بورلی گلن (CBSLA) — پلیس منتشر شد, تصویری دوشنبه از یک ماه اکتبر جرم و جنایت در امیدوار است که کسی را تشخیص یک یا هر دو زن مظنون است.

گمان 1 توضیح داده شد به عنوان یک زن بین سنین 20-30. (منبع: پلیس لس آنجلس)

مشکوک 2 توضیح داده شد به عنوان یک زن با پوشیدن یک کلاه گیس بین سنین 20-30. (منبع: پلیس لس آنجلس)

به اتهام جرم و جنایت اتفاق افتاده Oct. 28 سال گذشته وقتی پلیس گفت: دو زن مظنون بازدید منحصر به فرد رستوران در غرب لس آنجلس در حدود 9:35 بعد از ظهر, جایی که آنها ملاقات دو نر قربانیان بودند که با داشتن شام.

هر دو مظنون و هر دو قربانیان ترک محل سکونت و رفت و به یک خانه متعلق به یکی از قربانیان در 6500 جلوگیری از لیندنهورست خیابان. پلیس گفت که در خانه که در آن زن مظنون مخلوط نوشیدنی های الکلی که قربانیان نوشید.

اول گمان می ماند در داخل محل اقامت با یکی از قربانیان در حالی که مظنون دوم بیرون رفت و با دیگر قربانی قبل از رفتن داخل صفحه اصلی به تنهایی برای استفاده از دستشویی به گفته پلیس.

هنگامی که مظنون دوم بازگشت نیست قربانی رفت و داخل خانه را در او بررسی کنید و متوجه شد که هر دو رفته بودند و دوست خود دراز کشیده بود ناخودآگاه در داخل اتاق خواب. امدادگران پاسخ داد و در زمان قربانی به یک بیمارستان محلی در جدی اما وضعیت با ثبات است. او به بهبودی کامل.

بعدها کشف شد که دو گران قیمت ساعتهای شده بود به سرقت رفته از خانه است.

اولین مظنون شناسایی شد به عنوان یک زن سفید با موهای بلوند در بین سنین 20-30. او در حدود 5 فوت-4 و وزن بین 140-150 پوند است. مظنون دوم توضیح داده شد به عنوان یک زن که با پوشیدن یک کلاه گیس بین سنین 20-30. او در حدود 5 فوت-4 و وزن بین 140-150 پوند است. او گفت: به خالکوبی قلب و پروانه ها در معده است.

هر کسی با اطلاعات در مورد زنان خواسته شده بود به تماس Det. مانی Pedroza در 213-486-6940.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im