور دادن” گفت: جان اندروز پنجشنبه یک سخنگوی سن برناردینو اسقف نشین.

کلیساهای کاتولیک نیز کارگردانی شده توسط مقامات بهداشتی دولت برای حذف missalette و سرودی کتاب خالی آب مقدس فونت و کمربند خاموش “اغلب لمس اشیاء” مثل مجسمه.

مرتبط با: شبان کاهش به بازگشت به کلیسا با وجود کاهش LA County دستورالعمل

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس بازگشایی آن کلیساها در آخر هفته گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de