دوربین: ردلندس مرد سوابق پلیس کشیدن او از وسیله نقلیه در ترافیک متوقف

ردلندز (CBSLA) — یک مرد سیاه و سفید از ردلندس ثبت افسران پلیس به عنوان آنها کشیده او را از وسیله نقلیه خود را در طول سال های اخیر, ترافیک متوقف شود.

خشن بازداشت شد, گرفتار در دوربین بعد از یک راند مرد کشیده شد از وسیله نقلیه خود را توسط فلمینگ ، (تلفن تصویری)

“اگر شما نمی توانید از ماشین من میخوام شما را بکشد” یک افسر شنیده می شود گفت: در این ویدئو.

راننده استنلی کلیبورن گفت: او متوقف شد توسط فلمینگ پلیس برای شکسته عقب و پنجره های رنگی و نمی فهمم که چرا افسران وادار کردن او از ماشین خود را.

“هر بار که من کشیده بیش از من عصبی آنها ممکن است سعی کنید به من,” او گفت:.

به همین دلیل کلیبورن گفت: او را به نام همسر خود را به آمده خارج می شود و شاهد این وضعیت است. همسایگان نیز بیرون آمد و ضبط فیلم های خود را.

“آنها نه تنها از او بخواهید به خارج شدن از خودرو” برنادت همسایه گفت. “آنها دست کشیدن او از ماشین بدون هیچ دلیل.”

پلیس سپس حمایت همسایگان دور از این منطقه گفت: آنها تداخل با یک بررسی.

“من احساس می کنم مانند وجود دارد به عنوان یک دلیل برای خارج شدن از ماشین” کلیبورن گفت. “اگر شما از من بپرسید برای من ID و لازم نیست آن را اجرا کنید و سپس شما شروع این چیزی است که من می ترسم.”

و کلیبورن گفت: واضح بود او نه تنها یک ترس در درگیری.

“من هستم بزرگ” او گفت:. “من یک مرد بزرگ سیاه و سفید.”

یک سخنگوی ردلندس اداره پلیس کاهش یافته است به نظر به طور خاص در ترافیک متوقف کند اما گفت که آنها از ویدئو آگاه شدند و به دنبال آن است.

“این مایه تاسف است اما این خطر در دفاع از حقوق خود را در وسط یک غیر قانونی بازداشت” الکساندرا Kazarian یک حقوق اساسی, وکیل گفت.

او گفت: ماموران را در قانون به استدلال می کنند که یک فرد نیاز به خارج شدن از وسیله نقلیه خود را به منظور ایمن سازی یک صحنه اما پس از تماشای فیلم از کلیبورن را بازداشت گفت: لازم بود.

کلیبورن گفت: ماموران به او گفت که آن را استاندارد ایمنی روش در این شهرستان به مردم ایستاده در خارج از اتومبیل های خود را در ترافیک متوقف می شود.

“اگر آن را به روش استاندارد در ردلندس پس از آن من را تشویق هر راند شهروند که تا به حال این وضعیت اتفاق می افتد به آنها را با یک وکیل تماس بلافاصله.

کلیبورن شد و در نهایت ذکر شده برای شکسته عقب رنگی ویندوز و عدم تغییر گواهینامه رانندگی خود را در آدرس. او نیز در مواجهه با اتهام مقاومت در برابر بازداشت.

بعد از تصویری از درگیری آمد به نور کلیبورن خواسته شده بود به صحبت می کنند در یک پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس تجمع شنبه شب در ردلندس. نیز وجود دارد یک ضد تظاهرات برنامه ریزی شده در حمایت از اجرای قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر